Перейти до змісту

Куплю-рюкзак кенгуру


vinc

Рекомендовані повідомлення

Куплю рюкзак-кенгуру для младенца,Можно б/у недорого,Рассмотрю все варианты,предлагайте :rolleyes:

тел: 0506717101

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А слинг не подойдет?

для младенца - однозначно СЛИНГ!!! (лучше не придумаешь), до 6месяцев сидя носить нельзя, черевато травмами позвоночника! уточните пожалуйста возраст ребёнка! растите здоровы!:)

p.s. если что, пишите в личку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бачила в Троянді в відділі Слінгів недорогі слінги - може там подивіться? дійсно слінг корисніший і зручніший

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всем спасибо! Но младенцу уже 6 месяцев :rolleyes:,так-что думаю надо всетаки кенгуру,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всем спасибо! Но младенцу уже 6 месяцев :rolleyes:,так-что думаю надо всетаки кенгуру,

в 6 місяців вам вже кенгуру пізно (нашому рік і місяць:), кенгуру після 10 кг дуже важке для мами.

якщо не подобається слінг з кільцями чи шарф = спробуйте ергорюкзачок або май=слінг. В нас малий вже 14 кг і я ще спокійно в май=слінгу і рюкзаку його ношу.

6 місяців для ерго = якраз гарний час для початку. якщо захочете = можу дати просто свій спробувати, як буду гуляти з малим - в мене братова дружина з півроку малим якраз носила кенгуру, а потім спробувала ергорюкзачок і купила відразу собі подібний. каже, що не порівняти, наскільки легше на спину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт!

Натрапила на Ваше повідомлення... Не можу не відреагувати :)

ТОй магазин, про який згадували вище в Троянді - мій. Називається "Слінгомамія"

На рахунок переваг слінга і кенгуру - нема про що й говорити. Однозначно слінг. Почитайте http://www.slingokonsultant.ru/articles/devices/slingvskenga.php Там є й ще кілька статтей.

Якщо Ви хочете рюкзак, то є така річ як слінг-рюкзак (він же ерго-рюкзак). Звісно він дорожчий від кенгуру (ерго-рюкзаки та слінги виготовляють з натуральних тканин, з бавовни або льону, тому вони дорожчі за кенгуру).

Якщо захочете, можете підійти в магазин, приміряти, який Вам буде до вподоби, і дитині теж. Якщо справа у ціні - можемо пошити Вам на замовлення фаст-слінг (дещо схожий на рюкзак, але можна пошити з льону, і не жарко буде на літо, і постараємось вкластись в 170-200 грн).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Всем спасибо! Но младенцу уже 6 месяцев :rolleyes:,так-что думаю надо всетаки кенгуру,

якраз для такогно віку є кенгуру

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

РЮКЗАК - КЕНГУРУ CHICCO SOFT & SAFE 0+

Практичный и легкий рюкзачок для ношения ребенка в двух положениях: вертикальном лицом к маме вертикальном спиной к маме - с 5 месяцев. Двухсторонний мультисезонный матрасик Ergos System. Летняя сторона выполнена из дышащей ткани, зимняя - мягкий флисс. Максимально безопасная конструкция рюкзачка. Два боковых широких пояса с застежкой. Регулируемые ремни, тканевые части рюкзачка стираются вручную, для малышей весом от 3,5 кг до 9 кг.

В хорошем состоянии, цена 180 грн. Торг.

тел. 8(063) 817-06-84 Ирина.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...