Перейти до змісту

Spider-Man3


Jurassic

Рекомендовані повідомлення

я поддерживаю Zheny@ - лучше подождать и посмотреть нормального качетва, благо релизы выходят оперативно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 52
  • Створено
  • Остання відповідь
я поддерживаю Zheny@ - лучше подождать и посмотреть нормального качетва, благо релизы выходят оперативно

Думаєш він це хотів сказати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

snight - коли просив не засмічувати екранками - так.

коли почув у відповідь що це "тупе" прохання..

я ще на форумі нікого не ображав за 1.5 роки. але доведеться!

принципово подивлюся вашу розхвалену "якість" - щоб далі "зас%ати"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та хай дивляться люди той кам ріп, я судячи з тих скрінів дивитись його зара не буду, просто думаю в Zevsa, через пару недільок появиться нормальний двд ріп, або скрін на крайняк. От тоді я його і гляну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

абыдно когда людям скарливают фуфло, под видом "нормальных" релизов, а пипл хавает :)

я о всяких двд 10в1 и т.д.

хоть бы заливальщики скрины выкладывали или сэмплики

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не ну ти смішний. Яка тобі різния зальють з хорошим качеством, чи з поганим? Хто хоче хай качає собі, тож не за твій рахунок качають. Нарахунок того що засмічувати ФТП: "Да прям один фільм несчасний, все ФТП засорить, там хламу і без того хватає.

І.З такщо ти просто не ображайся, я кажу як є!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І так - картинка я к для широкоформатного піде.

XVID 720x320 25.00fps 1310Kbps

звук - стерео і дуже погане стерео майже моно все чути з центрального каналу (в мене 5.1 звук) MPEG Audio Layer 3 48000Hz stereo 128Kbps

забраження -весь темний - як піском посипаний .

всі сцени коли вночі (а там таких більшість) - "нігери вночі вугілля вантажать" - денні сцени - з горем навпіл можна дивитися .

поки ще не бачив перед камерою губатих нігерів. побачу - засмію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

как для экранки так качество и звук супер!!!! например с параграфом 78 часть вторая - экранка была ужасна, звук как с унитаза видео вообще невидно, но смотрели люди, а у паучка качество несравнится с параграфом, я смотрел с удовольствием (это наверно самая нормальная экранка что я видел)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну мы тут и розвели демагогию! Прямо коты против собак :) Прикольно чуть не пересрались. Давайте заведем в папке Видео папку Экранка (иль чото типа того), откуда народ будет осознано скачивать желаемое "плохое видео", -каждому файлу срок 10 дней как раньше или неделю, я думаю за это время все (а нас таких мало) будут успевать закачивать то что интересует и другим будет понятно что хорошего качества они там не найдут. Таким образом файлообменник не будет засрат и все останутся довольны

Зевсу, Жене и Снайту: узнаю в вас своего отца (он фанат видео - принципиально не смотрит в плохом качестве) А 10в1 покупает только потому что на каждом есть 2-3 фильма в хорошем качестве, их смотрит он а остальные я - это наш компромис. Насчет лицензионок, то это слишком дорого, а интернет пакет у меня на 1500 мб - так что особо не накачаеш новинок.

Только винчестер покупили на фтп, а уже ругаемся как за свой домашний. Любой конфликт решаем, и зубки не надо никому портить - это неэстетично, негигиенично и абсче их вставлять дорого

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

iriuss - арбітр ти наш,! :)

справа не в тім - що там нема місця -місце - можна ще й базу від таких "якостей" почистити (тра КМД натякнути :) )

*оффтоп* - для прикладу я колись дивився в екранці 5-й елемент - потім подивився в якості (стерео і т.д.) - я прозрів - виявляється я не зрозумів і половини перший раз дивлячись.

а на рахунок недостачі трафіку - кажіть у відповідній темі - скачається - аби гарна якість.

