Перейти до змісту

Аерогриль чи Пароварка?


Yarchik

  

13 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Назбиралося трохи балів на картці ОККО. Вирішив їх обміняти на широкий спектр ширпотребу, представлений в їхньому каталозі. І виявилося, що можу замовити:

1. Аерогриль Delfa DHT-11, 38000 ОККОбалів, 347 грн. середня (і єдина на Хотлайні) ціна.

2. Пароварка Tefal VC 1301, 40000 ОККОбалів, 369 грн. середня ціна.

Я то є великим шанувальником грильованих м'яса і овочів... але не думаю, що в аерогрилі буде "саме те". Хоча наявність слова "гриль" в назві схиляє мене вибрати саме аергориль.

В той же час пароварка - це корисна їжа. Крім того, це Тефаль... фірма... значить, треба брати пароварку.

А що б обрали Ви? І головне - чому?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аерогриль є вдома, на смак те саме що й на пару - безвкусо і постно якось без приправ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пароварка - просто супер. пользуемся уже много лет. и не только для овощей, а вообще для всего (мясо, рыба, крупы)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сама користуюсь пароваркою у мами спробувала аєрогриль, я к на мене фігня, якщо нема духовки то ще можна якось так. а ле духовка краще. Навіть з дотримуванням всіх порад і рецептів страва не виходила, їсти можна але несмачно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще ніж аерогриль може бути тільки сільська піч або звичайний гриль на дровах.

Користуюся майже рік і дуже задоволений. Використовую для випічки: лаваш, заварні тістечка, слоєне тісто, піца, чебуреки.

Тушіння овочів і мяса. Дуже класні каші в горщиках, особливо гречана. Печена картопля це взагалі супер.

Запікаю мясо, бочок, рибу, сушив рибу, шашлички і ще багато чого.

Пароварка це звичайно теж добре, але зовсім не означає що пароварка корисна їжа а аерогріль - ні. Якщо готувати без масла і жирів це теж здорова їжа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...