Перейти до змісту

Створення сайтів Луцьк


illyay

Рекомендовані повідомлення

це дитина в ms word'i робила? УЖОС, не позорьтесь... таке і "по синьке" захочеш-не придумаєш :mdr:

хоча, можу здогадатись нащо Вам потрібні 300грн. :friday::rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це дитина в ms word'i робила? УЖОС, не позорьтесь... таке і "по синьке" захочеш-не придумаєш :mdr:

хоча, можу здогадатись нащо Вам потрібні 300грн. :friday::rolleyes:

Навіть якщо і дитина, то це краще, ніж в ігри грати з ранку до ночі.

Але 300 грн. на такий сайт це забагато. Максимум 70-100 грн. І то тільки тому що дитина справді намагається займатися користною справою. Головне працювати над собою.

А подібний сайт більш підійде продавцям Варшавського ринку. І то не стільки для продажі своїх товарів, скільки просто зайти та глянути чим торгують, щоб дарма не швендяти по тому ринку.

Хм... Гарна ідеє в голову прийшла.:) Зробити портал Варшавський ринок, та продавати по дешевці сторінки підприємцям. Все рівно дядя Вася з бинзопилами не буде платити 2500 грн. за сайт. Він йому не потрібен. А так 30-50 грн. за одну сторінку може і не пошкодує.

А що, прикольно. Зайшов на сайт www.vr.lutsk.ua. Глянув те що треба. Взнав ціни. Побіг на ринок, одразу по потрібних точках. Скупився. І час з економив.

ЗІ/ Вибачайте вже за офтоп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почитати ще кинжок 10-20, подивитись 1-2 тисячі сайтів, зробити 30-40 тестових сайтів для себе і заєбок буде. Тимбільше час є, 27 декабря 1995 г.

Пропоную почати з Ководства, хто напише шо це баян і непотрібщина - пнх, для першого чтіва саме то.

пнх - Пожалуйста Не Хамите

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну почав робити)))супер вже щось є

краще ніж бухать і нифіга не робить

головне мати терпіння і все вийде

Головне чогось хотіти і щось підняти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сайти варшавки а смисл??

Сайт це ж не тільки інформація, а фоткати хто товар буде? А ціни проставляти, а оновляти?

Сумніваюсь що хтось буде таке робити, та і щодо шмоток, то є така штука як "спонтанні покупки" пішов купляти штани, купив і сорочку, бо давно таку шукав і гроші якраз були в кишені :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда... Сайт в портфоліо порвав:)

Я так розумію це робилося в програмі "artisteer"?

Tехнічна сторона, мало чого варта, якщо хочеш працювати на себе. Мало знати фотошоп, щоб забацати крутий дизайн. І хоч прочитай тисячу книг та подивись ще стільки відеоуроків, якщо таланту немає, дарма час витрачаєш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З ТС будуть люди, якщо розвиватиметься.

Умнікам: я готовий закластись, що вам ще далеко до його рівня в плані дизайну. П..ть — не мешки ворочать, як то кажуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З ТС будуть люди, якщо розвиватиметься.

Умнікам: я готовий закластись, що вам ще далеко до його рівня в плані дизайну. П..ть — не мешки ворочать, як то кажуть.

Розвиватися, це звичайно добре. Просто, краще розвиватися у тому, що краще получається:

Бо ж у створенні хорошого сайту бере участь не одна людина: дизайнери, верстальщики, копірайтери, програмісти, сперціалісти з SEO і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З ТС будуть люди, якщо розвиватиметься.

Умнікам: я готовий закластись, що вам ще далеко до його рівня в плані дизайну. П..ть — не мешки ворочать, як то кажуть.

Розвиватися, це звичайно добре. Просто, краще розвиватися у тому, що краще получається:

Бо ж у створенні хорошого сайту бере участь не одна людина: дизайнери, верстальщики, копірайтери, програмісти, сперціалісти з SEO і т.д.

Дизайн студія розкрутиться і буде велика кількість спеціалістів, я вірю в це)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Які тут умніки деякі :) смішно реально.

Для умніків, які тут тіпа там умнічають, подивіться забугорні сайти, деякі сайти взагалі такі, що писали напевно діти в першому класі, і нічого мають великі рейтинги.

А студія це одна назва :) мол які ми тут круті, маюм аж студію :) по суті, студія сама себе вичерпує, тому що має "костяк" людей які з часом попадають в тупік, починають робити все шаблонно й схожі на ті проекти, що колись робили.

Краще і простіше, замовити все окремо, в різних людей, які не пересікаються, дизайн + верстку, головне правильно поставити ТЗ. А не так як деякі ставлять оде, потім "перепілюють" його так що приходиться все міняти людям.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розвиватися, це звичайно добре. Просто, краще розвиватися у тому, що краще получається:

Бо ж у створенні хорошого сайту бере участь не одна людина: дизайнери, верстальщики, копірайтери, програмісти, сперціалісти з SEO і т.д.

Запамятай: СЕО - спотворює, а не створює, краще туди проектувальника і менеджера вписати.

Да і блін, а як поняти шо я не дизайнер? Правильно - взяти намалювати, сфейлитись, намалювати ще 100 разів, сфейлити, намалювати ще 101 раз, а вот потім поймеш сам дизайнер ти чи ні.

