Перейти до змісту

Ubuntu 11.04


storm

Рекомендовані повідомлення

О це включив Ubuntu і нова версія мене приємно здивувало :) Напевно буду ним користуватись як основною системною. кого цікавить посилання знизу. Осьо скрін мого робочого стола:

post-5463-0-04056800-1307209141_thumb.pn

http://www.computerra.ru/terralab/softerra/598853/

http://www.ubuntu.com/ubuntu/features

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайди мені заміну фотожопу і я підсяду на уГбунту :D

як я зрозумів ця версія лінукса не для роботи, а для домашнього користування, тоєсть для мегодизайнерів або мак або вінда, а для звичайного юзера Ubuntu вистачає з головою ;)

можеш собі поставити, пограєшся. До того ж читав статтю, що користування різними ос розвиває мислення (це був десь 30 пункт із 100), того це ше й виявиться корисним ;)

І ще. Майкрософт "відчуває" деяку небезпеку від лінукса, бо з якого б це дива він почав би роздавати на шару ліцензії в навчальні заклади, точніше не лише навчальним закладам, а ще й студентам. Треба буде собі піти взяти ліцензійний ключ від вінди, може пригодиться)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Послухаю тебе)

вже скачалось...

зараз поставлю на віртуальну машину і перевірю чого воно варте)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайди мені заміну фотожопу і я підсяду на уГбунту :D

GIMP 2 (GNU). І ще, якщо займаєшся професійно дизайном, то про піратку назавжди забудь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зараз поставлю на віртуальну машину і перевірю чого воно варте)

і як вона тобі? подобається?

10-а краща...

не сказав би. в 10-ці мене дратувала, що у кожному вікні куча кнопок, які я ніколи натискати не буду, а в 11 зробили менюбар як в мак ос зверху на панелі - це мені дуже сподобалось і загалом інтерфейс став зручнішим, схожим чимось на андроїд. +система стала стабільніша. І важливою перевагою назвав би інтегрування Cloud-технологій - а віндовс почне їх підтримувати тільки з наступного року і то лише з ліцензією.

GIMP 2 (GNU). І ще, якщо займаєшся професійно дизайном, то про піратку назавжди забудь.

о це так крута прога. в Adobe алгоритми обробки зображень на дві голови вище, мабуть, тому їхня ліцензія коштує штуку баксів, а не безплатна. І тому хто займається професійним дизайном купити ліцензію не в напряг.

хто скаже як вирубити запрос пароля?? але ж надоїдливе :angry2:

я терпів ті півгодини встановлення програм :blush:

пошукай на форумах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

заглючила мега ось)))

пише що пароль не вырний)) ппц...догрався я вже :D

може мова вводу не та... я колись теж поставив довгий пароль а потім не мг правильно ввести, тому зараз в мене простий на декілька символів пароль, який ніколи не забуду. ну напевно ти зрозумів що це моє ім’я :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

заглючила мега ось)))

пише що пароль не вырний)) ппц...догрався я вже :D

То усьо ручки, ручки) :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не здружився з Unity. Тому перескочив спочатку на нову Fedora 15, але в тій після першого ж оновлення позлітали всі системні служби, затримався в ній на два дні)

А зараз третій день користуюсь Mageia 1 - форком дистрибутива Mandriva. Поки задоволений, веб-сервер налаштував, все працює і ставиться без труднощів. Сподіваюсь з оновленнями проблем не виникне

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ставив на простенький нотик останню убунту, інтерфейс приємний, але не для слабких машин.А так здається крім оновленої графічною оболонки нічього нового.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

GNOME 3 з вигляду практично такий самий, як Unity - інтерфейс убунту :)

Так що звикайте, скоро всі дистрибутиви будуть так виглядати.

А КДЕ, як не дивно, стає класичним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто скаже як вирубити запрос пароля?? але ж надоїдливе :angry2:

Запрос пароля можно отрубить только при входе в систему. Дальше все действия требуют участия пользователя, чтоб ничего случайно нельзя было сломать или куда-то влезть. Если сильно лень вводить пароль, то в консоли: sudo -i тыцаешь Enter и, дальше по запросу вводишь пароль и потом работаешь полностью под root-ом, но если че вдруг не так, система тебя даже спрашивать не будет, ведь ты же ROOT :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Незнаю, як хто, а як на мене 11 версія взгалі не стабільна.... а шкода... задум цікавий..... хоча вже й коли вийшла...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

о це так крута прога. в Adobe алгоритми обробки зображень на дві голови вище, мабуть, тому їхня ліцензія коштує штуку баксів, а не безплатна. І тому хто займається професійним дизайном купити ліцензію не в напряг.

