Перейти до змісту

Покупал ли кто-то на Ebay


dracepupa

Рекомендовані повідомлення

хочу за границей купить технику .

А вот как оплатить товар при доставке ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

dracepupa, ніяк. Там ніхто не практикує такої популярної в нас "наложки". Тілько пейпал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найди когось хто за аванс привезе сюди товар. Але навряд буде гарантія на те що приїде.

В мене останній раз приїхало не те, ну тобто явно не згідно опису по стану. Як наслідок втрачено місяць часу і 10% грошей клієнта:(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купляв аккум до камери.

Знайшов на ебеї те шо тра, там же і найшов сайт кантори яка продавала. Замовив саме на сайті в них.

Товар прийшов через дві неділі, принесли додому. Вдома не було, забирав на пошті.

Все працює, всьо ок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так я у частного лица собрался покупать ,а не у конторы !

Вот в чем загвоздка !

Не уверен что там кидал меньше!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так я у частного лица собрался покупать ,а не у конторы !

Вот в чем загвоздка !

Не уверен что там кидал меньше!

я пользовался услугами посредников. за свои 10 $ с лота они ОБЯЗАНЫ были проверять соответствие товара описанию. Если что-то было не так - они должны были вернуть товар, не пересылая его мне. Заказывал запчасти к автомобилю. Все прошло гладко и в описанные сроки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

dracepupa, приватних осіб там зазвичай вистачає. Все показує рейтинг. А якщо він аж зашкалює (більш ніж 1000), то це і є контора.

І не треба забувати про ebay buyers protection (тут наше аукро однозначно із сакінг).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ebay buyers protection (тут наше аукро однозначно із сакінг). Доводилось воспользоваться этой опцией. Вернули деньги за товар и плату за доставку, никаких проблем. Есть и обманщики с хорошим рейтингом там.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 1 місяць потому...
  • 2 тижня потому...

ожет в Луцке есть кто-то кто поможет с консультацией!

що саме цікавить? можу допомогти!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що саме цікавить? можу допомогти!

Ви надаєте консультації, чи возите товари "US only"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

allebay.com.ua

работаю с ними

доставка склад US -Украина- пересылка по Украине

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Недавно знов замовляв аккомулятор. Тепер чисто на ебеї.

Найшов-замовив-прийшло. На пошті забрав без проблем.

Замовляю принципово лише у топових продавців у яких 99%-100% позитивних відгуків. І нашо ті посередники?..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підтримую попереднього оратора. ІМХО, посередники (читай - бариги) потрібні тільки у випадку, якщо продавець на займається worldwide shipping і в Україну відповідно не відправляє. У всіх інших випадках всю нескладну процедуру покупки можна легко провернути навіть школяру (який заволодів батьковою банківською карткою).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І нашо ті посередники?

патамуша багато продавців з асашай шлють лиш - U.S. Only

а якщо і не американці, то також вистачає продаванів - де Україна у списку виключень.

такі справи...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

без посередників звичайно супер! Але якщо цінний товар, то все таки краще не пожаліти і доплатити посередникам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

без посередників звичайно супер! Але якщо цінний товар, то все таки краще не пожаліти і доплатити посередникам.

Посереднику доставлять точно так само, як і тобі. Крім того, захист покупця ebay вже не діятиме

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І нашо ті посередники?

патамуша багато продавців з асашай шлють лиш - U.S. Only

а якщо і не американці, то також вистачає продаванів - де Україна у списку виключень.

такі справи...

Да, пишут, что пересылают только по США.

НО, пишете ему письмо, что мол так и так, из Украины,....очень надо, сколько будет стоить пересылка.

Он отвечает. Я так уже несколько раз покупал, отвечали, делал заказ, и О-ПА : через 9 дней забирал на почте в Луцке.

За спрос, - не бъют, имхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, пишут, что пересылают только по США.

НО, пишете ему письмо, что мол так и так, из Украины,....очень надо, сколько будет стоить пересылка.

Он отвечает. Я так уже несколько раз покупал, отвечали, делал заказ, и О-ПА : через 9 дней забирал на почте в Луцке.

За спрос, - не бъют, имхо.

Щастить тобі, а в мене тільки відмови "Sorry, I have too many bad experience" і так далі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так сервіс є один цікавий http://www.shipito.com/ і всі оті "US only" до опи. В мережі багато позитивних відгуківі та й сам Shkoder не дасть збрехати :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...