Перейти до змісту

Свавілля Влади: Ще один крок до країни-тюрми


D@ve

Рекомендовані повідомлення

Протиукраїнська влада дає 4 роки ув'язнення за вебкамери тощо. Це засіб поневолити людей та залякати людей від відео запису щоденного свавілля бандитів/влади.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нами вилучено понад 7000 (СІМ ТИСЯЧ) пристроїв прослуховування та відеонагляду ... отаких дрібних, про які ви сьогодні казали, ... на суму близько 350 000$ (ТРИСТА П’ЯТДЕСЯТ ТИСЯЧ ДОЛАРІВ!!!)(

Акуєнна математика. Я, б...ть, навіть не знаю, що на це сказати.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Класний сюжет. Згадуються строчки з пісні "Кипит наш разум возмущенный..."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є тема вже про цей закон. Журналюги як завжди роздувають з мухи слона.

Коментарі з цього приводу.

"Конституційний Суд України виходить з того, що фактичні дані про скоєння злочину чи підготовку до нього можуть бути одержані не тільки в результаті оперативно-розшукової діяльності уповноважених на це осіб, а й випадково зафіксовані фізичними особами, які здійснювали власні (приватні) фото-, кіно-, відео-, звукозаписи, або відеокамерами спостереження, розташованими як у приміщеннях, так і ззовні. "
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нами вилучено понад 7000 (СІМ ТИСЯЧ) пристроїв прослуховування та відеонагляду ... отаких дрібних, про які ви сьогодні казали, ... на суму близько 350 000$ (ТРИСТА П’ЯТДЕСЯТ ТИСЯЧ ДОЛАРІВ!!!)(

Акуєнна математика. Я, б...ть, навіть не знаю, що на це сказати.)

гм... 350 000$ / 7000 = 50$ в середньому за штуку. Як на мене це реальні цифри =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оцим роз'ясненням КСУ зробив класну послугу Кучмі по справі Гонгадзе (для чого це і робилось, коли СБУ подавало відповідне подання до КС) і "ведмежу послугу" усьому суспільству. Тепер українці не зможуть використовувати в якості доказів відео при розмові з дайцями та ін. працівниками правоохоронних органів. Крім того, тепер відео при пограбуванні банку/магазину - так само не можна спиратись на це як докази. Тепер треба докази людей, а з людьми в нас вміють працювати - що досудове слідство, що обвинувачені/підозрювані. Можна, звичайно, провести аналогію в США, але там до такого абсурду не доходить. В Штатах процес виписаний до дрібниць. Там суд не приймає в якості доказів такі докази, які були добуті правоохоронними органами незаконним шляхом, в т.ч., без санкції суду чи з іншим порушенням процедури.

Одним словом, КСУ додав і розширив права правоохоронним органам та урізав права простих громадян. Як завжди, в нас нормативні акти (принаймні, їх переважна більшість) приймається в угоду когось/чогось, а не заради країни чи суспільства та благ в цьому суспільстві.

Покращення... Покращення... Покращення... Покращення...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дістали, панікери! Прочитайте ЦЮ статтю, посилання на яку вже давалось вище!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора відвідав у столиці щорічну міжнародну виставку "БЕЗПЕКА - 2011" - 99 відсотків якої було присвячено відеонагляду.

Відео рулить ! Причому у всіх його законних проявах.

Підстав для істерики ніяких немає !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Речь идет о средствах видео и аудио наблюдения, которые относятся к классу шпионских, а их отношение к таковым определяет специальная комиссия, которая тоже делает оценку согласно утвержденного регламента, нет ничего особо страшного, хотя и не приятно.

Просто теперь видео и звук с собственно ручно склепанных систем видео наблюдения и охраны на базе вебки, цифрового фотика и прочих девайсов не будет выступать доказательством чего-либо в суде. Все делается на руку специальным структурам, которые устанавливают специальные сертифицированные системы наблюдения и охраны. Говоря простым языком, на всем нардепы хотят иметь свою долю, даже на личной жизни и безопасности граждан. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То-есть если я шёл по тротуару и меня просто так (за плохой взгляд) отпизд.л мент , своей полосатой палкой, при этом я кровавыми руками заснял всё на видео --- это будет ОГОВОР мента, так как свидетелей нет, видео не считается доказательством, а я хосоруко-хромой-калека ШЁЛ УПАЛ и всё придумал. ЗДОРОВО! ВО как! Жить стало веселее.......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І правильно відпиздить! замість врєзати йому чи на крайняк втікти ти кіно будеш снімать,криваву драааму:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

to Tolik_lt: Ну допустим снимать буду не я, а левый прохожий --- который не захочет быть свидетелем. Единственное что тебе останется это действительно, бежать, бежать, бежать, если до этого тебе ноги не сломали --- по тому как ВРЕЗАТЬ - это уже будет СОПРОТИВЛЕНИЕ властям - и за это СТАТЬЯ.

to Dream: Не понял? Какая цитата? Я это смодулировал...........

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

to Dream: Не понял? Какая цитата? Я это смодулировал...........

та ржу я, просто ржу.... :0011:Ви пробували читати статтю Дорожнього контролю?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Воістину: завжди були, є і будуть люди, які хочуть бути найоб... обдуреними - обдуреними не стільки кимось, скільки самим собою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гарна ілюстрація "чув дзвін..."

Тепер та половина укрінету, яка вміє читати, буде втішати

ту половину, яка вміє почути щось :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...