Перейти до змісту

Трансформеры / Transformers (2007)


Banzai

Рекомендовані повідомлення

Трансформеры / Transformers (2007)1 апреля 2007 plus_fav.gif Фильмы, Скороmtdr.pngltd.gif

1175412286_transformers.jpg

Фантастический экшн от режиссера Майкла Бея («Перл Харбор», «Остров») и легендарного Стивена Спилберга («Война миров», «Спасти рядового Райана»). В фантастическом мире, где всем управляют роботы, человек вряд ли сможет найти себе место. А если постараться? Встречайте уникальный проект с потрясающей компьютерной графикой и самыми грандиозными спецэффектами.

Жанр: Драма / Боевик / Приключения / Фэнтези

Производство: DreamWorks Pictures

Режиссер: Майкл Бей (Michael Bay)

Длительность: --- мин.

Актеры:

Jon Voight

Bernie Mac

John Turturro

Tyrese Gibson

мировая премьера: 4.07.2007

Трейлер:

http://video.i.ua/user/15/12/

Два новых ролика:

http://moviesmovies.ign.com/movies/video/a..._qthighwide.mov

http://moviesmovies.ign.com/movies/video/a..._qthighwide.mov

се капец! :90:

ЕСЛИ не качается идите сюды http://media.movies.ign.com/media/568/568421/vids_1.html и там можно в разном качестве - всего 4 трейлера

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А когда фильмец то будет???

Наверно интересный...))) ;)

Римейк со старых мультов, фильмов, комиксов...))) :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А когда фильмец то будет???

Наверно интересный...))) :)

Римейк со старых мультов, фильмов, комиксов...))) :D

:D мировая премьера: 4.07.2007

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На мою думку фільм для 8-14 років ......А Пірати 3 і Фантастична четвірка 2 зрадістю подивився ..... :smoke:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

бум чекати.

там походу Спілберг режисер

чи я помиляюся? :friday:

буде Мегабагатий фільм і СуперМегаБюджетний! :ok:

*оффтоп*

Пропоную екранки вбивати - нема сенсу дивитися його в екранці. чесно.

то не Пірати 3 (вже Спайдермен 3 чорний був як ніч - негри вночі вулілля вантажать) :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

*оффтоп*

Пропоную екранки вбивати - нема сенсу дивитися його в екранці. чесно.

Я за! Хто проти, хай читає книги! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:blink: йо-ма-йо... я фантастику обожнюю...

Жду не дождусь цього супер-мега фільма...

Надіюсь він не тільки здивує мене самими прикольними спецефектами,

а навіть тих кому фантастика не дуже й то подобається...

:blink:

P.S. Перехвалили ви товариші Пірати 3. Не сильно вони мені і сподобались...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а че я бы и ТС-ку посотрел бы, кака разница... если фильм оч понравится то потом еще раз посмотрю в ДВД, так что если у кого будет выкладывайте не стесняйтесь +++++, если сам качну или найду то тоже выложу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зрозумій - ти зіпсуєш собі враження про фільм.

ТС-це зло. Це заробіток "справжніх піратів". їхній хліб :smile-zachot: (ті хто знімають у кінотеатрах і продають)

для таких нетерплячих як ти чи АРТ .. (не сприймайте це як спробу ВАС образити) просто якби не було інтернету - то ви пішли б на базар і купили б його там чи взяли б в прокаті! і подарували б "гарним хлопцям" кілька свої грошей! :smile-zachot:

я терпляче чекаю купу фільмів у гарній якості (якщо раніше з*явится ДВД у прокаті - я на жадібний візьму і гляну а вдасться переписати чи ріпнути -поділюся)

тому наберемося терпіння і чекаємо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зрозумій - ти зіпсуєш собі враження про фільм.

ТС-це зло. Це заробіток "справжніх піратів". їхній хліб :smile-zachot: (ті хто знімають у кінотеатрах і продають)

для таких нетерплячих як ти чи АРТ .. (не сприймайте це як спробу ВАС образити) просто якби не було інтернету - то ви пішли б на базар і купили б його там чи взяли б в прокаті! і подарували б "гарним хлопцям" кілька свої грошей! :smile-zachot:

я терпляче чекаю купу фільмів у гарній якості (якщо раніше з*явится ДВД у прокаті - я на жадібний візьму і гляну а вдасться переписати чи ріпнути -поділюся)

тому наберемося терпіння і чекаємо.

а хто сказав ,що ті купляєш ( береш напрокат) оригінал ? особливо це стосуєтся фільмів і мізики

не віриш то спитай у діфото ))) скільки продается десятків!!!!! ящиків двд упаковок за раз )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, стопудово, только эти пираты работают по немножечко другой схеме, что, впрочем, ничуть не делает их более "хорошими" чем те что выкладывают экранки сразу после премьер :smile-zachot: Но ИМХО пиратство в любой ее форме имеет право на жизнь (по крайней мере в нашей откровенно нищей стране)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знову не розуміння :smile-zachot:

всі заробляють на чомусь чи на комусь. без цього нікуди..

я мав на увазі : для чого платити гроші за екранку (чи палити трафік) якщо терпіння - потім насолоди явно більше ніж розчарування від екранок..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я мав на увазі : для чого платити гроші за екранку (чи палити трафік) якщо терпіння - потім насолоди явно більше ніж розчарування від екранок..

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні або завтра буду мати діск з цим фільмом. з Москви мають передати. якщо треба закіну на ФТП

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...