Перейти до змісту

Сьогодні день Батька


yura2281

Рекомендовані повідомлення

У багатьох країнах світу, в третю неділю червня, святкується День батька.

Але почали його святкувати в Америці. Жінка на ім’я Сонора Смарт, в заміжжі Додд (Sonora Smart Dodd) в 1909 році в церкві під час служби, присвяченої Дню матері, подумала про те, що після смерті матері його і ще п’ятьох дітей виховував батько, Вільям Джексон Смарт.

Сонора хотіла, щоб її батько знав, яка він особлива людина для неї, як вона його любить і цінує. Адже її батько жертвував усім, щоб виконувати всі свої батьківські обов’язки і був в очах його дочки самим мужнім, неегоїстичним і люблячим чоловіком.

Сонора звернулася до місцевої влади з пропозицією заснувати нове свято, її підтримали і збиралися влаштувати святкування 5 червня - в день народження Вільяма Смарта, але часу на їх підготовку не вистачило, і свято було перенесено на 19 червня. Незабаром свято стало популярним і в інших містах штату.

Отже, День батька з’явився як вияв любові та подяки, які дочка присвятила своєму батькові. Троянди - квіти Дня батька: червоні носять, якщо батько живий, і білі, якщо батько помер.

Слідом за США День батька в третю неділю червня стали відзначати Великобританія, Нідерланди, Франція, Китай та інші країни.

В 2011 році День батьків припадає на 19 червня.

Будьте крепкі :friday:

Скоро приєднаюсь у ваші ряди :0123:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жінка на ім’я Сонора Смарт, в заміжжі Додд (Sonora Smart Dodd) в 1909 році в церкві під час служби, присвяченої Дню матері, подумала про те, що після смерті матері його і ще п’ятьох дітей виховував батько

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жінка на ім’я Сонора Смарт, в заміжжі Додд (Sonora Smart Dodd) в 1909 році в церкві під час служби, присвяченої Дню матері, подумала про те, що після смерті матері його і ще п’ятьох дітей виховував батько

:)

Так розумію опечаточка :D

Татусів зі святом)Я і не знав що таке існує :friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вітаю всіх татусів!

daa44adc17e23822d8097e7feb403349.jpg

Пам"ятаєте, що діти так потребують вашої любові і турботи! Зробіть все можливе, щоб їм ніколи цього не бракувало!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будьте прикладом для своїх діток! Будьте "суперменами", які можуть вирішити будь-яку проблему!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Україна взагалі то святкує в третю неділю вересня.

Та Вас, татусі, не гріх привітати і двічі на рік :hug:

Ех, ніщо так не розчулює жінку, як картина коли чоловік тішиться малечею:_08:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще коли малеча дивиться на свого татуся з повагою, та хоче в усьому бути схожим на нього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ех.. свято пройшло повз мене...

Ще встигнеш :friday:

Україна взагалі то святкує в третю неділю вересня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...