Перейти до змісту

Мобільний телефон Fly. Відгуки.


Рекомендовані повідомлення

Власне, хочу придбати сабж. Є дуже шикарний сайт. Де представлений весь спектр продукції фірми.

Зупинився на кількох моделях. Але цікавить думка форумчан-власників телефонів про сабж.

Кого цікавлять конкретні обрані моделі - відповім у топіку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Років 3,5 назад придбали дружині Флайку, модель нажаль не пам"ятаю, пригадую акумулятор був слабий - 450 міліампер, але в комплекті було 2, типу компенсація. Все б нічого, але коли акумулятор сідав до двох поділок (саме до двох а не до 1 чи 3!) телефон тупо вирубався коли хтось намагався на нього зателефонувати. Коли заряд падав до 1 поділки працював нормально. На обох акумуляторах. Сервісний центр нічого не вдіяв з трьох спроб, тому видав нарешті довідку що це суттєвий недолік і нам повернули гроші, звичайно не з першої спроби.

З другої сторони, знайомий походив з іншим Флаєм років з 3, телефон ніяк не хотів ламатись, хоча неодноразово падав, відлетіло безповоротньо скло що захищає екран, а він все одно працював. При чому дуже інтенсивно.

Обидва телефони купувались приблизно в кінці 2007 - на початку 2008 року, про нові моделі вражень не маю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Місяців 3 тому, я із коханою купували їй Q410 (ох ці жінки, тяне їх до блискучого :) ). Взявши в руку телефон, якісна збірка (люфт відсутній, скрипу нема), дуже швидка навігація, простий у користуванні. Щодо камери, якщо правильно налаштувати, фото нормальні. Батарея при активному користуванні (музика, дзвінки, інтернет) 3-4 доби :ok:. Взагалі враження позитивні.

Ще замовив брату Е190, завтра їду забирати. Думаю про результат знайомства напишу тут. Проглядав відеоогляд що стосується даної моделі, має бути якісний девайс (перевіримо).

ЗІ багато моїх друзів/знайомих говорить що Fly - це г*мно, особисто я із ними не погоджуюсь і буває навіть, сперечаємось :0001: .

ЗІІ Женя, які моделі впали у твоє око??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

E171 wifi, e190 wifi та MC220. Дивився ще на mc175, але він трошки лопатка :)

Бо телефон, також, обирається для коханої дружини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що, покористувався я трішки Е190. На екран приємно дивитись та працювати із ним, реагує чітко, один мінус тмяніє на сонці ;) . Навігація по телефону відмінна, немає зависянь чи якихось глюків. Камера відповідає заявленим 3,2. Корпус зібраний якісно (люфт/скрип відсутній) :smile-zachot:. Можливо для когось мінусом стане його вага (168 г ), проте для мене у самий раз. Щодо звуку, інтернету та Wi-Fi сказати поки що, не можу. А взагалі враження від тел. тільки позитивні :smile-zachot:.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю, що все таки КНР, робить якісні девайси. На які варто звертати увагу, а не переплачувати за бренд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подарував я таки коханій дружині Сабж! :) А саме fly e171 WiFi. Що можна сказати?

Цілком позитивні враження. Зрозумілий та інтуїтивний інтерфейс. Зручний, легкий та невимушений. Як дизайн, так і сам телефон.

Великий сенсорний екран. Купа корисних (і не дуже) функцій.

Налаштував wifi, підключився до домашнього нета.

Огляди є в неті, я написав свої враження. Мені сподобався.

P.S. хочу собі e190 wifi, Апарат менш жіночий, тобто дизайн більш агресивний, сам телефон більший за розмірами, і краще (я вважаю) буде дивитися у чоловічий руці :) (Суб'єктивна думка). Ось, доречі, дуже гарний огляд телефону! :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Юзаю DS 160 більше року.

Враження позитивні :huh:

+ дужжже довго тримає батарея (1800 мА\год) :101010:

+ 2 сімки

+ підтримка 8 ГБ СД картки

+ ліхтарик

+ 3,5 міні джек

+ усб та нокія (тонкий) зарядний роз'єм

+ ціна

- камера (0,3 Мп)(не кретично)

- екран (не кретично)

- роздільно або вібро або звуковий сигнал на виклик (шокований цим фактом !!! :sq_ye: )

Недоліки не критичні, як на мене(крім останнього), враховучи позиціонування даного девайсу викльчно як телефону для дзвінків + бонус у вигляді не поганого плеєра.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Ну що, покористувався я трішки Е190. На екран приємно дивитись та працювати із ним, реагує чітко, один мінус тмяніє на сонці wink.gif . Навігація по телефону відмінна, немає зависянь чи якихось глюків. Камера відповідає заявленим 3,2. Корпус зібраний якісно (люфт/скрип відсутній) :smile-zachot:. Можливо для когось мінусом стане його вага (168 г ), проте для мене у самий раз. Щодо звуку, інтернету та Wi-Fi сказати поки що, не можу. А взагалі враження від тел. тільки позитивні :smile-zachot:.

Ну, як враження за 2 місці? Бо дивлюся собі на такий. Або на нову модель e175 Wi-Fi

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...