Перейти до змісту

Відпочинок на о.Світязь


jank12

Рекомендовані повідомлення

Відпочинок на о.Світязь у зручному будиночку з соснового бруса з терасою. Є три кімнати по 2, 3, та 4 місця, є постільна білизна, вентилятори . Кухня в будиночку, повністю обладнана всім неодхідним: газова плита, посуд, холодна вода, холодильник з морозильною камерою. Кухня окрема від господарів.

На подвір"ї лавочки, мангал та москітні палатки. Достатньо місця для дитячих ігор. Місце для парковки авто(подвір"я огороджене).

Гарно, чисто та затишно. Привітні господарі. тел. 094 244 79 20

post-9369-0-96841600-1309160265_thumb.jp

post-9369-0-80200600-1309160288_thumb.jp

post-9369-0-16517500-1309160303_thumb.jp

post-9369-0-61435600-1309160316_thumb.jp

post-9369-0-50293100-1309160335_thumb.jp

post-9369-0-31076600-1309160366_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ціна за трьох та двох місні номери?

Ціна 40 грн з однієї особи за добу

ціна?

фото навколо будинку?

чи далеко до озера?

До озера десь приблизно 450 м

post-9369-0-96222400-1309162569_thumb.jp

post-9369-0-81116600-1309162576_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 грн.? комунізм по теперішніх мірках.

Так, дійсно 40 грн на сьогодні, з 15 липня буде по 45-50 грн.

Є, звичайно, ціни і 60 -100 грн, але ж де гарантія, що такі кімнати будуть абсолютно заповнені. А в нас в минулому році практично завжди було заповнено і багато вже замовили на цей рік, оскільки дуже сподобалось: це не забруднене село Світязь,де від народу та сміття нікуди дітись, а в нас тихо і спокійно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а як у вас з гарячою водою і туалетом?

Туалет на вулиці, душ літній. А гаряча вода, туалет і душ в будинку - це вже ціна від 70 грн :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подивився фото - це ніби те місце де я відпочивав минулого року. Jank12 напишіть чи хазяйку звати Галина Михайлівна , бо дуже хочу туди знов попасти, нам дуже сподоббалось, але десь поділи телефон. А хто ще не вирішив куди їхати - всім раджу, бо умови набагато кращі як на Гряді , а ціна нижча, А ще й пончиків можна в хазяйки замовити - свіженьких а не тих що по пляжу 2 дні носять :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А яка це сторона Світязя? :rolleyes:

Це місце між Грядою та с.Світязь до Гряди 15 хв пішки ліском

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відпочинок на о.Світязь у зручному будиночку з соснового бруса з терасою. Є три кімнати по 2, 3, та 4 місця, є постільна білизна, вентилятори . Кухня в будиночку, повністю обладнана всім неодхідним: газова плита, посуд, холодна вода, холодильник з морозильною камерою. Кухня окрема від господарів.

На подвір"ї лавочки, мангал та москітні палатки. Достатньо місця для дитячих ігор. Місце для парковки авто(подвір"я огороджене).

Гарно, чисто та затишно. Привітні господарі. тел. 095 244 79 20

ЗМІНИЛИ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ!!! 095 244 79 20 цей підтримується!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подивився фото - це ніби те місце де я відпочивав минулого року. Jank12 напишіть чи хазяйку звати Галина Михайлівна , бо дуже хочу туди знов попасти, нам дуже сподоббалось, але десь поділи телефон. А хто ще не вирішив куди їхати - всім раджу, бо умови набагато кращі як на Гряді , а ціна нижча, А ще й пончиків можна в хазяйки замовити - свіженьких а не тих що по пляжу 2 дні носять :smile-zachot:

Хазяйку дійсно звуть Галина Михайлівна. Дуже раді, що нас впізнають наші гості. Телефон наш не змінився 095 244 79 20 Будемо раді бачити цього року. А також дуже вдячні за гарні відгуки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подивився фото - це ніби те місце де я відпочивав минулого року. Jank12 напишіть чи хазяйку звати Галина Михайлівна , бо дуже хочу туди знов попасти, нам дуже сподоббалось, але десь поділи телефон. А хто ще не вирішив куди їхати - всім раджу, бо умови набагато кращі як на Гряді , а ціна нижча, А ще й пончиків можна в хазяйки замовити - свіженьких а не тих що по пляжу 2 дні носять :smile-zachot:

Хазяйку дійсно звуть Галина Михайлівна. Дуже раді, що нас впізнають наші гості. Телефон наш не змінився 095 244 79 20 Будемо раді бачити цього року. А також дуже вдячні за гарні відгуки

Дякую!!!!!

Нарешті знайшов, буду дзвонити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую!!!!!

Нарешті знайшов, буду дзвонити

неможна так проколюватись :) це мав vevera написати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

раз присутне дибiльне намагання зробити з когось iдiота, значить залишается шанс , що й з вiдпочинком не все гаразд може бути

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...