Перейти до змісту

Продам цуценят німецької вівчарки


TiPAToP

Рекомендовані повідомлення

Цуценятам 1.5 місяця

Батько Zend Astoria KAS

Мати Gloria Mon Sad

ціна 800грн, без торгу

[email protected] мейл для контактів, телефон - 0664868111

astoria-kas.com - сайт розплідника

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вязка планова, просто документи оформлятись не будуть.

промышленное содержание и размножение собак наказуемо.

У Вас права нет оформлять или не оформлять. Оформить документы-это обязанность. Племенное положение читайте, вы же член клуба и подписывались соблюдать правила.

А то потом темы возникаю, бродячие собаки кусают людей.

Кинологическая служба Государственной пограничной службы Украины

производит набор четвероногих помошников - для службы в качестве служебных собак специального назначения.

Специальные собаки занимаются выявлением запрещенных для провоза через государственную границу предметов — наркотиков, оружия, взрывчатки.

Предпочитаемые породы:

- лабрадор-ретривер;

- голден-ретривер;

- бигль;

- спаниель;

- немецкая овчарка;

- поинтер.

Требования:

- возраст от 5-6 месяцев;

- породность;

- отсутствие агрессии к людям;

- азарт к аппортировке.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

К этому разговор и велся. Ромашка, что-то можно сделать, чтобы отбить в последующем желание у этого человека так делать?

И вопрос, зачем заводчику, владельцу питомника, не регистрировать помет и продавать своих собак как базарных метисов? Не странно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И вопрос, зачем заводчику, владельцу питомника, не регистрировать помет и продавать своих собак как базарных метисов? Не странно?

Может, просто лохотрон "под фирму", для лохов?

Аргументирую: сайт галимый, на .at.ua, бесплатный хостинг на юкозе и емейлы не совпадают

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

это уже вопрос к модератору, зачем пропускают такие темы - промышленное разведение животных у нас запрещено

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю трохи вільного часу відповісти трьом "знавцям" нормативних документів КСУ і великим любителям тварин,що взялись коментувати тему.Хочу зауважити,що усі три ніки зменшувальні,проте скриті-скоріш за все-дівчата і дійсно люблять собак.Я також.Уже давно.Більш ніж 25 років утримую 1-3 собаки,причому виключно нім .вівчарки.Останні років 20-усі з відповідними документами КСУ.З чого Ви шановні взяли,що умене "промислове"виробництво?Хто Вам дав таке право?Я залишив усі потрібні координати-нічого не скриваю,усі мої собаки зареестровані належним чином,коли вважаю за потрібне-приймаємо участь у виставках.До речі,утримуються в просторих чистих вольєрах,в приватному секторі на 16 сотках-запрошую любого бажаючого відвідати і пересвідчитись.Далі щодо документів.Це дубль-вязка минулорічної,тоді усі відповідні документи були оформлені і усі цуцики отримали надіюсь відповідальних хазяїв.Цього ж разу, "гени" на жаль,не "так склались"-не бачу я в них перспективи для племінної роботи-то що,маю їх постріляти?З них будуть прекрасні друзі ,охоронці та захисники.Моє ж завдання-не подорожче продати(про що свідчить невелика ціна і небажання торгуватись)а знайти їм добрих хазяїв.А "промислове"виробництво пропоную пошукати по луцьких квартирах,коли собак службових та великих порід утримують на кількох кв. метрах,по околицях в примітивних клітках і т.п. Р.S.До речі,чекаю на вибачення від юної Сашулі за "відбити охоту" -вибирайте репліки і відповідайте за свої слова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цього ж разу, "гени" на жаль,не "так склались"-не бачу я в них перспективи для племінної роботи-то що,маю їх постріляти?З них будуть прекрасні друзі ,охоронці та захисники.Моє ж завдання-не подорожче продати(про що свідчить невелика ціна і небажання торгуватись)а знайти їм добрих хазяїв.
Я понимаю все Ваши добрые намерения. Есть такая штука как плембрак и в документах это указывается. Таких собак тоже купят "добрые люди". Не факт, что эти щенки за 800 грн. не пойдут не то что в промышленное, а в птичкинское производство.... Вы про это думали?

Прошу прощения за свои слова "отбить охоту")

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я вже перестаю розуміти Ваші наміри.Ви скіькох своїх собак оформили як плембрак?Це що,зробить їх автоматично безплйдними?Навіть в розвинених європейських країнах немає спільної думки щодо стерилізації собак -це до речі окрема тема,безперечно важлива і актуальна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прошу пробачення, що втручаюсь в вашу розмову, але...

Більш ніж 25 років утримую 1-3 собаки,

як автор, може 25 років утримувати собак, якшо він вказав свій вік на форумі - 21 рік?

не вводьте людей в оману. ще раз вибачте, що не в тему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прошу пробачення, що втручаюсь в вашу розмову, але...

Більш ніж 25 років утримую 1-3 собаки,

як автор, може 25 років утримувати собак, якшо він вказав свій вік на форумі - 21 рік?

не вводьте людей в оману. ще раз вибачте, що не в тему.

Уважно читайте номери телефонів в різних оголошеннях.Це нік мого сина,думаю,мав право його використати,вказавши свій номер телефону.Тим паче,зарееструватись з однієї ІР адреси можна один раз.Шановні,розумію,життя важке та не потрібно в кожному слові шукати підвох.Якийсь нездоровий резонанс викликало оголошення,мабуть актуальною стає тема людських відносин ,а не з "друзями чотирилапими".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

плановая вязка....значит есть регистрация о вязке, а дальше актировка помета....значит вы обманули клуб...не зарегистрировали помет...сказали,что мама пропустовала....или помет погиб,...но такие данные должны быть задокументированы...любой помет от племенных родителей проходит регистрацию....если щенки не представляют племенной ценности, то это все указывается в родословной , а то вы сознательно от племенного разведения уходите в расплодники.....еще раз Вам говорю, прочитайте Племенное положение КСУ....сюда ваши соклубники заглядывают....и информация попадет в клуб и получите санкции.

Ваша проблема для меня понятна, но это Вас не красит как заводчика.....классные родители не прошли проверку по потомству....и вам не хочется такие результаты регистрировать....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...