Перейти до змісту

27 вересня - день туризму


Рекомендовані повідомлення

День туризму пройшов на славу. Дякую всім хто приєднався до велопробігу.

Додам ще декілька фото з неофіційної частини. Вулике дякую нашому повару - КОЗАКСІРКУ за те, що накормив увесь народ та TAIS за гарний сервіс.

post-13356-0-57332700-1317231784_thumb.j

post-13356-0-37801400-1317231792_thumb.j

post-13356-0-11990000-1317231801_thumb.j

post-13356-0-39376900-1317231807_thumb.j

post-13356-0-82515200-1317231816_thumb.j

post-13356-0-98081000-1317231825_thumb.j

post-13356-0-49921900-1317231836_thumb.j

post-13356-0-54685000-1317231843_thumb.j

post-13356-0-84401800-1317231850_thumb.j

post-13356-0-20544600-1317231858_thumb.j

post-13356-0-93873000-1317231864_thumb.j

post-13356-0-27293300-1317231873_thumb.j

post-13356-0-29798900-1317231884_thumb.j

post-13356-0-90075200-1317231890_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 123
  • Створено
  • Остання відповідь

Ось що про нас написано на сайті міської ради

Із 19.00 год. з Театрального майдану розпочався велозаїзд за окремими маршрутами, до якого долучилася ГО «Асоціація велосипедистів Луцька».

Маловато, однако :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Это больше, чем ничего!

Пожалуй впервые в этом году городские власти обратили внимание на этот день,

больше мероприятий- а значит больше информации для людей про мир туризма.

Мне очень понравился пробег в сумерках - с шариками, маячками, свистками и сигналами.

И котелок , громыхающий на багажнике... :D

Спасибо оргам за воплощение задуманного, а всем участникам- за поддержку!

:smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

УХ...

Відгуляли...

Та остання банка огірків... була лишньою...))))

АС 0269АК рулить :friday:

нічого страшного :rolleyes: , поки я в машині спав :sq_ye: , двоє бравих водіїв :0123: дожрали :friday: недоїту нами ту саму банку огірків :smile-zachot:

наш котелок у меня, я его привезу в центр и очень надеюсь на возврат котелка чистым до выходных.

ваш казанок в мене, в п"ятницю я звяжуся з тобою і віддам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 11 місяців потому...

АП. !!

Треба пропозиції заходів для святкування цієї визначної дати.

Організатори - Луцька міська рада, АВЛ.

ІМХО.. Квест, на годинку.. півтори.., змагання в центрі.. присвячені велотуризму. Фотовиставка.

Залучити Велозмагазини, Спорт для всіх, АВЛ, Відділ молоді і спорту, Друїда).

Так.. навскидку.

Чекаю пропозицій... якщо не буде.., буду призначати відповідальних за заходи, які придумає кілька небайдужих людей... ОСОБИСТО!!!

ПРОШУ ПІДТРИМАТИ !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

змагання в центрі.. присвячені велотуризму.

Подумаю над цим....

І знову 27 вересня випадає на робочий день :( О котрій орієнтовний початок заходів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну.....

Моя пропозтція провести все в суботу.... АЛЕ !!!!

Тому.. прпоную з 16:00 четверга.. поки не зтемніє....

А далі.. як того разу..)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так.

От тільки треба визначитись.. субота ранок.. чи четвер вечір... Бо є нюанси.

Грамотно.. було б провести пробіг в суботу зранку... АЛЕ.. !! ДАТА то, в четвер... відповідно треба відсвяткувати..

Само собою.., що потім поїдемо в Рованці... ))) та, до того, треба було б щось зробити цікаве для людей загалом.. і дітей конкретно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друид сейчас занят выставкой. До 21-го его дергать бесполезно, я думаю. А еще лучше помочь, кто чем может.

И я по прежнему не понимаю, зачем велопробег на День туризма.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И я по прежнему не понимаю, зачем велопробег на День туризма.

Лучше пеший ход или заброс листовок в ящики? Вопрос из разряда "не понимаю", "не понимаю, но круто" или "не понимаю - надо ...." ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друид сейчас занят выставкой. До 21-го его дергать бесполезно, я думаю. А еще лучше помочь, кто чем может.

на виставці будуть представлені зовсім таки не погані зразки велопарковок. Якщо з понеділка їх всі встановити (а це 4-5 різних місць і два з них - центр туристичної інформації і міська рада), можна зробити цікаве відкриття. Хіба не улюблена справа перерізати стрічки і пити шампусік?

И я по прежнему не понимаю, зачем велопробег на День туризма.

