Перейти до змісту

Пропозиція


vanus

Рекомендовані повідомлення

Друзі, я гостро відчуваю потребу в цій (волейбол) грі хоча б один раз в тиждень. А то робота вже дістала, потихенько салію.

Давайте збирем групу здоровя, і розпочнем грати. Можна і зал замовити а можна і площадку організувати. В мене вся техніка щоб її зробити аби місце було ( в мене на фірмі вже все заставлено будматеріалами)

Хто зацікавився пишіть свої пропозиції, конструктив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мій батько, недавно також хотів грати волейбол на вихідних спортзалі, сьогодні спитаю в нього, шо скаже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Игрок с меня не сильный но учусь быстро. А то, как ты точно выразился "салею". Я за... Вообще группы здоровья это очень хорошая идея, с нашей сидячей то работой.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так от я заходив у спорт магазин , там до 100 грн можна купити сітку, стовпчики знайдемо, машина щоб площадку зробити є залишилось взнати ДЕ можна зробити площадку.

АБО ідемо в спорт зал!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так от я заходив у спорт магазин , там до 100 грн можна купити сітку, стовпчики знайдемо, машина щоб площадку зробити є залишилось взнати ДЕ можна зробити площадку.

АБО ідемо в спорт зал!

Кажуть що можна вродіби в 26 Школі орендувати там і сетка є, і все що треба, а потім звіти прямо в басейн невиходячі на вулицю!!!!! А як так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я там вчивсяв, принципі там все є, спортзал нормальний для волейбола згодиться, але баскетбол там не пограєш, трохи паркет поганий, тоді вроді було година 50 грн. як зара не знаю. Впринципі можна туда сходити і з фізруками домовитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю в спорт зале лучше будет чем строить площадку :D Поддерживаю насчет 26 школы, я слышал что там 4 гривны с человека аренда, но не уверен.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чуть оффтопа для тих хто хоче грати у Футбол.

По четвергам грають на ЛШК. Поле по вулиці Гордіюк, за будинками перед кільцем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чуть оффтопа для тих хто хоче грати у Футбол.

По четвергам грають на ЛШК. Поле по вулиці Гордіюк, за будинками перед кільцем.

Можна детальніше про це. Хто грає? Точніше якого віку там гравці. :) Поле там звичайно недуже :)

А в 26 школі година 50 грн. але якщо грають ввечері останні то можна й 1.5 год. пограти. Ми там футбол грали

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кароч тепер розказує пацик який ще в школі :):):) , а саме 26 ))))

Значить івправду там можете порішати спорт-зал, а на вихідні це точно !!! Проблема може бути тільки така, що там все розписано по годинам, тобто в суботу ви навряд погоцаєте, але от в неділю десь в обід - можливо! Вечір і ранок відпадає, бо 75% зайнято, особливо ввечері)))

Нарахунок плати: наскільки мені відомо, то за часі беруть прімерно 50 грн, ну я цим недуже цікавдюсь, бо ми гоцаїм безплатно, тільки з ДПЮшніком договоримся і лади :D ... Ну а взагалі, нарахунок стовпчиків і сеткі - то це правда !!! Там їх 2 штуки))))))

Але якщо чесно краще туди йти в футбол гоцать!!! :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А може краще в футбольчик? чи в баскет? там хоть побігати мона!!! жирок свій скинете(можливо) просто вам треба аеробне навантаження! ну а якщо сальце на животі, то прийдецця зганяти довго!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки я пам'ятаю у vanus'а ще нема чого скидати :P

А нарахунок того, що грати, то дійсно краще побігати футбол, там більше рухаєшся ніж у волейболі і відповідно більше віддаєш сил, що спалює лишні калорії

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...