Перейти до змісту

легальна іміграція в канаду


DPAKOH

Рекомендовані повідомлення

може хто знає що це і як його їдять ... які приорітетні спеціальності ... пріорітетна мова ... що для цього потрібно ...

може хтось глибоко цім цікавився =) підскажіть .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробуйте пошукати потрібну Вам інформацію на сайті:

http://www.thetorontoemploymentdirectory.com/

Зверніть увагу на Employment Agencies, які пропонують послуги працевлаштування (для ІТ-спеціалістів, медичних працівників, будівельників та фахівців багатьох інших спеціальностей).

Залежно від наявної у Вас спеціальності - зможете оцінити свої перспективи та можливості щодо працевлаштування в Канаді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пріорітетна мова

английский учи, он везде сейчас "приоритетный"...

думаю, пора вчити китайську, через декілька років ця мова буде не менш пріоритетною))

соррі за оф :blush:

ще трохи оффтопу: вчора чи не перший раз в житті пошкодувала, що маю таку спеціальність, з якою за фахом в жодній країні, крім України не зможу працювати...при перетині переходу Ягодин-Дорогуськ яскраво відчула, що ми живемо в країні третього світу...

маю декількох знайомих із спеціальностями, з якими можна жити хочеш в Канаді, хочеш на Суматрі: один з них водолаз-зварювальник, сам литовець, живе в Штатах, має підряди по всьому світу: Австралія, Японія...розповідали, що таких спеціалісті в усьому світі знають поіменно...

стоячи ніч на кордоні, я його згадувала і шкодувала, що я не підводний зварювальник)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шановний, тобі сюда : http://forum.chemodan.ua тут не розводять а навіть допомагають говорячи правду яка вона є ;)

З.І. вже рік як на тому форумі, багато форумчан знайомих уже в Канаді та інших країнах... а я все читаю ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

інформація з перших рук:

http://www.cic.gc.ca/english/index.asp

шукай все тут

скоро будуть консультаціїї і допомога в оформленні документів по іміграціїї в Луцьку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще вже в Австралію. Туди вибратися навіть простіше. Якщо маєш потрібну професію із SOL(Skilled Occupation List)-списку + досвід роботи мінімум 2 роки, ну і здасиш IELTS мінімум на 6, то рахуй шо ти там. Вагон грошей не потрібно, аби хватило там на перших порах протриматися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще вже в Австралію кста нехочеться створювати нову тему .... але хто може надати інформацію про Австралію буду дуже вдячний може хтось вже виїздив зі знайомих .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Канада цілком реальний варіант, але складний в плані тривалості отримання візи. там черги на роки вперед для отримання робочої імміграційної візи

можете на цьому форумі почитати. у відповідних розділах можливо знайдете відповіді на питання, що вас цікавлять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...