Перейти до змісту

Купувати чи ні? Sony Cyber-shot DSC-H7


igorrrko

Рекомендовані повідомлення

Бордівці,потрібна допомога.

Суть питання.Ніколи не мав фотоапарата.Всілякі там плівкові мильниці були,але це не в рахунок.

На одному з форумів,чоловік продає таку річ.тиць

Справа в тому,що зовсім не розуміюся на фотоапаратах.Але наполегливо хочу придбати.Звичайні не дуже приваблюють,хочеться щось солідніше.Дайте пораду фаховці,на що варто звернути увагу.Які можуть бути н"юанси.І чи варто купувати саме цей девайс.Ціна питання 1600 грн.Мені здається нормальна цифра.Чи це можливо задорого для нього?

Порадьте будь-ласка.

Даю лист з переписки

Не питання, насправді краще почитати відгуки в інтернеті. Але можу і так розказати, на мою думку даний апарат непоганий в своєму класі насамперед завдяки оптиці Carl Zeiss Vario-Tessar, мене зараз друзі питають щоб ти взяв з такого як у тебе, то чесно кажучи важко знайти шось достойне з нових моделей, мегапікселів добавили все інше погіршили. Для матриці такого класу 1/2.5" навіть 8 МП вже багато, на якість фотографії впливає : користувач, оптика, розмір матриці, кількість мегапікселів (поставив по важливості ))) )

Ну значить далі, битих пікселів немає, і ніколи не було, акумулятор власний практично не сівший, хватає десь на 300 фотографій, на картку пам'яті влазе десь 800 фоток.

В комплекті є : сумка, зарядний пристрій, бленда, 2 кабеля, пульт ДУ, картка памяті, коробка з документами.

Продаю, бо хочу дзеркальний фотоапарат, рівень як фотографа виріс треба і техніку міняти.

http://hohotun.deviantart.com/gallery/ ось декілька фотографій зроблених даним апаратом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

х.з.

я бы не покупал аппарат из далекого 2007 года, что бы не "пел" его сегодняшний владелец...:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене теж ,чесно кажучи,вік "смущає".Зате ціна... :rolleyes: А що можна взяти за ті ж гроші,до прикладу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як для людини яка вперше купує цифровий фотоапарат радив би купувати щось "папрощє" але нове. А якщо "солідніше" то тут підскажуть що краще, я в моделях і цінах не дуже.

Сам користуюсь Sony DSC-S750 (вроді так). Все влаштовує.

Ще додам власне ІМХО - краще брати на батарейках-акумуляторах типу АА, бо встроєний акумулятор з часом втратить ємність і може статись така прикрість що треба фоткати - а він сів. А батарейки можна придбати в любому магазині і набрати з запасом (якщо відправляєтесь подалі від цивілізації). Але це суто ІМХО.

Сам я не професіонал але пофоткати полюбляю.

Вдалої покупки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивись, тут така штука - чим менша матриця і більше пікселів - тим більше буде шумів.

для 1\2.5 8Мп то дійсно троха багато, так що треба буде знімати або з штатива, або тренуватись робити знімки між ударами серця і видихами (особливо з зумом)))

а щодо конкретно цієї моделі - карти пам"яті MemoryStick не шибко популярна, хоча лікується покупкою універсального кардрідера)

матриця маленька - не біда, після практики і шумів і мазків не буде.

ну і акумулятор - потрібна своя зарядка, а не звичайна як для AA.

вирок - за такі гроші можна купувати. тільки запитай скільки він кадрів настріляв ;)

варіант зі старих - Fujifilm s9600

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую вам,другі! :friday:

Взагалі купую для зйомки п"янок,шашликів і відпочинку.Але точно не для зйомки жучків,роси на сонці і зоряного неба.Хоча...Якщо затягне... Все може статися! :rolleyes: Можливо це засерйозна річ,як для першого фотоапарата?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в топку фотік. Він тобі взагалі не потрібен, бо інакше ти в знав що будеш фотографувати і знав би чи треба цей фотік чи ні. Це наче купити славуту стару - їхати будеш, а чи отримаєш задоволення не знаю...

купи любу мильницю і вперед

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну чого зразу не потрібен? Те що я професійно не буду займатися фото (не маю до цього хисту),ще нічого не означає. Просто давно хочу придбати.От і питаю пораду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то може тобі треба щось на зразок такого

якщо на кожен день, фоткати гульки, то було б в самий раз)))

соньку в кишеню не вкинеш, та й має багато непотрібних тобі функцій :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тримав цей фотоапарат (сріблястий корпус) в руках, "клацав" (не фотограф). Для зйомки пянок "засильний". Так званий "зумер". Прекрасний оптичний "стаб". Оптика непогана як для цього класу. Порадувало, що в режимі "навів-натиснув" працює навіть дуже непогано. Некомпактний, але й менший за дзеркалку початкового рівня. Не підходить для зйомки динамічних подій в авторежимі. Мій висновок - для першого фотоапарату засильний, для "просунутих" любителів треба вже дзеркалку. Якщо себе так і почуваєте, то можна брати, тим паче ціна (але треба в руках його покрутити перед тим).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Scabiosa дякую.Ваш пост вирівняв шанси до 50/50.А то вже почав передумувати. ВВагаюся... :rolleyes: Якщо не важко,дайте ссилки на достойні екземпляри.Що ще можна взяти за такі гроші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та що в око впаде те і буде добрим - за ці гроші і для таких зйомок все підходить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще раз прочитав про мету використання. Мабуть, не варто вищевказаний апарат купувати. Буде заскладний. Плюс старіння матриці - природній невидуманий процес. Некомпактність теж може набриднути. В цьому розділі вже є теми про консультацію із вибором "мильничок" - прочитай і вибери будь-яку, рекомендовану форумчанами у вибраному ціновому діапазоні. НОВУ!

Читати на борді можна тут і тут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що ще можна взяти за такі гроші

Автор, не бери б/у выпуска 2007 года. НИ В КОЕМ СЛУЧАЕ.

п.что эта механикоелектроника больше чем наполовину наработала на отказ.

//--------

В остальном, всё что матрица 1/2.5 на Х мегапикселей

однотипно одинаковое с аналогичным качеством.

Если "посолиднее" надо понимать чтобы не выглядало как мыльница, ( 8-) )

вот например новый canon sx130, ~ примерно той же стоимости.

//----------

Правильно, так - взять новый, любой, что понравился.

p.s. И опосля, выложишь фотографию - посмотреть.

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...