Перейти до змісту

Бляха муха, Місько в Луцьку


laska

Рекомендовані повідомлення

І чого наша спільнота мовчить?

afishafb_jpg_220x220_q95.jpg

Польсько-український театральний проект-лабораторія за творами І.Віткаци

Уперше українською мовою перекладено шість п'єс одного з найекстравагантніших та загадковіших польських авторів, Станіслава Іґнаци Віткєвіча: «Мати», «Каракатиця», «Ласощі й макаки, або зелена пігулка», «Соната Вельзевулаv, «Вар'ят і монашка», «Бляха муха».

У проекті також працює режисерська лабораторія. Три відділення вистави, що будуть показані на трьох окремих площадках одночасно, ставлять три польських режисери. Молоді українські режисери беруть участь у репетиційному процесі та документації проекту. Музика та сценографія до вистави створюються польськими художниками та композитором. У виставі задіяні п'ятнадцять акторів та троє музикантів з усієї України.

Театр «Коло»(Варшава)

Художній керівник: Іґор Ґошковські

Режисура: Аґата Дичко, Анета Трошинська, Ігор Ґошковські

Переклад: Михайло Барбара

Костюми: Йоанна Ґавронська

Музика: Пйотр Табакернік

Музиканти: Юрій Яремчук, Андрій Арнаутов, Олег Воробйов

Актори: Баль Євген, Барбара Михайло, Волошина Ірина, Волошин Сергій, Ґомес Чакон Дарія, Кушніренко Дар'я, Мішина Ірина, Орехова Дар’я, Рашидов Рустам, Савєльєв Павло, Сердюк Олександр, Стороженко Мар’яна, Чернявський Дмитро, Циба Михайло, Цимбал Наталія.

Волинський обласний академічний театр ляльок, 12 жовтня о 18 годині. Вхід вільний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Організовується невеличке товариство :)

А не хлопнуть ли нам по рюмашке кофейку в сусідній кав'ярні та поділитись враженнями?

Долучайтесь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ходив на виставу. Дуже, навіть дуже-дуже сподобалось.

Сам формат цікавий, коли актори просто сидять і читають п!єсу. Порівняно із традиційною виставою, це спонукає творити свої власні образи в уяві.

І відсутність театрального дійства, як такого, дає можливість більше сконцентровувати увагу на суті сказаного, на думці, яку хотів донести автор.

І самі п!єси були цікаві. Слухаючи і одночасно розмірковуючи над почутим, розумієш, що десь щось таке колись відчував, уявляв, думав, бачив. Це як подорож в середину самого себе, в глибини душі.

А ще чомусь захотілось згадати юність/дитинство і я після вистави пішов у гримерку до артистів зі свіжозірваною з лялькового афішою за автографами на пам!ять . :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шкода, speaker, що не зустрілись, рада була б познайомитись.

Мене зацікавила сама особистість Віткаци, особливо після ремарок Олешко.

Ось знайшла сторінку про нього.

vitk.gif

Формат дійсно незвичний. Ловила себе на думці, що не встигала за читаннями і все хотілось текст перед очима бачити.

Для себе вирішила, що для того, щоб оцінити повною мірою, треба таки побачити повну реалізацію проекту, про котрий Світлана розповідала.

Одну гарну фразу Бляхи мухи приблизно запам'ятала: я наповнювалась твоїм безкраїм світом...

Ох і розкішна коса в акторки!

P.S. Бордівцям дякую за компанію, приємний вийшов вечір.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Формат дійсно незвичний. Ловила себе на думці, що не встигала за читаннями і все хотілось текст перед очима бачити.

я теж чомусь не встигала за читаннямsad.gif.

хотілося б почути повністю п'єси

Ох і розкішна коса в акторки!
g15.gif
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо приїхали рекламувати автора та свою постановку для показу в Луцьку - це супер. Як на мене, такий спосіб знайомства з автором просто геніальний. Мені дуже сподобалось.

Але якщо приїхали оцінити публіку - здається ми тест не пройшли. Третина залу до кінця не досиділа :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі-то про такі речі відгуків традиційно небагато, якщо 5% ходить на схожі події, то з них мабуть процентів 10 можуть написати щось більш-менш розгорнуто, типу як speaker, решта напишуть - кльово! або ацтой! :) На розгорнуту рецензію можеш не чекати. Принаймні, тут :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не сподобалось АБСОЛЮТНО!

15хв скучних теревенів про історію.

15хв читання з листочка з запинаннями.

пробачте, панове, може я ніх не шарю в сучасному мистецтві...але ФУ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...