Перейти до змісту

Візьму на роботу менеджера - кур’єра інтернет магазину


Digefest

Рекомендовані повідомлення

Візьму на роботу менеджера - кур’єра інтернет магазину

Вимоги:

- Бажання працювати;

- Вік від 22 до 28 років;

- Освіта не має значення.

- Знання Української та Російської!!!

- Знання ПК; MS Office, Internet

- Комунікабельність, приємний голос, чітка та грамотна мова. Здатність швидкого засвоєння великого обсягу інформації.

- Бажаний досвід телефонних продажів. Уміння дати грамотну і зрозумілу консультацію будь-якого типу покупця. Вміти обговорити на професійному мовою технічні деталі з просунутим покупцем, а також знати, як допомогти клієнтові вибрати товар, орієнтуючись на його потреби, не заглиблюючись в технічні деталі;

- Мати вдома комп’ютер з Інтернетом.

- Головна вимога – Велике почуття гумору!

Що потрібно буде робити?

Сидіти вдома в асьці, скайпі, в он-лайн чаті для консультації а також бути завжди на зв’язку.

Приймати замовлення по пошті, моб. тел., он-лайн чаті та ін..

Можливі відрядження для підвищення працездатності та кваліфікації за рахунок роботодавця (Семінари, конференції)

Редагування контенту інтернет магазину.

Та інші, дрібні роботи.

Умови роботи:

Графік роботи: НЕ нормований робочий день, випробувальний термін (Від одного до трьох місяців)

З/п - 1тис. грн для початку.

Надалі планується:

З/п ставка +% від продажів. Подальше зростання з/п в залежності від обсягу зробленої роботи.

Додаткова інформація:

Робота за комп’ютером (вдома), будуть лише виїзди для відправки-доставки замовлень. (Тобто до 15 за комп. а після 15ї - відправка замовлень)

Режим роботи: 5 днів / на тиждень. + субота не повна

Резюме відсилати на адресу: [email protected]

p.s. прохання не тролити і не флудити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Візьму на роботу менеджера - кур’єра інтернет магазину

...Сидіти вдома в асьці, скайпі, в он-лайн чаті для консультації а також бути завжди на зв’язку.

...

Приймати замовлення по пошті, моб. тел., он-лайн чаті та ін..

p.s. прохання не тролити і не флудити.

Ніхто тебе за язик не тягнув (с)

===

А такою роботою не зможе займатись людина років сорока шестидесяти восьми ?

(Бо в мене теща суперАктивістка, а за ХОРОШІ гроші, ще й Вас обійде в кар"єрі)1f218494a2c78f6b65c2b3edcdc6819b.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В якості ОФФ.

Панове роботодавці, не сприйміть, що дойо%%юсь, але словосполучення "менеджер-курєр" викликає, мяко кажучи, посмішку.

Я до чого веду. Та назвіть ви якось посаду по-іншому. А то де не пропозиція то чи менеджер по продажам ( а реально продавець), чи менеджер-консультант і т.д. Ви хочаб значення цього слова знаєте? А то тулите його де попало бо звучить гордо.

В першу чергу менеджер це управлінець, керівник і аж ніяк не продавець, курєр чи консультант...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Візьму на роботу менеджера - кур’єра інтернет магазину

...Сидіти вдома в асьці, скайпі, в он-лайн чаті для консультації а також бути завжди на зв’язку.

...

Приймати замовлення по пошті, моб. тел., он-лайн чаті та ін..

p.s. прохання не тролити і не флудити.

Ніхто тебе за язик не тягнув (с)

===

А такою роботою не зможе займатись людина років сорока шестидесяти восьми ?

(Бо в мене теща суперАктивістка, а за ХОРОШІ гроші, ще й Вас обійде в кар"єрі)1f218494a2c78f6b65c2b3edcdc6819b.gif

Ні.

В якості ОФФ.

Панове роботодавці, не сприйміть, що дойо%%юсь, але словосполучення "менеджер-курєр" викликає, мяко кажучи, посмішку.

Я до чого веду. Та назвіть ви якось посаду по-іншому. А то де не пропозиція то чи менеджер по продажам ( а реально продавець), чи менеджер-консультант і т.д. Ви хочаб значення цього слова знаєте? А то тулите його де попало бо звучить гордо.

В першу чергу менеджер це управлінець, керівник і аж ніяк не продавець, курєр чи консультант...

