Перейти до змісту

Отец с сыном устроили мини-концерт в магазине музыкальных инструментов


D@ve

Рекомендовані повідомлення

Himentes, ну кому може й ні, та я так не вмію, хоча музична освіта й абсолютний слух є

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:D

Батько-віртуоз

Прошу прощения у професиональных музыкантов, но так я играл на гитаре, когда учился в Институте культуры, мы тогда в общаге такие концерты устраивали, что тому магазичику и не снилось :0123::g05:

а мелодика и темп игры напомнила песню Чижа...

"Я на лесоповале сотни пил затупил, И под шепот кандальный по ночам чиферил. У кормушки не пасся, как последний шакал. Я пронюхал, где трасса, и однажды бежал. припев: Кругом - тайга, а бурые медведи Осатанели - стало быть, весна . Лишь черный ворон надо мною бредит - Глоток свободы как стакан вина..."

:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мля.. поціновувачі мистецтва...

Коли в з вами компанії за пивом хтось на гітарі збирається побринькати їм теж доводиться вислухувати що це УГ і до Томмі Емануеля їм далеко?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Покопався трохи. Ось пісня, яку малий виконує:

.

Хлопця звати Brendan MacFarlane, перший свій альбом записав з батьком та дядьком під впливом госпелу та кантрі. На ютубі кіпа його записів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

йому явно повезло, що він народився не в Юкрейн у пересічній середньостатистичній родині

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прикольна попередня реклама. :) а потім:

"Шукайте у музичних кіосках Brendan MacFarlane, - As seen on YouTube"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Молодец, блюзовый мотивчик, поет с надрывом, было бы интересно послушать после ломки голоса . А папа рулит !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...