Перейти до змісту

Кам бек ту 90-тіз чи куди ми котимось.......


jotka

Рекомендовані повідомлення

Видимо мамаша собранные деньги больным детям отдаст.............

"Меня терзают смутные сомненья..." ©

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 474
  • Створено
  • Остання відповідь

mix_forever, є у мене знайомий, який відсидів 5 років. Теж казав, що головне залишатися людиною. Бути собою. Але от про поняття та гроші говорив, що поняття уже не ті, і гроші багато рішають. Він мав би відсидіти більше. Гроші...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звісно шо гроші рішають і вийти можна достроково, але ж твій знайомий не заїжджав за згвалтування, правда?

Да і ти не путай Захід з ДонЭцком... Там ше люди трохи не ті шо тут...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

«Сейчас все переживают о деньгах, которые люди жертвовали на лечение Оксаны. Не переживайте. Я куплю Оксане красивый памятник. Еще передам деньги на лечение Александры», - пообещала мать умершей.

Александру Попову сильно избили в Николаеве в тот же вечер, 10 марта. Девушка до сих пор находится в коме.

focus.ua

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А что Гарант? Ему пиар нужен. А тут резонансное дело. Вот и выступил, мол, переживаю, скорблю и сделаю все возможное, на деле же - обычный пиар, типа "вот какой я хороший, о народе думаю, помогаю". Тьфу. Лучше б систему судочинства переделали, хотя это уже из разряда фантастики )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

смотрите, как на жалость давят... так и хочется матом заругаться...

Также начальник николаевской милиции заявил, что так называемых мажоров среди подозреваемых в деле Оксаны Макар нет. По его словам, основной фигурант - полусирота, мать которого живет в селе в Очаковском районе, а сам он живет с женой и маленьким ребенком в общежитии в Николаеве. Второй фигурант также полусирота, у которого жива мать, работающая библиотекарем, а отец, который работал слесарем, умер в январе 2012 года. Касательно третьего фигуранта Парсенюк отметил, что тот действительно является приемным сыном экс-главы Еланецкой районной госадминистраци, которая три года на пенсии, отец его также пенсионер.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вот эта инфа достойна темы.....

Кам бек ту 90-тіз чи куди ми котимось.......

Із Херсонського СІЗО під конвоєм доставили вітчима Оксани, щоб він зміг попрощатися з донькою

Сьогодні ховають жертву миколаївських ґвалтівників Оксану Макар. На похорони дівчини прийшли близько тисячі людей, повідомляє Gazeta.ua.

Із Херсонського СІЗО під конвоєм доставили вітчима Оксани, щоб він зміг попрощатися з донькою. Після церемонії прощання його відправлять назад до СІЗО. За даними ЗМІ, 41-річний Суровицький (вітчим дівчини) вже має шість судимостей за крадіжки авто та пограбування.

Вшанувати пам'ять Оксани приїхав мер Миколаєва Володимир Чайка. Вінки зі словами співчуття передали партія "Батьківщина", Тетяна Бахтєєва, Микола Катеринчук тощо. Відспівували Оксану у квартирі у селищі Луч. Всередину пустили тільки рідних та близьких. Усі

представники ЗМІ чекали під під'їздом.

Грустно.. и стыдно... лично мне...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дело Оксаны Макар переквалифицировано на убийство с изнасилованием

Главное следственное управление Министерства внутренних дел переквалифицировало уголовное дело об изнасиловании, попытке задушить и сжечь девушку в Николаеве с покушения на убийство на убийство с изнасилованием.

Об этом на брифинге сообщил начальник пресс-службы МВД Владимир Полищук.

По его словам, сейчас в отношении 3 подозреваемых оставлена ч. 2 ст. 115УК ("умышленное убийство"), пункты 4, 10 и 12 УК.

Кроме того, расследуется это дело по ст. 152 УК ("изнасилование") и ст. 153 УК ("насильственное удовлетворение полового влечения неестественным способом").

Он сообщил, что подозреваемым грозит до 15 лет тюрьмы или пожизненное заключение,

В то же время начальник пресс-службы Генеральной прокуратуры Юрий Бойченко сообщил, что сегодня в связи со смертью девушки Генпрокуратура поручила МВД переквалифицировать уголовное дело с покушения на убийство на убийство с отягчающими обстоятельствами.

По его словам, законодательство предусматривает срок досудебного следствия 2 месяца, но, учитывая резонанс дела, досудебное следствие планируется завершить в апреле.

