Перейти до змісту

Spider-Man3


Jurassic

Рекомендовані повідомлення

Spider-MAN 3, о Боже! Нарашті він вийшов!!!!

Неможу дочикатися коли його побачу!!!!!.... Він вийшов вже в прокат в кінотеатрах, я думаю що скоро повинні з"явитися записи... Якщо буде така можливість в когось КАЧАЙТЕ! З мене +3 :smile3:

Я зовсім то прихильник цього персонажа з коміксів, палкий прихильник)) Незнаю як вам но мені дуже спподобались попередні 2 частини фільму... А у вас які роздуми на рахунок цього?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 52
  • Створено
  • Остання відповідь

мдаааааа, швидкість закачки іде 40-50 кб/сек з такої швидкістю буде качати годин 8, це взагалі жистоко, чекайте фільм вночі)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

потерпіть кілька тижнів - не портьте враження про фільм "конченою" екранкою!!!!

Благаю

+ Не засмічуйте такою "якістю" файлообмінник!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

потерпіть кілька тижнів - не портьте враження про фільм "конченою" екранкою!!!!

Благаю

+ Не засмічуйте такою "якістю" файлообмінник!!!!!!!!

на вкус и цвет.... и еще: если есть группа людей которая готова смотреть интересный фильм за его сценарий а не за качество, то почему бы не залить , тем более что его всегда можно через 10 дней стереть по правилам и заменить на фильм в лучшем качестве для таких фанатов качества как ты. Никого тут против воли не заставляют ничего скачивать. Свои мольбы можно былоб и придержать, а просто посоветовать. Поддерживаю парнишу который старается и закачивает фильм ;) , причем не себе одному а для народа. Молодчинка. Так держать! А по поводу "не засмичуйте" - так сюда никто не льет ничего, на что спроса нет. Так ведь?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

потерпіть кілька тижнів - не портьте враження про фільм "конченою" екранкою!!!!

Благаю

+ Не засмічуйте такою "якістю" файлообмінник!!!!!!!!

на вкус и цвет.... и еще: если есть группа людей которая готова смотреть интересный фильм за его сценарий а не за качество, то почему бы не залить , тем более что его всегда можно через 10 дней стереть по правилам и заменить на фильм в лучшем качестве для таких фанатов качества как ты. Никого тут против воли не заставляют ничего скачивать. Свои мольбы можно былоб и придержать, а просто посоветовать. Поддерживаю парнишу который старается и закачивает фильм :) , причем не себе одному а для народа. Молодчинка. Так держать! А по поводу "не засмичуйте" - так сюда никто не льет ничего, на что спроса нет. Так ведь?

;):)

Якщо є сам суть фільму можна й на хужій якості дивитися такщо! Заливай, і не слухай всякі тупі поради

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Залити можна, буде дивитися багато людей, але я б ніколи кам ріп, чи нещасну TS такого фільма не дивився б.ІМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фильм должен быть клевым!!! +1+1+1+1+1+1+1+1+1+1ааааааааааааааааааааааа

интересно что в этой части будет с паучком ;)

заливай фильм на обменник

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Соррі за затримку, закачка просто жесть, я перший і останій раз так качав була від 10-55 кб/сек, почав заливати на ФТП через 15-20 хв буде, фільм важить 1,36 гіга, качайте на здоров'я а я спать))))) завтра буду втикать

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін 2 архів поврежден!

Всіх номально, чи я не однин такій?

Андрей якщо можеш залий розархівіруваний! Будь-ласка!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін 2 архів поврежден!

Всіх номально, чи я не однин такій?

Андрей якщо можеш залий розархівіруваний! Будь-ласка!

Незнаю що за архів там зявився, але треба було качати Chelovek _payk_TS_INTERFILM.avi !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не открывается второй архив "архив поврежден" плиз закинь еще раз или закинь сразу разпакованый, с меня респекты

Упс сори я не догнав троха, там просто многотомный архив, архив работает, пасиба

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я шось не зрозумів де ви там архіви побачили ? я ж сказав назва Chelovek _payk_TS_INTERFILM.avi, ті архіви напевно хтось інший заливав, мій точно працює і все там норм

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну, хто вже подивився ? які враження, як фільм, а то я вчора не дочекалась, буду вночі качати, переклад який (гундосік чи пару чол. озвучують)??? відпишіть нелінуйтесь, пліз

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ваше право - качайте та дивіться все що завгодно .

з приводу "тупих" порад - я б на чийомусь місці притримав би язичок за поки що цілими зубками.

земля квадратна - за рогом зустрінемося!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...