Перейти до змісту

продам чоловічий срібний браслет і кольцо


kozakd

Рекомендовані повідомлення

925 проба- чисте срібло. В ідеальному стані, куплене в січні цього року. Причина продажу - подарували золоту цепочку, перехід на золото.

до цепочки є чек, вага 20грам, ширина 9 мм., довжина 21 см. Кольцо 6грам, 925 проба, діаметер 16/16,5мм. Ціна за браслет 300грн

1621519792_2_800.jpg

1621519792_4_800.jpg

1621519792_5_800.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

925 проба- чисте срібло. В ідеальному стані, куплене в січні цього року. Причина продажу - подарували золоту цепочку, перехід на золото.

звучить як "плановий апгрейд" :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

925 проба- чисте срібло. В ідеальному стані, куплене в січні цього року. Причина продажу - подарували золоту цепочку, перехід на золото.

звучить як "плановий апгрейд" :ok:

не плановий (подарували), але апгрейд)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на кольцові надпис типу з володару кілець? =)) - саме так)

ціна за кольцо? 100грн (ціну спеціально не писав, бо цікавилась людина і є ймовірність, що купить)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання, може не в тему. Навіщо мужику цепочка на руку? Це тіпа показати свій статус?

Достатньо я думаю, класного годинника :) хоча у кожного свої смаки звичайно :) але мені не зрозуміти взагалі, всіх кого знаю не носять взагалі нічого такого.

Хоча колись крутелики були як новогодні йолкі, щоб показати свій статус :) та і плюс такої річі тільки тоді, коли ти в чужому місті, і в тебе вкрали всі гроші, тоді можна здати в ломбард і купити собі жратви, або білета на дорогу додому :) це так якщо чисто з практичної точки зору. А так...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання, може не в тему. Навіщо мужику цепочка на руку? Це тіпа показати свій статус?

Достатньо я думаю, класного годинника :) хоча у кожного свої смаки звичайно :) але мені не зрозуміти взагалі, всіх кого знаю не носять взагалі нічого такого.

Хоча колись крутелики були як новогодні йолкі, щоб показати свій статус :) та і плюс такої річі тільки тоді, коли ти в чужому місті, і в тебе вкрали всі гроші, тоді можна здати в ломбард і купити собі жратви, або білета на дорогу додому :) це так якщо чисто з практичної точки зору. А так...

В кожного свої погляди і стереотипи, воно можливо й виглядає пафосно проте не завжди це для того робиться. Для одних це як красиве дороге взуття (можна ходити в гіршому, або взагалі удобному, але дешевому) чи Лексус (можна їздити в тролейбусі, чи пішки ходити):)), здавалосяб і без того можна обійтися, але нехай буде:), а для інших прикраса чи духовна цінність (подарунок, талісман..), ще для когось спосіб підвищення купівесьної вартості грошей (за останні десятиляття золото та срібло не втратило своєї цінності, а навпаки тільки зростає). Можна наводити ще багато аргументів, все залежить від суб*єкта користування та мети користування цим, а так це не більше ніж прикраса...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага, зараз чоловіки стають все більше перебирати жіночих звичок, я думаю нехай пркраси носять жінки, а то скоро вже важко буде відрізнити чи то чоловік, чи то жінка :) Да-да у меене стереотипи, що чоловіку нема чого пробивати вуха, і носити сережки, і так далі. Але кому що подобається, хоче таке мені не ріже око, просто дивує :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

саме так, а жінки перебирають чоловічі звички та манери! Звичайно, більшість з них деградують стать, половина позитивних половина негативних і ті, що ніяк не впливають на хід еволюції. Наприклад жінки стали вживати алкоголь, курити, нецензурно виражатись, брутально розмовляти....-це погіршує жіночність, позитивного чоловіки почали доглядати за своїм зовнішнім виглядом, звичками :friday: ...жінки почали водити авто, працювати в офісах, а не на кухні :rolleyes:; на мою думку прикраса у вигляді браслету відноситься саме до нейтральних позицій , цепочки ніяк не впливає на чоловічність, головне, щоб все було в міру та зі смаком... :0001:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 4 місяця потому...
  • 3 тижня потому...
  • 3 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...