Перейти до змісту

Хто в Луцьку може оцінити картини


xriaps

Рекомендовані повідомлення

власне є 5 картин

написані на полотні

шукаю художника чи т.п. хто міг би оцінити їх

підскажіть хто знається...............

наперед дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

власне є 5 картин

написані на полотні

шукаю художника чи т.п. хто міг би оцінити їх

підскажіть хто знається...............

наперед дякую

Виклади фотографії цих картин, форумчани оцінять :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо оцінки антикваріату, тут напевно знавців нема - потрібен спеціаліст.

Як оцінити сучасну творчість я можу порадити з власного досвіду. Але лише порадити - висновки робити вам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

творчість сучасна

художник - італійка

моторола - буду вдячний за підказку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

художник - італійка

Італійка? Тобто роботи будуть продаватись за кордоном? Тоді то вже зовсім інша історія...

Щоб зробити хоч якісь поверхневі висновки треба бачити роботи і розмовлдяти з автором.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Італійка? Тобто роботи будуть продаватись за кордоном? Тоді то вже зовсім інша історія...

Щоб зробити хоч якісь поверхневі висновки треба бачити роботи і розмовлдяти з автором.

Ні. роботи знаходяться в мене в Луцьку і будуть продаватись теж в луцьку, або на сайтах ..........

мені просто потрібно поставити на них більш менш адекватну ціну..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Советую поставить на aukro.ua

Или на ebay.com

та в тому і діло, що хочу приблизну ціну на них дізнатись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну собівартість без роботи і рамочки, тобто тільки витрати на матеріали приблизна 250-300 грн, а далі залежить хто художник і як він себе цінить

А ну ще який розмір?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

pic5.jpg

Казалось бы, что может быть проще: на белом фоне черный квадрат. Любой человек, наверное, может нарисовать такое. Но вот загадка: черный квадрат на белом фоне - картина русского художника Казимира Малевича, созданная еще в начале века, до сих пор притягивает к себе и исследователей, и любителей живописи. Как нечто сакральное, как некий миф, как символ русского авангарда.

Рассказывают, что Малевич, написав "Черный квадрат", долгое время говорил всем, что не может ни есть, ни спать. И сам не понимает, что такое сделал. И действительно, эта картина - результат, видимо, какой-то сложной работы. Когда мы смотрим на черный квадрат, то под трещинами видим нижние красочные слои - розовый, зеленый, по-видимому, была некая цветовая композиция, признанная в какой-то момент несостоявшейся и записанная черным квадратом. Художник впоследствии много думал о черном квадрате, писал теоретические работы, связывал его с космическим сознанием. Малевич считал, что "Черный Квадрат" - это вершина всего.

Рыночная стоимость "Черного квадрата" на январь 2001 оценивается специалистами в 20 млн. долларов.

P.S.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

xriaps м*ягко кажучи картини fail, не має ні композиції, ні стилю, ні компоновки, ні смислового навантаження, кольорова гама теж провал. грн 30 -це межа)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

грн 30 -це межа)

це ти троха загнався

Таке враження що малювала просто талановита дитина.

Але якщо створити картинам якусь "легенду", дати цікаві назви то з того може шось і вийде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Баракуда, от нафіга? Нафіга говорити про те в чому не компетентний?closedeyes.gif

А до чого тут компетентність ? Я говорю про те, що прості, на перший погляд, речі можуть бути безцінні (відносно для нас), і навпаки. Цікаво, чи при житті Малевича (так само як і Шевченка Т.Г.) хтось оцінив в повному об'ємі його творчість.

P.S. Мистецтво, це настільки відносне поняття... Для одного певний витвір може здаватися шедевром, а для іншого звичайним повсякденням... Так само і з ціною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Баракуда, от нафіга? Нафіга говорити про те в чому не компетентний?closedeyes.gif

А до чого тут компетентність ? Я говорю про те, що прості, на перший погляд, речі можуть бути безцінні (відносно для нас), і навпаки. Цікаво, чи при житті Малевича (так само як і Шевченка Т.Г.) хтось оцінив в повному об'ємі його творчість.

P.S. Мистецтво, це настільки відносне поняття... Для одного певний витвір може здаватися шедевром, а для іншого звичайним повсякденням... Так само і з ціною.

Ти не правий.

Те саме, що я залізу в тему про вєліки чи комп"ютери і кічитимусь своєю недалекістю в даних темах, підкріплюючи це контрал-це/контрал-веканням інфи з інших сайтів.

Якщо хочеш про це поговорити, створи нову тему де б обговорювався "Чорний квадрат" К.Малевича.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...