Перейти до змісту

Потрібна послуга спеціаліста електронщика


yvazhaemuy

Рекомендовані повідомлення

Потрібен спеціаліст електронщик щоб зробити ремонт сенсорного дисплея на сушильній машинці.

Сушильна машинка Gorenje ось така На ній сенсорний дисплей управління програмами перестав працювати - вмикається, світиться, працює годинник, показує меню, але нічого не відбувається коли на нього тиснеш, не реагує ні на які рухи. Допускаться, що проблема і не в сенсорі, а десь можливо в іншому девайсі.

Хто, що, може порадити, до кого звернутися? Дякую за рекомендації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по Gorenje в Луцьку авторизований сервіс "Сервіс Майстер" Пр-т Перемоги, 24 Стіл замовлень: тел. 78-56-25 Тел. факс: 23-14-42 E-mail: [email protected]

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по Gorenje в Луцьку авторизований сервіс "Сервіс Майстер" Пр-т Перемоги, 24 Стіл замовлень: тел. 78-56-25 Тел. факс: 23-14-42 E-mail: [email protected]

дякую, це можливо і варіант але не найкращий - сушка не на гарнтії, і спеціалісти там бувають тільки компютерні -підключив блок, показало помилку - замінити сеносрний блок. Можливо є інші варіанти. Не думаю, що Луцьк збіднів на електронщиків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як правило, сервіс-центри і ремонтують заміною блоків...

Якщо по деталях колупатись - "mix_forever", "Techniker", "Andruha_gpz28" допоможуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

)))) а потім, якщо не допоможуть "mix_forever", "Techniker", "Andruha_gpz28" то допоможе KOTuK )))

Якщо сенсор не працює, то 90% що йому піпец, (замкнутий від того що разок засильно натиснули), а його перевірити можна тільки заміною. Сенсорів до сушки нема ні в кого в наявності, крім авторизованих сервісів, і в тих на замовлення. Я взагалі не розумію цю данину моді з установкою всякого хай-тек лайна в пралки, сушки, холодильники. Дохне воно там три рази на рік, а старі трофейні BOSCH, SIEMENS, AEG, Mielle працюють по 15 років і ще працюватимуть.

А якщо точніше, то мікс колупається перважно в ноутах і комп"ютерах, технікер в комп"ютерах, принтерах, автомобілях переважно, а я в радіотелефонах, радіостанціях, адсл-модемах, цифровій фототехніці. Так що сушка то троха не наш профіль . )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Які габарити видимої зони екрану і діагональ?

Якщо розмір зі стандартних типу 3.5", 4.3", та ще й повезе і тачскрін буде з 4ма дорожками - можна буде пристроїти як це не дико звучить від навігатора.

Нові сенсори практично всіх популярних діагоналей у вузькооких є, факт :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згідний, в Китаї є все. І весь той блок управління там і зроблений, напевне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

))))

Якщо сенсор не працює, то 90% що йому піпец, (замкнутий від того що разок засильно натиснули), а його перевірити можна тільки заміною. Сенсорів до сушки нема ні в кого в наявності, крім авторизованих сервісів, і в тих на замовлення. Я взагалі не розумію цю данину моді з установкою всякого хай-тек лайна в пралки, сушки, холодильники. Дохне воно там три рази на рік, а старі трофейні BOSCH, SIEMENS, AEG, Mielle працюють по 15 років і ще працюватимуть.

А може бути таке, що це програмка вийшла з ладу, і її потрібно перезапустити? Як я раніше казав, часи працюють, інформаційна кнопочка зліва перемикає меню, не реагує тільки коли тиснути на сам екран!?? Просто цікавлюся.

Я з тобою в принципі згідний, якби новий і за повну ціну - не купляв би ніколи, но так уже склалося, як склалося - купив я це все за пів ціни, не нове, але ще й не старе - 2 роки. Є у мене ще один варіант - вернути це все назад і повернути кошти, правда потрібно чекати трішки - господар цього всього за кордоном...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та я розумію, що вже є, тим потрібно користуватися, а для початку вернути його до робочого стану. От в тому то і фігня, що якби програма вийшла з ладу (стерлась прошивка еепром, пзу чи контролера, хрін його знає, що там всередині), то швидше за все і годинник би не працював, і кнопочка б меню не перемикала. За винятком рідких і хитрих софтових глюків, в яких розібратися майже не реально. Таки це схоже на несправність самого сенсора. Ще цілком імовірно, що десь на плату попала водичка. З чим техніка працює, від того і ламається, найчастіше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зроби фотки дисплея зблизька. Графічний дисплей чи знакосинтезуючий? Як проявилась проблема? Включив і вже не працювало чи були якісь предтечі ?? Сам сенсор по суті плівка. А от управління вже в ньому хитре.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...