Перейти до змісту

Нужно построить RAID массив


MACCEN

Рекомендовані повідомлення

Це клієнти 1С на клієнтських машинах. Без терміналів.
Нє нє нє.. тоді повільно починає вмирати мережа (особливо якщо обладнання бюджетне), а це куди гірше для 1С.

Варіант мережевої версії (ще й 7.7ки) годиться максимум для 10-15 клієнтів (власне як вона і проектувалась для бухгалтерії).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 64
  • Створено
  • Остання відповідь

частину. При його 30 юзерах, 10 - мережу не покладе. А решта 20 не покладуть сервак (термінал) + Скуль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Qaz, практика показує, що варто розділяти SQL та термінали.

Для того, щоб воно працювало як слід на одному серваку - вказаної конфігурації мало буде.

А загалом таке вирішується суто індивідуально. По потребам. І варіантів - безліч. Як і умов.

Litovets, в мене все працює на ура. І на 2003 і на 2008 хоч з убунту 10,04 хоч з 11,04

У нас было вдвое больше пользователей и работало на 1 сервере. Я приверженец принципа делать чем проще и не создавать проблем на ровном месте. Достаточно посчитать скорость работы гигабитной сетки и скорость чтения с рейда. При его задаче, на 30-40 пользователей я считаю не целесообразно ставить два сервера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В тебе який був сервер і яка 1С? Файлова чи Скульна?

При його - так. Але його 4-ядерний проц загнеться. Він не серверний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як все мило починалось: "Нужно построить RAID массив "

не уточнялося ДЛЯ ЧОГО!!! А це дуже важливо. Це як "Потрібний потужний комп!" "А що робити на ньому будете?" "Да дітям "косинку" гратися.."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, у нас был 8-ядерный, 1C7.7+SQL. Думаю вполне такой конфы хватит на его количество юзеров.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При его задаче, на 30-40 пользователей я считаю не целесообразно ставить два сервера.
Якщо типова конфа, після якої все руцями треба дороблювати, то може і не виправдано, але тільки прикрути торгівлю і все, твій сервак просто ляже вже на 2ому десятку.

Крім того сама 1С буде суттєво заважати працювати СКУльному серваку (варіант коли вся БД поміщається в ОЗУ разом з користувачами я не розглядаю) своїми тимчасовими файлами формування обробок і звітів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, у нас был 8-ядерный, 1C7.7+SQL. Думаю вполне такой конфы хватит на его количество юзеров.

А я про що?? Твоя конфігурація системи це дозволяє.

У автора ж - ну ніяк.

Я б порадив для початку поюзати файлову. На Скуль перейти - скправа кількох годин (при великій базі). При малій - хвилин 40.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А про деньги кто-то подумал? Сколько будет стоить еще один сервер+лицензии? Как по мне не надо изобретать велосипед и всё усложнять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А про деньги кто-то подумал? Сколько будет стоить еще один сервер+лицензии? Как по мне не надо изобретать велосипед и всё усложнять.
А ти в Луцьку хоч 1 куплений СКУЛь бачив? Ціну на нього знаєш?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ти в Луцьку хоч 1 куплений СКУЛь бачив? Ціну на нього знаєш?

есть,

и даже не в самых богатых фирмах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага. І термінали. І 1С-ка під Скул.

Є Альтернатива: 1) Постгрі (Слабо) або ж

2) Db2 Express C. (то шо надо) І безплатно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А про деньги кто-то подумал? Сколько будет стоить еще один сервер+лицензии? Как по мне не надо изобретать велосипед и всё усложнять.
А ти в Луцьку хоч 1 куплений СКУЛь бачив? Ціну на нього знаєш?

Ну например там где я работал был куплен MS SQL 2005.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...