Перейти до змісту

Чим краще доїхати з Києва?


Panna75

Рекомендовані повідомлення

Порадьте, будь ласка: потрібно оперативно приїхати з Києва в Луцьк з великими чемоданами - чим краще? Вояж /ЕкспресЛуцьк чи якісь інші маршрутки? наразі вартість однакова, чи є між ними принципова різниця чи перевага?

Дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Різниці майже ніякої. На ВОЯЖі машини будуть трішки старішими ніж ЛуцькЕкспрес(ЛЕ). Різні точки прибуття в Луцьк: ВОЯЖ - готель Лучеськ, ЛЕ - РАКС.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поїздом, можна поспати собі і дешевше в два рази, плацкарт є за 63грн. є за 76грн, купе 86грн. ця ціна разом з постілю, якщо без постілі мінус 14грн).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще є електричка. Здається, в 23.40 відправлення і десь в 6 ранку Ви будете в Києві

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще є електричка. Здається, в 23.40 відправлення і десь в 6 ранку Ви будете в Києві

Тільки вона ходить у вихідні дні!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если с багажом - то я бы поехал только на поезде. в 9 вечера отправляется из Киева, под утро - в Луцке. И дешевле, и прилечь можно, и куда чемоданы поставить есть, и, пардон, нужду справить есть как и где.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Электричка категорически нет, ибо это ужас, тем более летом...

А поезд самое оно, не знаю на сколько больше чемоданы, но если одному можно с ними справится, то я поехал бы на маршрутке, правда они щас не ганяют, но за 5 - 6 часов будете в Луцке, против 8 - 9 на поезде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже дякую за поради! :smile-zachot:

Маршрутки мені більше підходять, бо маю за максимально короткий час (лишаю вдома малу дитину), напротязі дня добратися до Борисполя, зустріти маму з багажем і разом прибути додому.

Пару років тому точно цим маршрутом вже подорожувала і зворотній шлях був дуже важким - переповнена маршрутка, чемодани майже на голові стояли... Все ж в цих маршрутках не дуже передбачено перевозити багаж.. Але іншої альтернативи по оперативності поки немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здається Луцькекспрес пропонує вночі розвеження по місту. Я не думаю, що під підїзд, але в район (Львівська, ГПЗ, 33-тій, центр), сподіваюся доставлять. Можна спробувати порозмовляти з водіями. Напевно 20-30 грн їм зайві не будуть. І ще: помітив в одного з перевізників більшу за звичайного Спрінтера машину. З валізами там буде краще. Нажаль не запамятав яка фірма. Здається вони паркуються біля ЗАГСу. То напевно ЛуцькЕксрес. Але зателефонуйте до диспетчерів і розпитайте графік, умови, які машини і т.д.

Щасливої подорожі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Из Борисполя маршрутки, автобусы до пивденного 25грн. С пивденного раз в час Луцьк-експресс(чемоданы пихают взад маршрутки) - 130грн.. Единственный минус 1 остановка по пути на 15 мин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отож, по факту подорожі можу сказати наступне:

Вибрала ЛуцькЕкспрес. Вартість Луцьк -Київ -110 грн. Для пенсіонерів, студентів - 100 грн.

До Києва транспорт був більш-менш нормальний: авто далеко не нове, але кондиціонер працював і о 5 год ранку було навіть трошки прохолодно. На окремих латаних і не латаних ділянках машину конкретно трясло, здавалося, що зараз щось відвалиться. Зате на нормальній трасі їхали досить швидко і без проблем, водій тримав 120-125 км/год.

Зворотній шлях був набагато гірший: машина ідентична попередній, але деякі стільці були з поламаною, неробочою спинкою. Кондиціонер або був відсутній, або водій його спеціально не включав ( відома пряма залежність кількості палива від працюючого кондиціонера). Натомість відкрили 2 люки в стелі, через які сифонило по головах та створювавчся додатково шум. ЖАХ!

