Перейти до змісту

WOT: а что там у нас в ангарах стоит?


difoto

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 350
  • Створено
  • Остання відповідь

вульверін

від слова "вульва"?

ха-ха! що в голову бахнуло? ;) це ж перекладається як "РОСОМАХА"

хоча, сьогодні, може і "вульва"...

жарт

сподіваюсь, нікого не образив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ис-8 (тільки купив, три боя зганяв. стокова пушка від першого иса.

:_09:

Без образ.

Але ти тягар для союзників і мана для ворогів :_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Т-70

Т-34 -85

Т-54

KB

ИС-4

ИС-7

СУ-100M1

СУ-26

GwPanther

Т-25

Panther ІІ

VK 4502 (P) Ausf. A

PzKpfw VIB Tiger II

Ferdinand

Т32

M26 Pershing

T71

АМХ 50 100

Lorraine 155 50

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чо франців попродавав ? не пруть ?

Далі 50 100 качатись немає бажання (купувати 50 120).

Арту залишати теж не бачу сенсу, хоча купівля 155 51 - не виключена.

Хочеться чогось новенького (Ferdinand :_04:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хоча купівля 155 51 - не виключена.

Купуй, не пожалуєш. В стоці знімає з ТТ10 по 150-400 хп залежно від проекції, але з частотою 17-18 сек із швидким зведенням.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Су-5 - так собі арта === Су-8 все продав арту...

ЯгПантера вже :)

Т21 до Т71 ще дооовго :(

Т-34-85 -елітний, універсальний :)

ИС-3 - повне розчарування :( === качаюсь до топової пухи топ пуха + ПА - можна воювати

КВ-1с - мабуть найкращий танк 6 рівня :ok2:

Helcat (нарешті купив :0155: )

Т-50 веселий танчик

Т-43 - ВГ дайте кращу пушку :0078:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ИС-3 - повне розчарування :( === качаюсь до топової пухи топ пуха + ПА - можна воювати

КВ-1с - мабуть найкращий танк 6 рівня :ok2:

ИС-3 - не правий... МЄГА танчик, мені дуже сподобався, дуже легкий в прокачці, і цікавий...

КВАС - правий на 100%

Сам прикупив за час акції ИСУ-152 та ЯгПантеру-2, Ягідний - наступна покупка...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ИС-3 - не правий... МЄГА танчик, мені дуже сподобався, дуже легкий в прокачці, і цікавий...

та ну, 3-ій місяць граю і ще треба більше 100 досвіду до ИС-8:(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як швидко пройти Т21 і Т-43? :g04:

геть непре, кидає до 8 рівня часто а із їх пукавками навіть гуслю не завжди зібєш... :_03:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про Т-43 не скажу давно це було.

А на Т21 треба зрозуміти, як на ньому грати. Намагався на ньому світити - пасивне світло його фішка.

Головне не лізти "на рожон" до топ левелів, здалека покусувати, ждати слушної нагоди, заходити в тил( тактика які і у більшості ЛТ).

Чим довше проживеш - тим більше користі команді, а отже і тобі.

Танк не дуже комфортний (в плані балансу), але пройшов його без нарікань.

П.С. Дивись гайди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як швидко пройти Т21 і Т-43? :g04:

геть непре, кидає до 8 рівня часто а із їх пукавками навіть гуслю не завжди зібєш... :_03:

А власне куди поспішаєш?

Думаєш далі буде краще (перти) ?

Намагайся зрозуміти кожен танк (АМХ 40 "не вщет" :_07: ) і максимально застосовувати його плюси.

І отримувати задоволення від гри на кожному з них.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А власне куди поспішаєш?

Думаєш далі буде краще (перти) ?

Намагайся зрозуміти кожен танк (АМХ 40 "не вщет" :_07: ) і максимально застосовувати його плюси.

І отримувати задоволення від гри на кожному з них.