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почему АВЛ организатор мероприятия по празднованию Дня Туризма? Я это как турист спрашиваю. Для меня этот день давно праздник, с детства. К нему приурочивались соревнования по туризму: ориентирование, техника, КТМ (прототип мультигорнок).

АВЛ - организация велосипедистов, часть из которых - велотуристы. Велотуризм один из видов туризма, наряду с водным, альпинизмом, спелео и прочими. Почему АВЛ организатор, а не - посильно подключившийся к организации. Выставка Друида нам ближе и важней, в данном случае, по моему. Есть чисто туристические организации, есть смежные.

И какого туризма этот день, вообще? Туристов засерающих пляжи на теплых морях? Или гибнущих на восхождениях?

Я буду его отмечать, как привыкла - весело, в компании близких друзей.

Если будет нужна помощь организаторам, тоже помогу, чем смогу. Но в данном разрезе велопробег в будний день в честь дня абстрактного Туризма мне видится абсурдным.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоді відбій..?

Сидіть святкуйте у вузькому колі.

Почему бы и нет?

А ты разве не будешь праздновать?;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звичайно буду..)))

Просто хочу поділитись цим святом з іншими (мож не настільки близькими мені).. і показати, що велосипедисти приймають активну участь у туризмі...

Чому б ні?

Тому прпоную..

Відсвяткувати ДЕНЬ ТУРИЗМУ.. наприклад квестом і конкурсами.. перенести пробіг на суботу.. а ввечері посидіти біля вогнища з гітарою.. чи Дівіомом.))

З.І. І ще... хочу щоб якомога більше було на цьому святі дітей!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Какие туристические организации принимают участие в организации? Что они предлогают?

Кашу на костре, конкурсы, выставки - это все правильно.

Но только не громоздкий велопробег по всякому поводу. Давайте его делать на День рыбака, День предпринимателя, День работника пищевой промышленности?!

И давайте не будем заниматься проведением праздника в одиночку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоді відбій..?

Чо так відразу? Я скептично ставлюсь тільки до велопробігу. Ніхто ж не знає, що 22 вересня (день без авто) теж хотіли перекрити велопробігом.

А відсвяткувати я - за. Колись я кілька років підряд проводив фестиваль "Територія туризму" в парку. Там було всяке - і техніка, і вєл, і байдарка і різні види кострів складені за табличками і фотовиставки. Але коли замахався бігати по спонсорах, то перестав проводити. Але ж досвід не пропєш)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яких нагне міська рада ті й приймуть участь.

Просто чому б не прийняти участь і не підкинути їм кілька хроших ідей.. Не розумію..

Хіба велопробіг вулицями міста 3 рази в рік ЦЕ ЩОСЬ ХРЕНОВЕ? ????

Їздимо, як валянки.. в групі ніхто нічого не показує.. так і будемо їздити далі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мне бы, как обывателю, было б интересно посмотреть в работе туристические новинки - печки, палатки-гамаки и т. д.

Отведать кашу с костра.

Попробовать подняться-спуститься по веревкам.

Посмотреть на фото наших людей в экзотических местах.

Порадоваться за человека, который бъет рекорд времени при бортировании колеса.

Давайте направим наши силы на то, что будет интересно простым прохожим?

Велопробег отберет очень мног сил и ресурсов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЗГОДЕН З ТОБОЮ НА ВСІ 100%

Саме це я й хотів почути.. а саме ідеї.. щоб донести їх до організаторів.., які в свою чергу щоб їх врахували.

А велопробіг... нічого не відбере.. як і не відібрав на день прапора... стали проїхались і все... Навіть можемо не по маршруту 15.. а так 23-го їздили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Любой велопробег это хорошая пропоганда велосипеда, не все люди будут на театральном майдане, а если катнуть по луцку, взять несколько флагов, одеть майки, можно сделать рекламу и спонсору, туризму и велосипеду

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін народ!

Критикувати може кожен! Але заходи комусь треба проводити

Як на мене, то організація велопробігу займе не так багато сил та коштів. Та і бажаючі будуть

Та і більше людей побачить, що у туристів свято.

Звичайно одним пробігом не вдасться обійтись. Треба робити и ще щось

Як на рахунок виставки-продажу туристичного спорядження? Минулого року була

Фотостенди організуємо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін народ!

Критикувати може кожен! Але заходи комусь треба проводити

Комусь треба. Але цей хтось повинен мати пряме відношення до події, і заходи мають бути відповідними події. Якшо це день Сала, то нас пригощають салом, а не медом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Погоджуюсь з тим, що свято повинні організовувати туристичні організації та установи міста, а ми їм у цьому допомагати. Де вони зі своїми ідеями???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...