Перейти до змісту

Саєнтологія


MOTOROLLLA

Рекомендовані повідомлення

Саєнтологія, як релігія.

Саєнтологія, як комерційне підприємство.

Чим загрожує?

Хто стикався?

Допоможіть розібратись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стикався з підприємством яке в навчанні менеджерів і т.п. використовували тільки вчення Рона Хаббарда.(мається на увазі економічна точка зору)

Думав що власник "при ділах", получилось що просто проплати (велике) бабло одній Київькій канторі. От і пришлось слухати (іноді).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Конечно стыкался,классная вещь,я себе 2 раза делал

Имхо очередная "религия" больше похожая на пиар пряник,направленная на "духовное улучшение человека".....те же штунды,только в профиль.Очень популярна среди Американского бомонда, которым надо излечится от алко,нарко,клепто ибо силы воли не хватат.Да и криминалом не брезгуют...фэ бяка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yura2281, ми, походу маємо бути знайомі :)

підприємство луцьке?

Моторолла, не йди туди :unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Первый раз услышала о саентологии в мульте "Южный парк". Ржала аки конь над такой куйнёй...

но каково же было моё удивление, когда я узнала, что они СУЩЕСТВУЮТ!!!

Я теж давним-давно чув про цю течію, навіть колись в Вікі статтю читав, але мені вистачило глянути одну з серій Сауз Парка, щоб посміятися і не забивати лишнім голову :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вообще благодаря топстарту узнал о существовании такого понятия.

Не хочется терять время забиванием мозгов википедическим сленгом.

кто более мение осведомлён о сабже,разьясните кратко, своими словами,практическую суть этого всего дела.

Там при входе башлять надо, или в конце в шапку деньги бросать? Они просто тупо мозги чистят, или ритуалы какие то совершают ? например: битие головой об пол/стол/стул (видел и такое), истерические рыдания, пение песен, раздача/продажа наочной литературы (как в эпизоде из фильма "Собачье серце")...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вообще благодаря топстарту узнал о существовании такого понятия.

Не хочется терять время забиванием мозгов википедическим сленгом.

кто более мение осведомлён о сабже,разьясните кратко, своими словами,практическую суть этого всего дела.

Там при входе башлять надо, или в конце в шапку деньги бросать? Они просто тупо мозги чистят, или ритуалы какие то совершают ? например: битие головой об пол/стол/стул (видел и такое), истерические рыдания, пение песен, раздача/продажа наочной литературы (как в эпизоде из фильма "Собачье серце")...

Там еще обрэзание делают,чисто в духовных целях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гуглимо Вікі

і уважно читаємо наступне.

Це щось із розряду чергових пірамід.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гуглити мама навчила:closedeyes:

Але знаю, що в Луцьку э фірми і цілі заводи, які зробити саєнтологію рушійною силою розвитку бізнесу... хм... ну якось так.

Отже, це поряд.

Цікавить, як все з середини. Є ж тут працівники таких релігіозно-бізнесових машин?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є ж тут працівники таких релігіозно-бізнесових машин

Моторолла, не йди туди :unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дианетика вроде рабочая штука.Некоторые вещи когда-то пробовал практиковать,но не рискнул продолжать.Да и зачем?

Относительно саентологии,то как религия она только для ухода от налогов(Хаббард этого не скрывал).А так общие идеи вроде и неплохи(с точки зрения материализма).Но духовна ли она-вопрос.Мне интересны истоки этой религии.чем подкреплены "фантазии" Хаббарда?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саєнтологія, як релігія.

Саєнтологія, як комерційне підприємство.

Чим загрожує?

Хто стикався?

Допоможіть розібратись.

Тут прикольно показано про цю віру релігію

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я стикалася. На фірмі, з якою я власне пішла в декрет все управління влаштоване за цією системою і навчання персоналу теж по Хаббарду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проходив курси по економічному Хаббарду. Є в них раціональне зерно, на яке в повсякденному житті й не звертаєш уваги, але воно може буди першоджерелом бізнес-управління на фірмі, заводі, організації. Теж досить багато формалізму та бюрократії. В цілому, якщо хочеш отримати/пізнати щось нове - почерпнеш, а якщо одразу налаштований скептично що це х..я - то це для Вас буде дійсно х..я.

З релігійним Хаббардом справи не мав, і мабуть не хочу з-за вислову основоположника "Что бы стать миллионером - создайте свою религию".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сандро, проходити курси і працювати в тій с-мі - є різниця

раціональне зерно є, але його ще необхідно вміти правильно (читай "без фанатизму" застосовувати)

там, де я працювала, якраз все дуже гіперболізовано.

скептицизм з'явився після декількох місяців, спочатку було цікаво, а трохи згодом стало зрозуміло, що все-таки х-ня

Относительно саентологии,то как религия она только для ухода от налогов(Хаббард этого не скрывал)

- консультанти фірми, про яку я говорю, на податках не розуміються

говориш "ПДВ", а вони тобі "Хаббард"))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не знаю, кто и как, но я всю глубину, философию и суть работы этой конторы понял из поста № 8 :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви, Владімір, бєззастєнчівий льстєц!

Какой же Гетто льстец,О солнцеясный и величественный Богоподобный Толик

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви, Владімір, бєззастєнчівий льстєц!

Какой же Гетто льстец,О солнцеясный и величественный Богоподобный Толик

за хамство отвєтішь:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...