Перейти до змісту

Софт для смартфонів


Plum

Рекомендовані повідомлення

В зв'язку з поширеністю смартфонів на різних операційних системах (Symbian OS S60, Symbian OS UIQ, Windows Mobile Smartphone Edition) пропоную зробити архів різного софта під них. Туди ж можна добавити софт під PalmOS та Windows Mobile для КПК.

Архів пропоную розбити в першу чергу по платформах. Потім -- по типу софта (файлменеджери, ігри, офіс, мультимедіа, утиліти і т.д.). Анонси софта постити сюди, в назві архіва вказувати версію софта, а в архів з софтом обов'язково вкладати якийсь readme.txt з описом софта (що програма робить, на якому смарті перевірено працює, що особливо актуально для різних смартів Nokia Series60). При можливості непогано було б постити або вкладати в архів і скріншоти.

За рішенням адмінів "аспірін" можна вкладати в архіви або просити його в людини, що виклала софт милом або іншим чином.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лишилось дочекатись згоди адмінів і виділення місця на ftp під такий архів.

2Kmd:

Може свій архів я передав би тобі на болванці, а ти б його розмістив?..

І яка твоя думка стосовно викладення "ліків від жадності"? Моя особиста думка, що поскільки цей архів буде доступний замкнутому колу користувачів, то забороняти викладання "ліків" не варто...

2Zevs:

Теоретично ти правий. А практично -- не завжди є можливість і час шукати потрібний софт на десятках різних сайтів, рівно як і слідкувати на них за виходом нових версій софта. До того ж багато онлайнових архівів живуть дуже недовго, особливо якщо на них роздають в_а_р_е_з. Зручніше, коли є свій архів. А якщо такий архів є, то чому б не поділитись знайденим з іншими людьми, якім це також потрібно?.. Це майже так само як з фільмами. Багатьом відома твоя ж фраза "Чтоб два раза не тянуть", вона актуальна і тут :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну знаеш, применительно к КПКашному софту, и его размерам.... нужно пересматривать подходы.... 50-100кил это не размеры....

по поводу "живучести сайтов" pdateam живёт и здравствует....

и держит халаяные ФТП как ОГОРОД... (есть один "минус" - там нет русского софта)

замирорить? ок

как часто мирорить?

или кто будет остлеживать изменения и\или менять файлы?

ПУХ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В КПКшном (и темболее в смартовском) софте главная проблема не в размере, а в возможности его при необходимости быстро найти (в особенности начти "вылеченый"). Для многих местных юзверей, не особо искушонных в компах и в инете (как пример -- мой родной брат, который пользуется таким же смартом как я) слово ОГОРОД не говорит ровным счетом ничего в нужном нам значении. И при этом и им иногда нужен софт для смартфона, потому как, повторюсь, смартфоны стали очень популярными и их часто покупают как "телефон", и только потом начинают понимать что это типа как маленький комп и к нему есть какие-то программы.

В том же ОГОРОДЕ уже столько софта собралось (причем в основном без описаний), что найти именно то что нужно иногда очень затруднительно даже для человека соображающего что именно он ищет. Кстати софт под SymbianOS S60 и SymbianOS UIQ там не разделены, а лежат в одной свалке, хотя не совместимы между собой.

Да и русский софт иногда нужен (как пример -- stICQ, пользователи смартов на SymbianOS Series60 меня поймут :))

В любом случае думаю, что даже если лично ты этим архивом пользоваться не будешь, то и мешать он тебе не будет. Зато другим людям может быть полезен.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Zevs: Буду делать всё, что позволит моё свободное время. Иначе и не начинал бы эту тему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вэлькам,

можеш собирать и описывать софт,

можеш начать со своего,

а ФК, думаю, создаст раздельчик в пределах ЛМ и положит всё туда

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Plum

Постараюсь підкинути софта тільки той що сам перевіряв ну і опис якийсь кидати буду. ОС-2003

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...