Перейти до змісту

Українці


AlexL8

Рекомендовані повідомлення

Клан Україна переходить на классику TheMega.ru (відкриття х5 27-го серпня). На сервері встановлені хроніки інтерлюдії, це уже не перший їх сервер, на попередніх трьох онлайн менше ніж 2 тисячі не був, значить усе грамотно зроблено. Сам особисто (для тесту) бігаю на уже відкритому х100, помилок не знайшов. Тому було прийнято рішення, Клан Україна переходить на х5. Форум клана www.ukraine-clan.org.ua кому цікаво, заходьте в гості (є люди і з Луцька і з області)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НІколи не грав з початку сервера) незнаю як можна бігати в нг шмоті до посіненія))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вам ще люди треба?

Я міг би піти з вами туди ато оверворлд х10 задовбав просто...

можу грати магом , рдд і дд

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вам ще люди треба?

Я міг би піти з вами туди ато оверворлд х10 задовбав просто...

можу грати магом , рдд і дд

http://l2.ws/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вам ще люди треба?

Я міг би піти з вами туди ато оверворлд х10 задовбав просто...

можу грати магом , рдд і дд

В луцьку консту магів не вистачає біша.

А взагалі в клан ще потрібен спойл.

P.S. нас уже 75))) На старті буде цікаво, старт сьогодні о 19-00

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Старт видався чудовим. 4200 онлайну було, я до 10-го лвла 3 години качався (ну майже) ні одного моба не було живого, та ще й з Візором не пощастило, інтернет часто виключали... Та нічого, клан зареєструвати встигли, все нормально. Зараз 6 конст, по маленьку рухаємось. Зробили 2 клани, кожен уже на 3 лвл підняли. 4 місце в статистиці на сайті Themega.ru. Так, важко конкорувати з задротами, але ніхто і не конкурує) Ми граєм для задоволення ввечері, головне, що народ дружній.

Кому цікаво, є вакантне місце спойлу - мілі-конста;

Бд - Дестро-конста;

Біш - Луко конста

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

ще граєте?

так, хоча онлайн на сервері десь до 2-х тисяч, не усі витримали класичний варіант гри (пройти 2 профу, займатись крафтом, качати своїх баферів то що). Зараз більше грає на тій же TheMega.ru але х10 там 4к+ онлайн, але я любитель класики, та і серверу х10 уже більше року, гадаю там нічого ловити. Нашому х5 27-го грудня буде лише 3 місяці. Сайт нашого клану www.ukraine-clan.org.ua не змінився, на даному етапі маємо 7 лвл клана, клан скіли, КХ Аден, замок Орен. Фан уже не такий як на старті серверу (де в клані було 6 конст паті), але грати можна. Ми ж не задроти, граємо лише для задоволення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...