Перейти до змісту

Всім. Всім. Всім! Криємо кришу на новобудові Християна Shimanoвича!


krava

Рекомендовані повідомлення

Знайшов в себе багато цікавих фоток, ось одне з них post-727-0-43159700-1319498768_thumb.jpg) я думаю дехто з формучан впізнає себе.

До речі в кого є бажання й фізична можливість, час, допомогти сімї Христіана, він будував будинок який хотів накрити старовинною черепицею (сам з допомогою друзів)

Ми сьогодні розпочали підготовку до її вкладення, нам потрібно буде ще декілька чоловік, щоб її підносити і передавати.

Всім охочим допомогти прошу залишити свої координати мені в ПМ, я в свою чергу як тільки ми все підготуємо, вам передзвоню!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Багато часу йде на чистку б/у черепиці дротяною щіткою.

DSC0248.jpg

Робота ця на землі.

832891421784.jpg

Хлопці та дівчати беріть щось типу такого:

szczot_drut_th.jpg

і на годинку, другу в Ліпіни на стройку.

во карта:

post-9086-0-71644600-1319617570_thumb.jp

Ось мої телефони

0953467956

0937606713

0986679245

Володя

Всіх бажаючи прошу телефонуйте.

Ми вже на будові,

на борді сиджу в основному в ночі тому самому телефонувати не зручно.

Я вже сам теж їду туди.

Буду там до 14-00.

мій телефон:

О67-ЗЗ-22-651

Саня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ! зараз ідуть підготовки до завершального етапу. Покриття самої стріхи черепицею.

В планах в суботу розпочати роботу на даху з черепицею. Потрібно масса рук. Пропоную всім, хто не байдужий до велосипеду провести свого роду кулінарку роботящу покатушку на стройку Християна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В суботу точно туди. До суботи планується закінчити підготовчі роботи і приступити до самого покриття будівлі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчера уже начали ложить черепицу, пока не стемнело. Самое тяжелое доставить ее наверх, дальше - все просто и быстро. Конечно же будут еще вопросы, когда в дымоходы упруться, или конек. Но покачто дело спорится. Завтра планируется ударный день. За сегодня, думаю, накроется одна сторона

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в Християна був, але реально давно..і зараз сам туди не попаду.. Хто і коли збирається викатувати? Допоможу... полюбе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в Християна був, але реально давно..і зараз сам туди не попаду.. Хто і коли збирається викатувати? Допоможу... полюбе.

Лекс і всі, всі, всі. завтра в суботу 29.10.2011 В 9-50 год - збір біля ЗАГСу.

Звідти рівно о 10 год. дружною колоною на роверах виступаємо на стройку.

на крайняк, для тих, хто проспить і не зна куди їхати телехвони:

мій: О67-ЗЗ-22-651 Саня

Вовки: 0953467956, чи 0937606713, чи 0986679245

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може було б не погано надати якийсь рахунок для фінансової допомоги, для тих хотів би допомогти але немає змоги фізично бути присутнім.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це пише Інна Шимонович, дружина Христіана Шимоновича. Використовую на даний момент нік моєї мами. Дозвольте мені від усього серця щиро подякувати всім, хто відгукнувся на цей заклик і не шкодував свого часу та сил у нас на новобудові. Дах накрили станом на вчора, 8 листопада. Сьогодні, 9 листопада у Христіана був би 40-й день народження.... Тільки завдяки усім вам його бажання здійснилося. На всі мої плани він відповідав:"Давай я дах до свого дня народження накрию, а тобі поговоримо...." ДЯКУЮ УСІМ ВАМ ЗА ЦЕЙ ВЕЛИЧЕЗНИЙ ПОДАРУНОК, ЯКИЙ ВИ ЗРОБИЛИ! Робота проведена колосальна і показує неймовірно велику доброту ваших сердець. Щиро надіюсь, що коли ми будемо жити під тим дахом, ви усі будете заїжджати до нас на роверах, щоб наші з Христіаном сини відчули його світ через вас. ДЯКУЮ ЩЕ РАЗ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...