Перейти до змісту

Відновлення після операцій


netiwolf

Рекомендовані повідомлення

Така ситуація: перенесла дві порожнинних операцій, повне обмеження фіз активності звичайно, дуже швидко набрала зайву вагу, але ось вже 4 місяці минуло і пора цю вагу ліквідувати ... Навантаження дозволено але в розумних межах.

Що порадите, яку реабілітаційну програму тренувань в домашніх умовах бажано.

Раніше займалася рукопашним боєм, активно каталася на велосипеді але його поки заборонили на 1,5 року.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Така ситуація: перенесла дві порожнинних операцій, повне обмеження фіз активності звичайно, дуже швидко набрала зайву вагу, але ось вже 4 місяці минуло і пора цю вагу ліквідувати ... Навантаження дозволено але в розумних межах.

Що порадите, яку реабілітаційну програму тренувань в домашніх умовах бажано.

Раніше займалася рукопашним боєм, активно каталася на велосипеді але його поки заборонили на 1,5 року.

Это надо было у докторов спрашивать.Им виднее.А спрашивать у "знающих" людей на форуме-себе же во вред.Так что не поленитесь и спросите у доктора,а то вам тут такого понасоветуют что тьхутьхутьху.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Это надо было у докторов спрашивать.Им виднее.А спрашивать у "знающих" людей на форуме-себе же во вред.Так что не поленитесь и спросите у доктора,а то вам тут такого понасоветуют что тьхутьхутьху.

Спрашивала я у них,толкового ответа не получила: "По самочувствию смотреть будешь,зарядочку по утрам и главное правильное питание..."

да это я и без них знаю...Интересно мнение людей знающих,потому что зарядки мне мало, т.к. привыкла к нагрузкам посильней...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Карбишева, в інституті "Україна" є кафедра "Фізичної реабілітації". На базі їх напряму працює реабілітаційний центр „Надія”, з масажними та фізіотерапевтичними кабінетами, залом лікувальної фізичної культури. Комплексна реабілітація - саме їх профіль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...