і ще - для любителів "нкранок" і "кам-ріпів" і тому подібних - просто напросто неможливо оцінити всю красу ефектів та звуку що хотіли донести до глядача ті, що створили фільм!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і ще - для любителів "нкранок" і "кам-ріпів" і тому подібних - просто напросто неможливо оцінити всю красу ефектів та звуку що хотіли донести до глядача ті, що створили фільм!!!

З цим я з тобою згідний, але маємо те що маємо! Можна спочатку подивитисяз поганою якісьтю, а потім з хорошим.Краще чим ждати поки вийде хороше качество, коли вже фільм є у поганому качестві!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і ще - для любителів "нкранок" і "кам-ріпів" і тому подібних - просто напросто неможливо оцінити всю красу ефектів та звуку що хотіли донести до глядача ті, що створили фільм!!!

З цим я з тобою згідний, але маємо те що маємо! Можна спочатку подивитисяз поганою якісьтю, а потім з хорошим.Краще чим ждати поки вийде хороше качество, коли вже фільм є у поганому качестві!

действительно... зачем ждать?? Зачем ждать выход фильма, если можно задолго до этого пересмотреть все трейлеры по кусочках фильма, потом екранку где иногда лиц не видно, а иногда оч хорошо видно, ток не актеров, а сидящих в зале... Ну и под конец через недельку глянуть в нормальном качесте.

И нет причин ждать :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і ще - для любителів "нкранок" і "кам-ріпів" і тому подібних - просто напросто неможливо оцінити всю красу ефектів та звуку що хотіли донести до глядача ті, що створили фільм!!!

З цим я з тобою згідний, але маємо те що маємо! Можна спочатку подивитисяз поганою якісьтю, а потім з хорошим.Краще чим ждати поки вийде хороше качество, коли вже фільм є у поганому качестві!

действительно... зачем ждать?? Зачем ждать выход фильма, если можно задолго до этого пересмотреть все трейлеры по кусочках фильма, потом екранку где иногда лиц не видно, а иногда оч хорошо видно, ток не актеров, а сидящих в зале... Ну и под конец через недельку глянуть в нормальном качесте.

И нет причин ждать :)

:):D:D:D:D:blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зафлудили тему ...........краще створіть нову тему і там спорте, а тут хай будуть враження тих хто подивився фільм.....ФЛУД !!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто в мене самі прості колонки Primax і мені сугубо наплювати на стерео звук з 5.1 каналами, аби переклад був нормальний о можна було б зрозуміти про шо фільм. А чекати ще 10 днів нормальної якості також не бачу смислу. Так шо @Andrew@ +1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

и я с мужем только что просмотрела фильм! обалденный!!!! Его стоило качать!! Тебе от нас плюсы :D:blink::blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ФІЛЬМ ПРОСТО СУПЕР !!! тікі шо подивився !!! :)

Невозможно відірватись від екрана, дуже цікавий !!!

ПРОСТО СУПЕР !!!

оцінка: 10 з 10 !!! :):):)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фильм просто супер ... только вопрос: кто пробовал фильм заболванить?

У меня выбает эррор. На 1:30 минуте в фильме у меня идет повтор предедущей сцены =(

П.С. 2-раза качал ... всеравно эррор =(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да,там есть такой повтор, смотрели уже с диска. Благо этот повторяющийся отрезочек маленький, а потом все нормально продалжается и при записи на диск проблем никаких небыло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блин ... а у меня эррор =( ... попробую еще раз записать ... тока на этот раз на RW =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кончіто .

я вже писав.

якщо подобаються екранки - форева!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

вдалого перегляду кончіни!!!!!!!!!!!!!!!

*оффтоп* - заливаю на ФТП - Люди -Х

порівняйте!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

любителі "гарної якості" :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Zheny@ мені цікаво а топік нумер 48 ти до чого написав ? тобі напевно не в цю тему

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Женя ты опять начинаешь? Люди-икс 3 вышли 26 мая 2006 года, и ты нам предлагаешь ждать около года чтоб и спайдермен вышел в хорошем качестве, а потом смотреть и хвастаться: А я третьего паука смотрел :ok: ! ?????? К чему этот разговор?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...