Перейти до змісту

Помогите выбрать золото


Ashera

Рекомендовані повідомлення

Девочки, скоро у меня День Рождения и я выбрала себе в подарок золотые сережки (в одном из известных Луцких ювелир.магазинов). Но их изготовитель Севастополь (какое-то ТОВ..) Я такое и не знаю, и не хочется купить какой-то сплав. Они не дешевые и работы в них не много чтоб стоили столько, видимо там хорошее золото. Но все же, хотелось бы услышать ваше мнение по-поводу производителя

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купить нормальне золото проблема для простого піпла, но зато завжди в почоті Львівське золото.

Біля загсу ваще піпл купує слитками, править, перероблює на обручальні. Цена нормальна, в районі 350 грн за грам. Для сравненія в "Діаманті" середня ціна 450-500 за грам і пофіг чи докуя там роботи чи лом вигляду виробу. А деякі банкі і по 600 хочуть....

Ціни міняються, слідкувати можна тут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купить нормальне золото проблема для простого піпла, но зато завжди в почоті Львівське золото.

Біля загсу ваще піпл купує слитками, править, перероблює на обручальні. Цена нормальна, в районі 350 грн за грам. Для сравненія в "Діаманті" середня ціна 450-500 за грам і пофіг чи докуя там роботи чи лом вигляду виробу. А деякі банкі і по 600 хочуть....

Ціни міняються, слідкувати можна тут.

спасибо, я знаю кроме Львовского еще хорошее Харьковское, Одесское и Киевское. А возле Загса ювелирный магазин есть? А можно в личку где именно покупают)

боюсь, что не успеют сделать к ДР

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, згадала про знижки на день народження.

В Київському інтернет-магазині була акція, якщо я не плутаю то мала тривати протягом року. На свій день народження (протягом тижня) можна отримати знижку яка дорівнює сумі цифр вашої дати, місяця і року народження. Моя знижка була 39%.

В Луцьку на Волі 48 їх магазин, туди приходить замовлений вами товар і якщо він вам не сподобався в реалі, то там його ж можна і залишити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На свій день народження (протягом тижня) можна отримати знижку яка дорівнює сумі цифр вашої дати, місяця і року народження. Моя знижка була 39%.

А як рахувати? Якщо додавати усьо в купу, то ж одна цифра вийде О_о

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Максимум:

29.09.1999 = 2+9+0+9+1+9+9+9 = 48 % :)

P.S. На сайті десь ніде не зазначається така акція..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені продавець на Волі про акцію повідомила, на сайті я теж чомусь її тоді не знайшла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хороша ціна біля 400грн/г львівського золота на варшавці, в приміщення мясного павільйону, або Ювант "Золота рибка"!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 10 місяців потому...

Добре було минулого року купувати, зараз не менше 700 грн за грамм золота... Чи ще можна десь дешевше знайти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...