Перейти до змісту

заміна лобового скла


andy11

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня!До кого краще звернутись із заміною лобового скла на старому пасаті? Стойки цілі.Дякую за інформацію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачив хлопці міняють автоскло в боксі біля "Моноліт-2000" на Карпенка-Карого. Про якість роботи нічого сказати не можу.

До речі, позавчора якраз і на Пассаті універсалі міняли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на ринку"формула", там де продають лобове скло можна одразу і замовити послугу встановлення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую всім за інформацію!Якщо в інших форумчан будуть ще контакти - welcome)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на обїздній, між виїздами на Рівне і Дубно є поворот (біля газової заправки) хдається третій будинок ліворуч.

наскільки мені відомо - там найкращі майстри по заміні скла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Marshall, дякую! Також чув хороші відгуки про цих майстрів.Мабуть туди й звернуся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

update майстер на обїздній ставить виключно китай (скло+установка 800 грн.) мене ж цікавить секуріт, сплінтекс, пінкілтон або на крайній випадок польське

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я теж планую замінити своє, хочу замовити пінкілтон на exist.ua і поїхати поставити, можливо на об"їздну

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я теж планую замінити своє, хочу замовити пінкілтон на exist.ua і поїхати поставити, можливо на об"їздну

установка там 250-350 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

update майстер на обїздній ставить виключно китай (скло+установка 800 грн.) мене ж цікавить секуріт, сплінтекс, пінкілтон або на крайній випадок польське

Я собі ставив якраз пінкілтон там де автосалон Рено на Дубенській. Заїжджав у двір і там знайшов ту фірму.

А просто дешеве скло і дешева установка була раніше на 40-му недалеко від Факторії (пожарки).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

А просто дешеве скло і дешева установка була раніше на 40-му недалеко від Факторії (пожарки). - Полностью согласен, быстро, качественно, не дорого,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...

на обїздній, між виїздами на Рівне і Дубно є поворот (біля газової заправки) хдається третій будинок ліворуч.

наскільки мені відомо - там найкращі майстри по заміні скла.

сьогодні заїхав туди, подзвонив, сказали, що вже не міняють :(

А просто дешеве скло і дешева установка була раніше на 40-му недалеко від Факторії (пожарки). - Полностью согласен, быстро, качественно, не дорого,

на рахунок дешево, не сказав би, зі своїм склом приїхав, установка 300 грн, хоча якщо ставитимуть своє, то 690 грн, працюють лише з українськими виробниками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зараз добре роблять на вишкові. десь 2 місяці тому міняв. 250 грн робота обійшлася.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зараз добре роблять на вишкові. десь 2 місяці тому міняв. 250 грн робота обійшлася.

Лишіть координати, а то вже більше трьох років їжджу з тріснутим і все гроші шкодую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо з установкою, то за пожаркою на Конякіна, 690 грн (Україна)

оригінали пропонують на Рованцях, Шевченка,8, але ціна від 800 грн з установкою. на тому тижні міняв собі (замовляв через інет), за заміну 250 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Підкажіть, в мене тріщина (біля 15см) на лобовому склі, також є сколи, в районі тріщини під час дощу з-під ущільнювача виступає вода, і збирається її там багатенько, хто що порадить, заміна лобового скла вирішить проблему? Чи можна якось заклеїти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Підкажіть, в мене тріщина (біля 15см) на лобовому склі

У меня тоже трещина, толь не на пролет. Где можно заделать не подскажете?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...

Підкажіть, в мене тріщина (біля 15см) на лобовому склі, також є сколи, в районі тріщини під час дощу з-під ущільнювача виступає вода, і збирається її там багатенько, хто що порадить, заміна лобового скла вирішить проблему? Чи можна якось заклеїти?

Навіщо ж відразу міняти скло якщо можна відремонтувати. Займаюсь ремонтом лобового скла автомобілів (тріщини, сколи). Гарантія на виконану роботу. 0661812386, 0964934109.

Підкажіть, в мене тріщина (біля 15см) на лобовому склі

У меня тоже трещина, толь не на пролет. Где можно заделать не подскажете?

Навіщо ж відразу міняти скло якщо можна відремонтувати. Займаюсь ремонтом лобового скла автомобілів (тріщини, сколи). Гарантія на виконану роботу. 0661812386, 0964934109.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Ремонт тріщин та сколів лобового скла автомобілів. Найкращі фотополімери, сучасні технології, якість та гарантія.

Полірування пластикових фар з покриттям захисним лаком. Відновлення блиску та прозорості, збільшення світлосили, довговічний лак Delta Kits.

http://remontstekla.lutsk.ua

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...