Перейти до змісту

Чи хтось організовує тур вихідного дня за кордон?


VitaliyS

Рекомендовані повідомлення

Чи хто знає про такі туристичні компанії, які організовують поїздки на вихідні з Луцька?

Цікавить в першу чергу Прага,Будапешт,Краків...

Обдзвонив декілька фірм, всі вони тільки пропонують поїздку зі Львова, що не дуже підходить, крім того, майже всі пропонують тур через "Акорд-тур", а відгуки про організацію від такої компанії не високі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Краків їздили своїм ходом, з навігатором і картою міста з цікавими місцями,

своя голова (або ще краще 2 чи 4 своїх голови)- це найкращі організатори туру, тим більше вихідного дня! :_10:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

немає такої кількості туристів щоб їздити з Луцька і набирати автобус на кожну поїздку. З Аккордом все ок, в кожного оператора є мінуси. Раз на раз не приходиться і проколи у кожного свої. Можу Запропонувати тур в Краків, ЛюблінБ Варшаву легковим авто на 3-4 особи з Луцька. Виїзд в будь який день.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люблін 1 день = 1100 грн за авто

Варшава / Краків 2 дні= 2200 грн за авто

+ віза + проживання 1 ніч Краків або Варшава (бронюємо проживання)

Наголошую що це індивідуальні тури. Тому культурна програма у кожного своя (екскурсії/ шопінг/ бізнес)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто це як просте перевезення автомобілем, я правильно зрозумів?

Завезете в Краків,а там роби що хочеш до певного часу,так?

А ще крім мене є бажаючі? мені подобаєтся. Головна умова для мене- щоб на вихідні, не можу в будні.

Візу потрібно самому відкрити і тоді домовлятися?

Про кількість туристів , що вона замала для виїзду з Луцька трошечки не згодний, три неділі назад їздив в Люблін,і людей був майже повний великий автобус, правда до весни вони більше не набирають групу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто це як просте перевезення автомобілем, я правильно зрозумів?

Завезете в Краків,а там роби що хочеш до певного часу,так?

А ще крім мене є бажаючі? мені подобаєтся. Головна умова для мене- щоб на вихідні, не можу в будні.

Візу потрібно самому відкрити і тоді домовлятися?

Про кількість туристів , що вона замала для виїзду з Луцька трошечки не згодний, три неділі назад їздив в Люблін,і людей був майже повний великий автобус, правда до весни вони більше не набирають групу.

Назбирати таку групу можна тільки тоді коли є базова кількість (кум/сусід/юрат/сват) а потім ще добирати. Треба заздалегідь починати збирати за 1-2 міс. Час і нерви витратиш більше ніж можна заробити бо заробити тут можна тільки по 5-10 євро при умові що всі поїдуть, буде таке що хтось відмовиться, комусь не відкриють візу.

Одним словом - дай бог здоровя тому хто наважиться організувати таке і ще й заробить, а це не факт.

Щодо бажаючих то як правило їздять своєю компанією.

Можна бронювати дату і куди їхати а потім виробляти візу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їхати лише на 2 дні для Кракова то дуже мало, бажано ще 1 день -пт чи пн, тому що враховуючи дорогу і митницю прокататись туди-назад досить фізично важко(хіба є якісь привілеї на кордоні)

Ми виїздили о 4 ранку в пятницю, в день виїзду потрапили в довгу чергу, тому, якщо б планували лише вихідні, то вся екскурсія скоротилася б лише до одного Вавелю.

Якщо планувати самостійну подорож, варто надрукувати карту міста ще вдома, а також виписати пункти, куди б хотілось потрапити, не забуваючи що якийсь час буде витрачатись на перекуси, сувеніри іт.п.

І ще в таких мандрівках без навігатора, як без рук!

А щодо візи...

Є різні варіанти, але найлегший, -таки через агенство, оплатити їх послуги з відкриття візи і не стояти по кілька разів під консульством і не збирати додаткових довідок про дохід і т.п.

А ще, як на мене, Краків найкрасивіший навесні, дивіться!

post-10793-0-31566800-1322748915_thumb.j

post-10793-0-72965600-1322748922_thumb.j

post-10793-0-53549300-1322748931_thumb.j

post-10793-0-43416000-1322748942_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...