Я мало описав що потрібно буде робити?

МЕНЕДЖЕР (от англ. manage — управлять) — специалист по управлению производством и обращением товаров, наемный управляющий

Які ще питання?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

суровый у нас топикстартер ...

p.s. а требования к соискателям прям как у КОП (канадской оптовой компании)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

суровый у нас топикстартер ...

p.s. а требования к соискателям прям как у КОП (канадской оптовой компании)

Не сказал бы. Основные требования как и всюду, но и со своими нюансами.

Все мы люди, все мы можем понять и договорится.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

МЕНЕДЖЕР (от англ. manage — управлять) — специалист по управлению производством и обращением товаров, наемный управляющий

Ха, чоловіче, краще б Ви промовчали. :) і не приводили у виправдання перше прочитане визначення з нету.

Які ще питання?

Ні-ні, які питання можуть бути до людини яка вихоплює речення з контексту не особливо замислюючись над його змістом. :)

Та і не було в мене, власне , до Вас запитань та і вряд тепер зявляться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Умовно прикинем 1000/22=45 грн ($5.6)\ день

За ці гроші, поради, впарювання, допомога клієнтові вибрати товар, + його розважання іскрометним гумором і відправка замовлень?

A u kidding?

Ну чо, а менеджери є всілякі, я на старому ринку спостерігав пафосний бейджик "Менеджер - Фёдор" (і такі ж у його колег) у продавця хмелькицько-одесько-китайського ширпотребу по 1 грн...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Умовно прикинем 1000/22=45 грн ($5.6)\ день

За ці гроші, поради, впарювання, допомога клієнтові вибрати товар, + його розважання іскрометним гумором і відправка замовлень?

A u kidding?

Графік роботи: НЕ нормований робочий день. Випробувальний термін (Від одного до трьох місяців)

Тобто не повний робочий день + це З\П на випробувальний термін.

Читаєм уважніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ппц, чоловіче, Ви розрізняйте поняття не нормований робочий день і не повний робочий день.

Читайте КЗпП

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ппц, чоловіче, Ви розрізняйте поняття не нормований робочий день і не повний робочий день.

Так. Я не помилився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Серйозно?

Учіть "матчасть"

Серйозно! Два різних поняття. Що я й мав на увазі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:sq_ye: Мдя.

А давайте я Вас же і процитую.

Графік роботи: НЕ нормований робочий день. Випробувальний термін (Від одного до трьох місяців)

Тобто не повний робочий день + це З\П на випробувальний термін.

Читаєм уважніше.

Зі сказаного Вами я б не сказав, що для Вас це різні поняття.

ПС Видно КЗпП за останні дні кардинально поміняли :D

Порада. Учіть ази, а то взують Вас або відповідні органи, або розумний працівник.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібно по телефону анекдоти розповідати?

Digefest, дане оголошення - кладєзь для троля і флудера! Шкода, що Ді, не читає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Робочий день може починатись пізніше трошки, але завершуватись в 19 (замість 18). залежить від наявності замовлень з доставкою по місту. Можливий "довший" обід за відсутності роботи і т.п. Все це залежить від обставин.

В суботу лише буде на звязку в робочий час (приймати телефонні замовлення). Ніяких доставок\відправок в суботу.

Кому потрібна робота - присилайте резюме і ми особисто все обговоримо.

Весь свій флуд і тролінг залишайте при собі. Потрібен працівник, а не ваша суб"єктивна думка щодо справедливості чи правильного формулювання посади тощо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто працевлаштування неофіційне? Якщо так, то ЗП навіть 2000 грн з ненормованим робочим днем - це дуже мало, хіба що який студент заочник погодиться. Imho...

Додам, що вже мав досвід подібної роботи, (працював так 7 місяців на німця) і великих перспектив не бачу. Та все ж є люди в Луцьку, для яких і така робота може стати непоганим початком.

Бажаю успіхів працедавцю у його пошуках.

:rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всі мсово повалили на роботу :jeer:

для з/п в 1000 грн. на випробному терміні якийсь замаленький список вимог :jeer:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Digefest, носом в правила тицьнути?

Флуд недоречний, і оффтопік також, дають люди поради. А Ви, їх не хочете слухати.

Я закриваю тему, є контактні дані, і цього достатньо. Все решта в ПП.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...