Перейти до змісту

продам ВАЗ 2108


dimon18

Рекомендовані повідомлення

  • 2 тижня потому...
  • 3 тижня потому...
  • 3 тижня потому...
  • 2 тижня потому...

більше цікавить фото "банок" в багажнику, під кришками яких амортизатори.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прикольно торгуешь! Сначала 2232 потом 2500,торг ! Находишь объявление , говоришь человеку , который заинтересован в покупке авто , цену 2232 , а на следующий день цена уже 2500 ! Х.З.Ш. ! Куда смотрят модеры ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прикольно торгуешь! Сначала 2232 потом 2500,торг ! Находишь объявление , говоришь человеку , который заинтересован в покупке авто , цену 2232 , а на следующий день цена уже 2500 ! Х.З.Ш. ! Куда смотрят модеры ?

я думаю це була не ціна, а просто любі цифри в форма апу))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прикольно торгуешь! Сначала 2232 потом 2500,торг ! Находишь объявление , говоришь человеку , который заинтересован в покупке авто , цену 2232 , а на следующий день цена уже 2500 ! Х.З.Ш. ! Куда смотрят модеры ?

я думаю це була не ціна, а просто любі цифри в форма апу))

Точно ! И мы тоже - форма АПА !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо тупо прицепитися, то може й не правильно продовжив тему, але де хто бачив ціну "2232" на машину б/в, тож не калькулятора продаю, тим більше, що валюта не була вказана яка.Так що наїзджати не треба. А тим більше я ціну завжди озвучу по тел, чи на повідомлення. "2232" було набранно спонтанно, хто не зрозумів, сорі. Доречі в правилах є вказано що ціну потрібно вказувати з назвою валюти. Керуючись цим не міг знати що хтось цього не знає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
:0151:

якщо тупо прицепитися, то може й не правильно продовжив тему, але де хто бачив ціну "2232" на машину б/в, тож не калькулятора продаю, тим більше, що валюта не була вказана яка.Так що наїзджати не треба. А тим більше я ціну завжди озвучу по тел, чи на повідомлення. "2232" було набранно спонтанно, хто не зрозумів, сорі. Доречі в правилах є вказано що ціну потрібно вказувати з назвою валюти. Керуючись цим не міг знати що хтось цього не знає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...