GIMP займає дуже мало місця на компі. Так, звісно: різні плюшки типу плагінів і форматів (вони також наявні в GIMP) життєво необхідні для роботи, та все таки якщо у дизайнера ростуть руки з потрібного місця, то GIMP чудова знахідка. Більше того, він з відкритим кодом, тому ніщо не заважає його підлаштувати під фірму, включаючи формати та оптимізацію.

І до того, GIMP 2 підтримує GNU/Linux™, Apple Mac OS X™, Microsoft Windows™, OpenBSD™, NetBSD™, FreeBSD™, Solaris™, SunOS™, AIX™, HP-UX™, Tru64™, Digital UNIX™, OSF/1™, IRIX™, OS/2™, и BeOS™, перед чим Adobe Photoshop не виявляє своєї мультиплатформості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

GIMP займає дуже мало місця на компі. Так, звісно: різні плюшки типу плагінів і форматів (вони також наявні в GIMP) життєво необхідні для роботи, та все таки якщо у дизайнера ростуть руки з потрібного місця, то GIMP чудова знахідка. Більше того, він з відкритим кодом, тому ніщо не заважає його підлаштувати під фірму, включаючи формати та оптимізацію.

І до того, GIMP 2 підтримує GNU/Linux™, Apple Mac OS X™, Microsoft Windows™, OpenBSD™, NetBSD™, FreeBSD™, Solaris™, SunOS™, AIX™, HP-UX™, Tru64™, Digital UNIX™, OSF/1™, IRIX™, OS/2™, и BeOS™, перед чим Adobe Photoshop не виявляє своєї мультиплатформості.

о да, зараз зберегти побільше вільного місця на компі це головне :lol:

хоч і в багатьох професійних дизайнерів і ростуть руки з того місця, але навряд хтось з них захоче наймати програмістів, що б ті переробили GIMP, і він працював як фотожоп, а потім ще й вчитись ним користуватись - це занадто дороге здоволення.

Але якщо ти не дизайнер або у тебе немає таланту, то в фотожопі вийде теж саме що і в GIMP. А взагалі в нас чомусь фотошоп почали зараз використовувати замість пеінта, і навіщо ставити таку громадину, якщо 99,99% її можливостей не використовувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А взагалі в нас чомусь фотошоп почали зараз використовувати замість пеінта, і навіщо ставити таку громадину, якщо 99,99% її можливостей не використовувати.

Це все звичка, бо 98% усіх функцій не використовуються) Це з розділу "Must have"

Конкурентів фотошопу я практично не бачив. На рахунок експансії, я ще досі дивуюся, чому в службових та державних структурах замість Windows не стоять інші системи (причому безкоштовні і в рази безпечніші).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Конкурентів фотошопу я практично не бачив. На рахунок експансії, я ще досі дивуюся, чому в службових та державних структурах замість Windows не стоять інші системи (причому безкоштовні і в рази безпечніші).

ну а хто сказав що у всіх державних структурах ліцензіні ОС? ;)

і "безпека" це видумка маркетингу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Конкурентів фотошопу я практично не бачив. На рахунок експансії, я ще досі дивуюся, чому в службових та державних структурах замість Windows не стоять інші системи (причому безкоштовні і в рази безпечніші).

Ну як же так?)) Спробуй пояснити людям які все життя з кнопочкою "Пуск" працювали, Вордом, 14 шрифтом Times New Roman, і "Мой компьютер" з дисками, що всього цього не буде?)

А взагалі, ще просто так як треба перевіряти не стали.

Хоча от дивлюсь на Росію, там на державному рівні затвердили формат документів ODF (Open Document Format). Сподіваюсь і наші "перексерять" цю постанову

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Конкурентів фотошопу я практично не бачив. На рахунок експансії, я ще досі дивуюся, чому в службових та державних структурах замість Windows не стоять інші системи (причому безкоштовні і в рази безпечніші).

Є таке солодке слово - Відкат. Хтось у найвищому керівництві, в свій час, отримав гарненьку суму за те, щоб примусово перевести усі на продукцію Microsoft. Особливо це стосується освіти. Освітян примусово заставили!

Який сенс від Лінукса. На ньому не заробиш! А на вінді?

Сама вінда - гроші...

На неї обов'язково треба антивірус/файрволл - гроші....

Обов'язково пакет "офіс" - горші...

Хороший (звичний) архіватор - гроші..

Засоби (інструменти) для роботи з документами (сканування і т.д.) - гроші...

Диска записати (звичний Неро...) ... гроші!! .. (Є аналог, який важить 50Мб - а робить практично те ж саме. І його безкоштовний брат - 30Мб. ) Ashampoo Burning Studio Free.

останнім часом я на вінді намагаюся користуватися виключно халявними програмами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...