ъ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Воот... Раз 115 ч2, значит судить их будет не один судья, а коллегия из 3-х судей... Всех не купишь... А если Гаранту очень сильно нужен пиар, то могут и ПЖ дать... Смотря как карта ляжет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я задумался.. а сколько аналогичных преступлений совершается по стране ежедневно ? статистика умалчивает... вот только время от времени появляются на всеобщее обозрение такие поступки....

(немного флуда, но по теме )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а сколько аналогичных преступлений совершается по стране ежедневно ? статистика умалчивает...
В Генпрокуратурі засвідчили, що кількість зґвалтувань стабільна

В 2011 році в Україні було порушено 630 кримінальних справ за фактом зґвалтування.

Про це повідомила начальник відділу зв’язків з громадськістю Генпрокуратури Маргарита Велькова в ефірі "Шустер Live".

"Порушено було 630 справ, засуджено - 611 осіб", - розповіла вона.

Як відомо, згідно з офіційними даними МВС, щорічно в Україні скоюють близько 600-700 зґвалтувань. Однак офіційні дані не відтворюють реальну картину, оскільки всього 10%-12% жінок звертаються до правоохоронців із заявами про зґвалтування.

За 21 рік незалежності країни через статеве насилля пройшло 1,26-1,47 мільйонів громадян.

Як правило, третина зґвалтованих - молодше 16 років, кожна десята жертва - чоловічої статі.

уп

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уманські "страсті":

Спочатку:

СУ УМВД Украины в Черкасской области возбуждено уголовное дело по факту изнасилования 19-летней студентки одного из учебных заведений города Умань. В порядке ст.115 УПК Украины по подозрению в совершении этого преступления задержаны пятеро молодых мужчин, которым инкриминируется ст.152 ч.3 УК Украины "Изнасилование, совершенное группой лиц", среди них - сын депутата областного совета.

Потім:

Как сообщал "Обозреватель", пятеро молодых людей, задержанных по подозрению в изнасиловании 18-летней девушки в Умани, отпущены на свободу.

І нарешті - розв'язка:

19-летняя студентка, которую по предварительной информации изнасиловали в городе Умань, отказалась от своих показаний.

Об этом сообщила пресс-секретарь Генпрокурора Маргарита Велькова, сообщает УНН.

"Было возбуждено уголовное дело по показаниям девочки, которая была бы изнасилована пятью молодыми людьми в Умани. Сразу было возбуждено уголовное дело по статье "Изнасилование". 29 марта она обратилась в районный отдел УМВД Украины с просьбой предоставить дополнительные свидетельства и соответственно всех правил протокола она сообщила, что никакого изнасилования не было, она оклеветала и сделала это намеренно из-за того, что поссорилась со своим молодым человеком", - сообщила М.Велькова.

Сейчас, по ее словам, эти обстоятельства расследуются.

"Но предварительно могу сказать, что медицинский осмотр судебным специалистом подтверждает, что на теле потерпевшей нет явных признаков насилия", - добавила она.

Всі цитати з однієї статті.

Ну не ТП? А потім її не згвалтують за таке, нє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а теперь не по статистике....

В 2011 році в Україні було порушено 630 кримінальних справ за фактом зґвалтування.

ты в это веришь? я жил в общаге, где 80 - 90 % составляли особи женского пола... я много видел... так, как уже давно вышел срок о неразглашении информации, я пишу этот пост...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я пишу этот пост...

перечитав його двіччі - не побачив нічого надтаємного. :/

Я знав що ти не побачиш це речення:

Однак офіційні дані не відтворюють реальну картину, оскільки всього 10%-12% жінок звертаються до правоохоронців із заявами про зґвалтування.

=)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

итак..Мати Оскани Макар на похоронах не зронила ані слова

Жертву миколаївських гвалтівників Оксану Макар поховали сьогодні у селищі Шевченково Миколаївської області.

Як передає «Сегодня», на старому кладовищі вже давно нікого не ховають, проте для Оксани зробили виняток, дівчина упокоїлася на центральній алеї біля пам'ятника героям Великої Вітчизняної війни.

Похорони пройшли спокійно, мати Оксани Тетяна Суровицька не зронила ані слова. За словами очевидців, вона всю ніч проридала над труною дочки, їй надавали медичну допомогу.

На похорони Оксани приїхав її вітчим Олексій Суровицький. Незважаючи на те, що чоловік перебуває у СІЗО за підозрою у викраденні автомобіля, для нього зробили виняток і дозволили попрощатися з дочкою. Олексій Суровицький перебуває під конвоєм.

