Перейти до змісту

Танцювальний музичний коврик для ПК usb


mila7

Рекомендовані повідомлення

Танцювальний килимок – це унікальна гра для будь-якої дитини та її батьків, що дозволяє поєднати танцювальні рухи з фізичними навантаженнями. Мрієте про танці, але не вистачає часу? Думаєте, що подарувати рухливій і веселій дитині? Цей музичний килимок стане не лише улюбленою іграшкою, але і відмінним тренажером для розвитку координації і спритності малят, а для школярів і підлітків - це можливість танцювати просто вдома. Тепер не треба йти в розважальний центр, щоб пограти на танцювальному автоматі. У батьків і дітей з'явиться загальне захоплення, адже ми всі любимо танцювати. З цим диво-килимком фізичні вправи перетворяться на задоволення (атлетичні вправи вимагають 7 калорій в хвилину, а танці – цілих 12!)

Килим має не слизьку, міцну, м'яку поверхню.

Вага - 627 г.

Довжина кабелю: 177 см.

Розміри килимка: 94см х 82см х 2,8см.

Комплектація : танцювальний килимок – 1шт, диск з іграми – 1шт.

Тепер Вам досить під'єднати його до комп'ютера і запустити гру.

Все просто: -підключаєте шнур килимка до USB порту ПК;

-встановлюєте програму з диска;

-включаєте програму і в «меню» робите вибір: пісень, складнощів, хлопчик-дівчинка, один гравець або два, тиснете ногою START і …поїхали. ..

Можна побачити відео тут

А тут версія української Степманії

Ціна 135 грн.

post-10914-0-48021300-1320621970_thumb.g

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна в резерв до кінця дня?

Ок!

для якого віку призначено?

П.С. наступний на черзі.

Призначео від 6 років... За вами резерв.

наступна

0994991466

І за Вами теж бронь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В четвер - п'ятницю зателефоную, хто бронював, щоб домовитись про зустріч.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую всім за покупки. Танцюйте на здоров'я! До кінця тижня ще мають бути 4 такі килимки в наявності. Кого цікавить - бронюйте!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 1 місяць потому...

0509262340

Зателефонуйте пліз, моя сестра хоче придбати :)

В середу мають приїхати знову кілька шт. То один я відкладу і тоді відразу зателефоную.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

0509262340

Зателефонуйте пліз, моя сестра хоче придбати :)

Добрий день! Дякую за координати сестри. Завтра вже отримає коврик.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вопрос: Наслышаны о такой проблеме что одновременно не работают кнопки "вверх-вниз" или "вправо-влево". Как обстоят дела с этим у этих ковриков? И как вообще общее впечатление о данном товаре? Спасибо, будем ждать ответы.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вопрос: Наслышаны о такой проблеме что одновременно не работают кнопки "вверх-вниз" или "вправо-влево". Как обстоят дела с этим у этих ковриков? И как вообще общее впечатление о данном товаре? Спасибо, будем ждать ответы.

Добрий день! Перед тим. як продати, то я обов'язково перевіряю коврики. Кнопки працюють нормально, проблем не було. Можу сказати, що на такому коврику і самій цікаво танцювати, не тільки дітям)

А от вік дітей, думаю, має бути десь 6 років. Зі свого досвіду бачу, якщо меншим діткам купують, то тільки батьки на ньому й танцюють))) Хоча в ютубі є відео, де дітки і менші танцюють. Як на мене, то це лише одиниці.

Якщо ще щось цікавить, то запитуйте, з задоволенням відповім на всі питання)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Дайте Ваш номер, пліііііііііз))

Пиши їй в приват. Вона наразі тут відповісти не може)))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...