Перейти до змісту

Кидалово від МТС


Рекомендовані повідомлення

За умовами договору(якщо його хтось читає) оператор МТС залишає за собою право зміни тарифного плану з попереднім повідомленням про це користувачів, а також вам при підключенні на контракт підключають купу платних послуг про які теж ніхто не попереджає. Однак довести те, що вас не повідомляли просто не реально! От така фігня получається! Вихід, або купити інший оператор де теж дурять, тільки менше, або скайп((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • Відповідей 56
  • Створено
  • Остання відповідь
Чому оператор не несе за це відповідальності?

а на основі він має понести відповідальність? на основі твого п***дьожу на форумі?smile.gif щось я не дуже вірю, що, наприклад, на сайті не була вказана ціна питання в тарифахsmile.gif

за місяць у тебе два попандоса- ти просто везунчикsmile.gif чи ти з тих, хто слухає оператора чи працівника а уявляє все оп своєму. а через трошки дивується що ці дві версії чомусь не співпадають?smile.gif

Tolik_lt, ти дуже "смілива і чесна людина", чого хамиш? Дуже легко бути сміливим перед монітором, хамити, а відповіді удаляти. Для таких як ти д*унів пояснюю, оператор в розмові зобов"язаний назвати ціну переходу на тарифний план коли його питають про умови переходу. Він не назвав! Можеш удалити мою відповідь можеш пожалітися мамі, можеш попросити щоб мене забанили. Мені плювати на твою думку. Ти - ніщо, видаленням моєї відповіді ти це підтвердив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зая, в тебе істеричько?

я її не видаляв взагалі-то, нема у мене таких повноважень, в адміністрації спитай:) тут модерів і без мене вистачає:D

зміни на форумі відбулися, якраз після нашої розмови і почались, напиши у відповідній темі і твою грізну відповідь мені обов"язково повернуть.

от я позавчора дзвонив оператору, теж міняв тарифний план. і що ти думаєш?все, [censored], розказала!і про ціну переходу теж.

а тепер поясню що я мав на увазі фразою

а на основі він має понести відповідальність? на основі твого п***дьожу на форумі?

якщо ти хочеш, щоби хтось за щось поніс відповідальність, то певно не на форумі треба про це волати, а звернутися у певні наглядові органи з відповідними заявами, правда?:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зая, в тебе істеричько?

я її не видаляв взагалі-то, нема у мене таких повноважень, в адміністрації спитай :) тут модерів і без мене вистачає :D

зміни на форумі відбулися, якраз після нашої розмови і почались, напиши у відповідній темі і твою грізну відповідь мені обов"язково повернуть.

от я позавчора дзвонив оператору, теж міняв тарифний план. і що ти думаєш?все, [censored], розказала!і про ціну переходу теж.

а тепер поясню що я мав на увазі фразою

а на основі він має понести відповідальність? на основі твого п***дьожу на форумі?

якщо ти хочеш, щоби хтось за щось поніс відповідальність, то певно не на форумі треба про це волати, а звернутися у певні наглядові органи з відповідними заявами, правда? :)

А чого хамити? Свою думку не можеш висловити без матів? Чи вирішив що тобі все дозволено? А на форумі можна писати про те що трапилося. Тобі сказала, мені не сказала і цього досить. Нехай знають форумчани знають які сюрпризи їх можуть чекати від оператора і записують розмову якщо мають технічну можливість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я пости видалив. Вони не стосуються теми форуму. Ще питання?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене контракт МТС і все ок, ніяких проблем 25 % знихка на поточний місяць 1500 хв за 20 грн + 30 грн на інших операторів мене влаштовує все, якість теж

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з мтс проблем натерпілися теж недавно. поповнила сестра собі рахунок, а через три дні виявляється, що вона якимось чином виговорила усі гроші (як заявляла дівчина-оператор, це 3000 хвилин!) при тому, що розмов сестра практично не вела. вирішити питання вдалося тіки після того, як ми опублікували свій пост на одному із сайтів скарг. мтс зв'язалися з нами і зрештою компенсували гроші. а до того, ні в офісі не реагували, ні через оператора. просто казали, що збій в системі, і повертати гроші не збиралися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...