Як повідомлялося, в Миколаєві троє молодих хлопців зґвалтували і намагалися спалити живцем 19-річну Оксану Макар. За її життя в Донецьку боролися кращі фахівці. Оксана померла вранці 29 березня.

Микс прав........ пиар.... грустно и стыдно...

ухожу из этой темы...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Генпрокуратурі засвідчили, що кількість зґвалтувань стабільна
Я з цих статистів з правоохоронних органів офігіваю - головне подати звітність і слідкувати, що б вона не перевищувала по кількості злочинів за минулий період. А те, що за цими цифрами людські долі - то те пофіг, головне показати керівництву, які вони класні.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Генпрокуратурі засвідчили, що кількість зґвалтувань стабільна
Я з цих статистів з правоохоронних органів офігіваю - головне подати звітність і слідкувати, що б вона не перевищувала по кількості злочинів за минулий період. А те, що за цими цифрами людські долі - то те пофіг, головне показати керівництву, які вони класні.

"Смерть одного человека — это смерть, а смерть двух миллионов — только статистика" © Эрих Мария Ремарк

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мологєц.закидав тему цитатами з новин і гордо удалився
тут я, тут... *trollface*

Чи ти про:

ухожу из этой темы...

? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Смерть одного человека — это смерть, а смерть двух миллионов — только статистика" © Эрих Мария Ремарк
Dream, цитата Ремарки - це класно. Але коли на власні вуха чуєш подібні розмови працівників правоохоронних органів, то стає не по собі. Навіть, коли ти чуєш таке по декілька разів. Я розумію, що це таке життя. Але людське життя чи людська доля - це не суха цифра. Я не кажу про війну. Я кажу про мирний час і ставлення до цього людей, які живуть поруч з вами, ходять біля вас по вулиці чи в магазині. Реальний приклад (тут, правда, не про життя чи смерть, але симптоматично): Опер активно боровся зі злочинністю, але на папері

P.S. Я не ідеаліст, а реаліст - професія зобов'язує. Просто до такого звикнути важко. Принаймні, для мене.

Вибачте за оффтоп, але не ходів уходити від теми топіка. Просто це взаємопов'язано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мологєц.закидав тему цитатами з новин і гордо удалився

если это ко мне.. да.. не хочу эту тему дальше обсуждать ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але коли на власні вуха чуєш подібні розмови працівників правоохоронних органів, то стає не по собі. Навіть, коли ти чуєш таке по декілька разів. Я розумію, що це таке життя. Але людське життя чи людська доля - це не суха цифра. Я не кажу про війну. Я кажу про мирний час і ставлення до цього людей, які живуть поруч з вами, ходять біля вас по вулиці чи в магазині.

А я колись на власні вуха чув як під бокалом пива опєр з нашого горотдєла хвалився як вони П№дять тих, хто туди попадає. На моє питання "а якось по іншому не можна?" він сказав що "нє, з НИМИ по нормальному не можна".

Далі: є в мене знайомі, яких доля трохи по горотдєлах посовала, - оті такого нарозказували, що після того я вже скільки років намагаю завжди з собою носити паспорт, щоб, не дай боже, ні з ким не спутали.

Шо ми там говорили - за статистику?.. А! Точно! Да, Ремарк - це класно. :) Але в будь-якій роботі має бути її аналіз - від цифр нікуди не дінешся. Мусово на деякі речі дивитись з певною дозою пофігізму. Се ля ві.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я колись на власні вуха чув як під бокалом пива опєр з нашого горотдєла хвалився як вони П№дять тих, хто туди попадає. На моє питання "а якось по іншому не можна?" він сказав що "нє, з НИМИ по нормальному не можна". Далі: є в мене знайомі, яких доля трохи по горотдєлах посовала, - оті такого нарозказували, що після того я вже скільки років намагаю завжди з собою носити паспорт, щоб, не дай боже, ні з ким не спутали.
А я колись... А я колись бачив на власні очі в СІЗО як контролери гамселили обвинувачених, а начальник зміни спокійно за цим спостерігав. На моє зауваження (з третього разу) зреагував тим, що наказав контролерам припинити побиття цих осіб дубками. Так що Америки ти мені не відкрив.
Шо ми там говорили - за статистику?.. А! Точно! Да, Ремарк - це класно. :) Але в будь-якій роботі має бути її аналіз - від цифр нікуди не дінешся. Мусово на деякі речі дивитись з певною дозою пофігізму. Се ля ві.
Я ж писав, що розумію, що це таке в нас життя. Але я писав трохи за інше: та статистика, так би мовити, коригується. І після такого коригування отримуємо "нє то пальто". Спотвореність.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...