Виникає питання: хто випускає такі машини на таку тривалу відстань? Та ще й в таку спеку? Де ті заявлені на офіційному сайті комфортабельність та зручність? І ніяких прохолодний напоїв, кави чи чаїв не пропонується - маршрутка стає на 15хв. в придорожньому кафе, де все продається за окремі гроші. Одним словом, БРЕХНЯ. "Наш" сервіс - аби здерти гроші, а взамін - що вийде.

Якщо порівняти прямий і зворотній шлях - то різниця в ціні повинна бути мінімум вдвічі.

2 роки тому так само я їхала Вояжем, цікава історія - все точно так само, туди був і кондиціонер, і більш менш нормальна машина. Назад - спека, душно, відкриті люки, ніякого кондиціонера - ледве доїхали додому. Дивно...

Отож, висновки: немає ніякої різниці між цими перевізниками - подорож займає 5 год (+-15хв) - швидко, і достатньо рейсів, щоб вибрати зручний час. Це єдині плюси. Все інше - тупе обдурювання, перевізники нагло користуються терпінням людей. Хотілось б, щоб з"явився третій адекватний конкурент, щоб змусив цих двох змінити відношення до пасажирів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в Київ недавно їздила Автолюком на 23:30 - приїхали в Київ в 06:00.

І ціна трохи менша - 103 грн. з попереднім продажем. Було класно і зовсім не спекотно, а от назад теж їхала ЛуцькЕкспрес - враження аналогічні :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На окремих латаних і не латаних ділянках машину конкретно трясло, здавалося, що зараз щось відвалиться.

Це нормально, атже усі "комфортабельні автобуси Mercedes Sprinter & Co" в минулому житті - комерційні, вантажні буси, в які врізали вікна, поставили крісла і вийняли пару листків ресор, щоб пасажири не вибивали собі зуби. :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сегодня купил билет до Киева. Цена 81 грн за плацкарт+постель. Из Киева, если брать не под конец рабочей недели (на пятницу например) - места будут с очень высокой вероятностью.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сегодня купил билет до Киева. Цена 81 грн за плацкарт+постель. Из Киева, если брать не под конец рабочей недели (на пятницу например) - места будут с очень высокой вероятностью.

Якщо не поспішати сильно, то можна і поїздом. В моїй ситуації іншого варіанту, як маршрутки, не існувало :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порадьте, будь ласка: потрібно оперативно приїхати з Києва в Луцьк з великими чемоданами - чим краще? Вояж /ЕкспресЛуцьк чи якісь інші маршрутки? наразі вартість однакова, чи є між ними принципова різниця чи перевага?

Дякую!

я думаю без разницы,,,,если с луцка то лучше експресом,там всегда места есть ,а с киева любой ,,,,вот просто вояж к луческу прибывает а експрес к загсу а то и в ковель через весь город

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

Укрзалізниця в грудні змінила маршрут поїзда Київ-Варшава, тепер він проїзжає Рівне і Ківерці. З Ківерець електричкою за 20 хв можна доїхати до Луцька.

Графік маршруту:

потяг №67 Київ-Варшава до Ківерець : відправлення з Києва 15:04 , прибуття до Ківерець 22:44. Вартість: без білизни 70 грн

далі відразу в Ківерцях на платвормі стоїть електричка , відправлення 22:49 Вартість:5 грн В Луцьк прибуває в 23:10

Квитки на Варшавський поїзд заздалегідь купити не можливо. Вони з"являються в продажі за годину до відправлення потягу. Тобто починаючи з 14:04.

З власного досіду можу сказати, що квитки на Варшавський в день відправлення є завжди. В Ківерці поїзд прибуває вчасно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще є електричка. Здається, в 23.40 відправлення і десь в 6 ранку Ви будете в Києві

ага, канєшно. після електрички аби встав зранку. в тих кріслах рагульських вмерти можна якшо отак всю ніч їхати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...