Я вам атвічаю всьо в пацана нармальна, голавна зараз сємкі не щьолкать у падьєзда.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на 15-річного початківця - файний сайт. Мені панорама нічного міста за вікном сподобалася. :) Краще вже так самому заробляти, ніж клянчити гроші в батьків, або стріляти "пару капеєк" біля кіоска на цигарки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На кожний товар знайдеться свій покупець. Головне, аби в хлопців було прагнення розвиватися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сайти від яких багато користі можуть існувати і без "афігенного" дизайну (н.п: google, ex.ua, rutracker, youtube, і т.д),

А шаблонний сайт візитка кому потрібний?

+ ссилочки гарних "за бугорних" візиток.

P.S: Є ж талоновиті люди)

http://www.sensisoft.com/

http://www.coolwebmasters.com/flash/1825-35-of-the-best-3d-flash-websites-ever.html

http://www.bornwithdesign.com/#/our-babies/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tехнічна сторона, мало чого варта, якщо хочеш працювати на себе. Мало знати фотошоп, щоб забацати крутий дизайн. І хоч прочитай тисячу книг та подивись ще стільки відеоуроків, якщо таланту немає, дарма час витрачаєш.

Повірте, це далеко не так. Абсолютно будь-яка людина може навчитись робити будь-що, доклавши певних зусиль.

Як на початківця, то сайт норм. Перші сайти більшості "великих" дизайнерів були в рази гіршими.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tехнічна сторона, мало чого варта, якщо хочеш працювати на себе. Мало знати фотошоп, щоб забацати крутий дизайн. І хоч прочитай тисячу книг та подивись ще стільки відеоуроків, якщо таланту немає, дарма час витрачаєш.

Повірте, це далеко не так. Абсолютно будь-яка людина може навчитись робити будь-що, доклавши певних зусиль.

Як на початківця, то сайт норм. Перші сайти більшості "великих" дизайнерів були в рази гіршими.

Припущу Ви праві. Автор якщо розвиватиметься - стане хорошим дизайнером. Але...

На sayts.pp.ua мені пропонують: від сайту візитки аж до інтернет магазину та порталу, що включає:

- дизайн

- верстку під систему керуванням контентом (а як же інакше для інтернет магазину), під яку CMS не вказано... Чи може у нього своя?

- підключення, налаштування модулів.

а у розділі "розкрутка сайту" мені ще й пропонують:

- SEO оптимізація

- виведення сайту в ТОП

- банерна та контекстна реклама

- масова реклама

Якщо одна людина займається дизайном, налаштуванням модулів, виведенням сайтів в топ - то не варто очікувати що вона зможе розвиватися ( за двома зайцями погонешся ... )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tехнічна сторона, мало чого варта, якщо хочеш працювати на себе. Мало знати фотошоп, щоб забацати крутий дизайн. І хоч прочитай тисячу книг та подивись ще стільки відеоуроків, якщо таланту немає, дарма час витрачаєш.

Повірте, це далеко не так. Абсолютно будь-яка людина може навчитись робити будь-що, доклавши певних зусиль.

Як на початківця, то сайт норм. Перші сайти більшості "великих" дизайнерів були в рази гіршими.

Припущу Ви праві. Автор якщо розвиватиметься - стане хорошим дизайнером. Але...

На sayts.pp.ua мені пропонують: від сайту візитки аж до інтернет магазину та порталу, що включає:

- дизайн

- верстку під систему керуванням контентом (а як же інакше для інтернет магазину), під яку CMS не вказано... Чи може у нього своя?

- підключення, налаштування модулів.

а у розділі "розкрутка сайту" мені ще й пропонують:

- SEO оптимізація

- виведення сайту в ТОП

- банерна та контекстна реклама

- масова реклама

Якщо одна людина займається дизайном, налаштуванням модулів, виведенням сайтів в топ - то не варто очікувати що вона зможе розвиватися ( за двома зайцями погонешся ... )

Як можна судити про компетентність по списку послуг? Замовте щось і перевірите чи він(вони) зможуть це реалізувати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tехнічна сторона, мало чого варта, якщо хочеш працювати на себе. Мало знати фотошоп, щоб забацати крутий дизайн. І хоч прочитай тисячу книг та подивись ще стільки відеоуроків, якщо таланту немає, дарма час витрачаєш.

Повірте, це далеко не так. Абсолютно будь-яка людина може навчитись робити будь-що, доклавши певних зусиль.

Як на початківця, то сайт норм. Перші сайти більшості "великих" дизайнерів були в рази гіршими.

Припущу Ви праві. Автор якщо розвиватиметься - стане хорошим дизайнером. Але...

На sayts.pp.ua мені пропонують: від сайту візитки аж до інтернет магазину та порталу, що включає:

- дизайн

- верстку під систему керуванням контентом (а як же інакше для інтернет магазину), під яку CMS не вказано... Чи може у нього своя?

- підключення, налаштування модулів.

а у розділі "розкрутка сайту" мені ще й пропонують:

- SEO оптимізація

- виведення сайту в ТОП

- банерна та контекстна реклама

- масова реклама

Якщо одна людина займається дизайном, налаштуванням модулів, виведенням сайтів в топ - то не варто очікувати що вона зможе розвиватися ( за двома зайцями погонешся ... )

Як можна судити про компетентність по списку послуг? Замовте щось і перевірите чи він(вони) зможуть це реалізувати :)

Пропоную судити по роботах в портфоліо!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 1 місяць потому...

Трохи за рано Ілля в цю сферу по-серйозному заліз. Треба йому ще як мінімум роки 2-3 тихенько вдома вчитись і вдосконалюватись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба йому ще як мінімум роки 2-3 тихенько вдома...

тры крапкы... :_07:

и да... там на сайте есть такое предложение :

Реалізація будь-якого білету, завдання..

http://www.youtube.com/watch?v=c-X6brKSH_E

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...