хочу Т-44 і Т71 відповідно :0143:

да гра на Т-34, а особливо Т34-85(я його ще непродав) була взадоволення, Т-43 - унилоє г****

а чому АМХ 40 "не вщет"? класний чугун, пройшов із задоволенням, а от *йолка* розчарувала, продав і закинув гілку франців... :lopata:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Т-43 таки УГ, а от Т21 викачався швидше завдяки насвічуванню (я катався з оптикою) аніж дамагу. Хоча якщо знаходив одиноку жертву то це був джек-пот. Тут варто зазначити що на таких левелах я зазвичай купую танки одразу в топовому стані, досліджуючи модулі наперед, до покупки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на таких левелах я зазвичай купую танки одразу в топовому стані, досліджуючи модулі наперед, до покупки.

тобто відкриваєте за вільний досвід?

детальніше будьласка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

, так, за вільний досвід. Ну або хоча б накопичую побільше вільного досвіду під покупку, 1 перемога на новому танку з х2 досвідом + вільний і гуслі можна брати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

КВ- 1 - кращий танк ( звір..топ+ 100% екіпаж, "досылатель"" наводка)

Квас - Топ , 100% екіпаж, наводка та досылатель, - не подобається , дорогі патрони, слабка броня

Т 34

Стюарт

Су 26-

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ис-8 (тільки купив, три боя зганяв. стокова пушка від першого иса.

:_09:

Без образ.

Але ти тягар для союзників і мана для ворогів :_04:

та які образи!)

вже вкачав повністю танк, усе топове-від пушки і до двіжка, досилач, зведення і труба. знаю, шо хтось вважає дурницею ставити трубу на тяжа, але я граю в основному в рандомі, а там дебілів 70-90%, відповідно світла ніякого і шоб хоч когось бачити стоячи в кущах, дуже допомагає. часом станемо двоє по кущам з якимось тяжом ворожим. я його з трубою бачу, а він мене-ні))

ис8 сподобався. навіть не знаю чи хочу ис7. в того краща броня, але гірша пушка (особливо пробивання голдою-300 мм проти 400 мм у моєї). голдою не часто воюю, але часом весело постріляти мауса чи ис7.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я крім труби ще й сітку люблю возити (ну коли грошей на зведення або стаб не вистачає).В кожного свій стиль гри. А то тут люблять закидати - чого на Т32 сітка і труба і тд.

Про купівлю ИС-7, теж доооовго думав, але благо акція "пікрутила" мотивацію. І не краплі не пожалкував.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Т-34 -85

продав вже я його, накатавши біля 500 став нецікавим :_03:

зато купив Т71 веселий танчик - мій перший на барабані, дуже сподобався

Т-50 той же весельчак :0124:

на ЯгПантеру поставив пуху сотку - вона ще більше сподобалась, хоча Джов в гайді розказував зовсім інше... :otk:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на ЯгПантеру поставив пуху сотку - вона ще більше сподобалась, хоча Джов в гайді розказував зовсім інше...

Не знаю що він там розказував - скажу за себе. На користь 8,8 см служить той факт що в неї краща економіка - набої по 250 замість 1000. Також дещо краще пробиття (на 3 мм), якого з головою вистачає на 7 левелі і навіть на 8 можна себе почувати непагано, точність, менше паліва від пострілу оскільки менший калібр. І це при тому самому ДПМ. Якщо на 8,8 см Яга частіше йде в плюс ніж в "0", то з 10,5 см - частіше в мінус ніж в "0". Особливо актуально для гравців в яких нема прем-фармера 8 левела.

Я 10,5 см зняв після двох боїв, коли вона не пробила кілька раз підряд в те місце, в яке мала пробити (це ше при непонерфленій нормалізації).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мінус часто получалося із 88, дослідив 10,5 бо планую купувати Федю, а там вона прохідна

плюси 10,5 час зведеня, особливо при активному русі відчувається

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...