Перейти до змісту

Пропозиція


vanus

Рекомендовані повідомлення

В мене є контр пропозиція!!!!!!!!!1 :) Граєм в футбол на вулиці! Мона на Спартаку! Якщо там поле норм!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене є контр пропозиція!!!!!!!!!1 :D Граєм в футбол на вулиці! Мона на Спартаку! Якщо там поле норм!

Ця тема про волейбол :angry2:

Читай нижче тему про футбол. Приходь завтра в 26 школу на футбол там і договоримося про гру на вулиці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я зА СпорРт!

Оскільки народу вже набралось то давайте набєм стрілу десь поблизу футбольного поля і там спочатку поговорим, вирішим на рахунок волейбола і заодно пограєм в футбол!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я зА СпорРт!

Оскільки народу вже набралось то давайте набєм стрілу десь поблизу футбольного поля і там спочатку поговорим, вирішим на рахунок волейбола і заодно пограєм в футбол!!!

:smile-zachot:

тема була про волейбол.. але перейшли на футбол !!!

тому може й я прийду ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я зА СпорРт!

Оскільки народу вже набралось то давайте набєм стрілу десь поблизу футбольного поля і там спочатку поговорим, вирішим на рахунок волейбола і заодно пограєм в футбол!!!

:smile-zachot:

тема була про волейбол.. але перейшли на футбол !!!

тому може й я прийду ;)

Тема була про волейбол, ререйшли на футбол! Я професыйно займаюсь тенісом! Граєм в теніс!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я за волейбол!Але мона й футбол!А якшо подумати то в мене теж є ракетка,люблю теніс(великий).Давайте зробимо площадку для теніса(корт),туда тоже 2 стовпчики і сітку треба :smile-zachot:

Краще грати в залі,тоді не будемо від погоди залежати. За зал для баскета чи волейбола можна домовитись в любій школі з любим директором.Ми в баскет грали в 19-й(чи 10-й?!).

Краще навечір.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Підніму таку стареньку тему :) Всі хто цікавиться волейболом заходьте на www.volleyball.lviv.ua там знайдете інформацію про тактику гри, ігри ліг України і інше. А взагалі основний напрямок ресурсу, організація любительських ігор у Львові.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Минуло майже 4 :ohmy: роки від тоді, як була відкрита тема

А бажаючі пограти волейбол ще залишились?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • 10 місяців потому...

Може хто знає гурток волейболу, тільки не дитячий, а для дорослих. Щоб можна було пограти 2-3 рази в тиждень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А все таки збиралися і грали у волейбол чи ні?

Наскільки я знаю, то у 2011 році бордівці так і не наважились пограти разом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пригадую що щось подібне було.

Я би пограв :) тільки по організації нічого сказати не можу, що і де -- інфо не володію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є, я так розумію це не проблема.

А тепер головне знайти бажаючих. Хто не проти -- відписуйтесь, тоді вже конкретніше можна порішати на коли і де.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Може хто знає гурток волейболу, тільки не дитячий, а для дорослих. Щоб можна було пограти 2-3 рази в тиждень.

ммм.. . пограти в волейбол для дівчат (за 20 років)... 2-3 рази на тиждень…

може хто ходить грати, чи сестра/знайома/жінка ходить грати?

Буду вдячний за відповідь…

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...