Jump to content

де дешево можна зупинитись на ніч в Києві


eien

Recommended Posts

Ну наприклад останній раз я зупинявся в Києві в готелі "Богдан Хмельницький" . Це корабель на Дніпрі обладнаний під готель. Номери це каюти , з вікон номера можна помилуватись краєвидами Дніпра. Ціни за номери стандарт 250 грн доба , за напівлюкс 360 грн.

Link to comment
Share on other sites

Насправді нічого екстремального , всі номери як звичайні кімнати , є телевізори, не гойдає . Кругом в коридорах фотографії зірок, що там зупинялись. Зрештою Ваша справа.

Link to comment
Share on other sites

хостел Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді. Вишгородська, 19. в листопаді минулого року проживання+3-разове харчування ~180 грн./добу

Link to comment
Share on other sites

Екотель Нивки,номери від 195грн.Номери типу напівлюкс-люкс.Інтернет безкоштовний(в номері комп),кабельне ТБ(воля) поряд гарний скверик з тренажерами.Під готель перероблено кілька підьїздів житлового будинку.Двір затишний. Зупинялись там у відрядженні.Сподобалось.Особливо якщо просто переночувати.Їжу можуть приготувати на вимогу-недорого.

сайт

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

за 300 грн зніміть собі квартиру і не морочте голову з готелем, на вокзалі купа пропозицій та можна поторгуватись (від 150 до 500 грн за добу). Потрібні телефони пи шіть в ЛС. Можу й до себе підселити на крайняк:)))

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.×
×
  • Create New...