Перейти до змісту

Продам новые кросовки Nike


popskiller

Рекомендовані повідомлення

Продам новые кросовки Nike DART-VI (Made In Indonesia) 41 размера привезённые из Италии. Причина продажи - не подошёл размер .

post-442-0-51303000-1307951911_thumb.jpg

post-442-0-47093500-1307951934_thumb.jpg

Стартовая цена 300 грн .

post-442-0-51303000-1307951911_thumb.jpg

post-442-0-47093500-1307951934_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Новая цена 290 Грн !

коли ти пишеш стартова ціна 300грн. а потім обновляєш ціну 290грн. то таке враження що ти по гривні торгуєшся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Новая цена 290 Грн !

коли ти пишеш стартова ціна 300грн. а потім обновляєш ціну 290грн. то таке враження що ти по гривні торгуєшся.

Когда я напишу : Отдам за 150 грн всегда найдётся какой-то VAGUS или ещё кто-то , который напишет - Дам 100 грн ! Я правил торговли на форуме не нарушаю . Вещь моя и цены устанавливаю я ! Что-то не нравится идите торгуйтесь на базаре , там как раз , специально для Вас , будут делать скидки в 50 грн и больше ! На этих кросах я уже потерял 100 грн ! Вопросы ещё есть ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Новая цена 290 Грн !

коли ти пишеш стартова ціна 300грн. а потім обновляєш ціну 290грн. то таке враження що ти по гривні торгуєшся.

Когда я напишу : Отдам за 150 грн всегда найдётся какой-то VAGUS или ещё кто-то , который напишет - Дам 100 грн ! Я правил торговли на форуме не нарушаю . Вещь моя и цены устанавливаю я ! Что-то не нравится идите торгуйтесь на базаре , там как раз , специально для Вас , будут делать скидки в 50 грн и больше ! На этих кросах я уже потерял 100 грн ! Вопросы ещё есть ?

Підтримую, ціна СУПЕР!!! В мега-, лізі- за них заправили б 700 мінімум! А тут за 300 віддають і ще не подобається!!! На базарі навіть китай за за такі гроші не купиш!!! Дивні люди!!!!!!!!<_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Новая цена 290 Грн !

коли ти пишеш стартова ціна 300грн. а потім обновляєш ціну 290грн. то таке враження що ти по гривні торгуєшся.

Когда я напишу : Отдам за 150 грн всегда найдётся какой-то VAGUS или ещё кто-то , который напишет - Дам 100 грн ! Я правил торговли на форуме не нарушаю . Вещь моя и цены устанавливаю я ! Что-то не нравится идите торгуйтесь на базаре , там как раз , специально для Вас , будут делать скидки в 50 грн и больше ! На этих кросах я уже потерял 100 грн ! Вопросы ещё есть ?

Підтримую, ціна СУПЕР!!! В мега-, лізі- за них заправили б 700 мінімум! А тут за 300 віддають і ще не подобається!!! На базарі навіть китай за за такі гроші не купиш!!! Дивні люди!!!!!!!!<_<

взагалі то NIKE фірма не подобається але за 250грн. я б забрав би їх.... а те де що скільки коштує мені співати тут не треба.... і то на скільки ти полиняв мене не цікавить зовсім... ні то ні P.S. в народі кажуть за спрос не б"ють.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...