Перейти до змісту

День українського прапора


kudrom

Рекомендовані повідомлення

Шановні українці!

Щиро вітаю вас з Днем українського прапора, який відзначається щорічно 23 серпня!

Не забудьте сьогодні і завтра дістати прапори і вивісити на своїх домівках, авто, робочих місцях і т.д.!

(П.С. На честь святкування 20-ї річниці незалежності поставив святкову аватарку, там теж є шматочок прапора ;))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дайте 2! Прицеплю себе на вел. и буду колесить по городу в вышиванке вечером! :friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кстатет сегодня в миськраду депутатов без вышиванки не пускают,так что их легко идентифиировать на улице-БЕЙТЕ ИХ РЕБЯТА

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кстатет сегодня в миськраду депутатов без вышиванки не пускают,так что их легко идентифиировать на улице-БЕЙТЕ ИХ РЕБЯТА

Я тоже в вышиванке сегодня, не перепутайте :g05:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кстатет сегодня в миськраду депутатов без вышиванки не пускают,так что их легко идентифиировать на улице-БЕЙТЕ ИХ РЕБЯТА

Якби ж то депутатів... Мають не пускати працівників міськради, в т.ч. звичайних простих людей, які працюють на держ. службі, які нічого поганого вам не зробили. Власне, найкращий засіб викликати нелюбов до вишиванок - це примусити їх одягати в наказовому порядку. Мер використовує свій комсомольський досвід, щоб зробити нікому не потрібний піар...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кстатет сегодня в миськраду депутатов без вышиванки не пускают,так что их легко идентифиировать на улице-БЕЙТЕ ИХ РЕБЯТА

Що то за заклики такі, шуткувати треба так, щоб усім було смішно, а так просто ...... плакати можна.

Вітаю Усіх зі святом!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О 9.00 біля Облдержадміністрації урочисто під гімн України піднято прапор України!

Ура!

Всіх із святом :0011:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щиро вітаю вас з Днем українського прапора, який відзначається щорічно 23 серпня!

мій український прапор - червоно-чорний :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...