Перейти до змісту

Перевозчик / Transporter, The DVDRip AC3 2cd


Zevs_Isver

будем смотреть ДВДРип в ожидании "Перевозчик 2"  

16 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Название: Перевозчик (2002)

Оригинальное название: Transporter, The (2002)

-=линк=-

B0009VBTNM.01._SCLZZZZZZZ_.jpg

Жанр: Боевик, Триллер

Режиссер: Cory Yuen /Кори Йюен/

В ролях: Jaston Statham /Джейсон Стэтхэм/, Shu Qi /Шу Ки/, Francois Berleand /Франсуа Берлинд/, Matt Schulze /Мэтт Шульц/, Doug Rand /Даг Рэнд/, Jedd Tan /Джедд Тэн/, Rick Young /Рик Янг/

О фильме: Фрэнк Мартин - идеальный перевозчик: любое место назначения, любой груз, никаких вопросов. Залог успеха - в неукоснительном соблюдении трех правил: номер один - никогда не менять условий сделки, номер два - никаких имен, номер три - никогда не заглядывать в багаж. Последний груз, похоже, ничем не отличается от всех прочих. Но когда при его доставке, Фрэнк нарушает правила, он вступает на опасный путь, на котором его ждут страшные тайны и смертельные ловушки...

Выпущено: 20th Century Fox

Продолжительность: 1:32

Язык: Русский любительский перевод

Примечания: Перевод А.Гаврилова.

Качество: DVDRip

Видео: 640x272; 23.976 fps; 1670 Кбит/с; DivX He-3

Звук: 48kHz; dolby surround; AC3, 448 kBit/s

ВНИМАНИЕ! это "Перевозчик 1"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну беручи до уваги те що у мене в кімнаті 4 здорові колонки по кутках стоять, можна сказати що це вагомий аргумент...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

как сказал один знакомый : музыка (звук) должна быть слышной, я не громкой

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ніхто і не говорить про ГОЛОСНУ музику, я кажу про якісну музику (саме це ти і мав на увазі "здесь звук ас3").

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

саба нема, колонки і так дають достатньо низьких частот (басів).

а усілок іде з підтримкою 4-канального звуку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тогда потянет,

но я думаю что для фильмов лучше не дорогие компьютерные колоночки 5.1 чем дорогие 4.0 (квадро), тем более мало у кого есть дома комната-кинозал, которая используется только для мызыки/фильмов

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я вот хочу этот фильм посмотреть;)) и вообще, главное ведь не качество, а суть;))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фільм вообще класний. Хочеш подивитись - качни з сервака, чи візьми у мене (ФІЛЬМ), не подумай нічого пошлого.

Ти казала, що у тебе мало часу. значить часу на форум хватає а на аську ні. дивно. мені частіше навпаки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фільм вообще класний. Хочеш подивитись - качни з сервака, чи візьми у мене (ФІЛЬМ), не подумай нічого пошлого.

Як казав один тіпок з Володпря кілець, такбимовити альтернативного варіанту - МОЩНО ЗАДВІНУЛ.

Не можу вкурити одну фішку: Чому після появи жінки/дівчини (однієї) серед гурту чоловіків/хлопців обов`язково хтось має закинути фішку з підтекстом, а потім вмовляти вищезгадану особу жіночої статі не думати нічого пошло-похабного, адже він мав на увазі метеликів :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фільм вообще класний. Хочеш подивитись - качни з сервака, чи візьми у мене    (ФІЛЬМ), не подумай нічого пошлого.

Ти казала, що у тебе мало часу. значить часу на форум хватає а на аську ні. дивно. мені частіше навпаки

<{POST_SNAPBACK}>

А він в тебе є на диску?!? здорово:mdr:) тоді справді даси мені подивитись, а то щось на сервері я його не знайшла...

А на рахунок асі... так просто я ж не завжди вдома сиджу в інеті:D) а іноді там, де сиджу, асі просто нема...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не можу вкурити одну фішку: Чому після появи жінки/дівчини (однієї) серед гурту чоловіків/хлопців обов`язково хтось має закинути фішку з підтекстом, а потім вмовляти вищезгадану особу жіночої статі не думати нічого пошло-похабного, адже він мав на увазі метеликів :mdr:

<{POST_SNAPBACK}>

Ну... знаєш, по-моєму, це так завжди...адже ж кожен сприймає все в міру своєї розпусти:D) до того ж, навіть, якби Леголас не написав в дужечках (фільм), я би не подумала нічого такого пошло-похабного, бо ж мова йшла саме про кіно, а ні про що інше...:D)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так його туди не заллють якщо ми не проголосуєм за це більшістю. На даний момент шанси що він все таки там з'явиться невеликі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так його туди не заллють якщо ми не проголосуєм за це більшістю. На даний момент шанси що він все таки там з'явиться невеликі!

залили

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тоді навіщо було його виставляти на голосування, якщо на більшої наявності негативних голосів ви його все ж таки заливаєте?? просто залили б і не парили людям мізки!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7-мь человек хотело

а по поводу "просто залили б", есть копия Итрернета за 29.11.2005 - куда залить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...