Перейти до змісту

Проблема з вінтом


Рекомендовані повідомлення

От купив вінта, ВД, 160гб, взяв в гуртожиток, пройшов з ним компів з 15,забив повністю всім чим можна, і вдома коли його ставлю камп тупить, а його діски (Ж,І) взагалі не відкриває.

Скажіть пліс що мені з ним робити, вінту біля місяця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Что значит тупит и не открывает? Конкретнее плз. Комп винт определяет? Диски находит?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да,оприділяє, діски находить. тупить значить вінда 3 мінути запускається. І коли клікаю на діски,то завісає.

казали є якась прога, яка виправляє там шось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скоріше всього злетіла файлова система, я вже з таким стикався, єдиний надійний спосіб все виправити - форматувати вінт повністю і заново розбивати на логічні диски (якшо такі були до форматування)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А яка файлова система на вінту була? У мене колись з фатом глюк був: піду з вінтом до когось, запишу гіг 20-30 фільмів, прихожу додому - моя інфа є, а та яку записували відсутня, причому місце теж не заняте. З НТФСом все паше прекрасно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Попробуй партішин меджік

можна запустити з діска дос варіант

якшо не поможе то тіко формат :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та нє, камп норма, алон 3400, 1гб озу, 6600 ГТ.

попробую перестановити вінду, може і справді запаше.

Другий діск ВЖЕ відкривається, но всі 130 ГБ іякі на ньому ПУСТІ,а перший діск навіть не думає, завісає кожного разу як я намагаюся з ним щось зробити . . . =((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Про вінт звичайно

Вчора накрився вінт, я незнаю що з ним сталося

система його бачить але він чомусь пустий

скачали програмку, MaxBlast, нічого нововго не сталося , :P те ж саме, вінт відформатувався

кажуть що його можна ще відновити ?

може хтось знае де це можна зробити ?

цікавить відновлення хоча б фоток

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я можу спробувати відновити інфу... Якшо форматування було не низькорівневим...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо коротко - "Учите матчасть".

Ніщо нізвідки не береться і безслідно не зникає. Вінчестер робочий. Проблеми з файловою системою. Найпростіший варіант - грохнути все, перерозбити, відформатувати. При бажанні можна інформацію можна спробувати відновити. Але то трохи мороки й часу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я лічно після випадкового форматування нетого розділу майже всю інформацію (близько 100 Гб) відновив з допомогою програми EasyRecovery Professional 6

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо коротко - "Учите матчасть".

Ніщо нізвідки не береться і безслідно не зникає. Вінчестер робочий. Проблеми з файловою системою. Найпростіший варіант - грохнути все, перерозбити, відформатувати. При бажанні можна інформацію можна спробувати відновити. Але то трохи мороки й часу...

Якщо уважно прочитаєш весь топік, то ніхто тут не питав як форматнути вінт. Всіх цікавить якраз можливість відновлення втраченої інформації (в одному випадку фільми, в іншому -- фотки). Так що рекомендую надалі утримуватись від відповідей на питання, які ніхто не задавав і від порад, на які ніхто не чекає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вжен все майже вийшло... залишилось тіко кудась злить відновлену інфу... Можеш починать танцювать джагу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По проблемі Innate:

1. буває, що вінда прописує жорстко букви (як і чого - незнаю, знаю, що таке буває). Виходить приблизно наступне: у вас диски c/d/e/f/g f i g на окремому фізичному диску. Тепер ви приходите до друга в якого тільки b. вінда вам вписує на ваш диск жорстко букви e/f - при підключенні до вашого компа ступор вінди з різними веселими наслідками

2. різні казуси можливі з підключеннями типу sata/ide, ide/sata. Тобто коли вінти на різних інтерфейсах, особливо при підтримці одного з інтерфейсів не чіпсетом а допоміжними чіпами на материнці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...