Jump to content

Голосування фотоконкурсу "Акваулюбленець"


keepo

  

103 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Posted

1-2-3-4-5, починаємо голосувать :)

Картинки клікабельні.

Голосувати можна за декілька фотографій.

На вибір 2 тижні.

Голосуваня буде проводитись паралельно на Українському форумі акваріумістів і на нашому форумі. Результати будуть сумарними в процентному відношенні, так що учасники ризикують стати відомими на всю акваріумну Україну :)

Дякуємо спонсору конкурсу - нашому рідному луцькому виробнику аквахімії - ТМ "Ptero"

img.jpg

Ну і самі учасники:

fedor_1_b.jpg

fedor_2_b.jpg

laska_1_b.jpg

laska_2_b.jpg

laska_3_b.jpg

Natalja_1_b.jpg

Natalja_2_b.jpg

Natalja_3_b.jpg

pura_1_b.jpg

pura_2_b.jpg

pura_3_b.jpg

u4kuduk_1_b.jpg

u4kuduk_2_b.jpg

u4kuduk_3_b.jpg

vbshandra_1_b.jpg

vbshandra_2_b.jpg

webmaestro_1_b.jpg

webmaestro_3_b.jpg

webmaestro_2_b.jpg

Posted

бачу дехто використав "адмінресурс" :smile3:, шкода...

прошу організаторів зняти мої фото з конкурсу

з.і. все вищенаписане моє імхо

з.і.і. під словом адмінресурс я не мав на увазі якісь махінації з голосувалкою

Posted

+++

P.S. Фото 1 і Фото 2 - дуже класні ))))) РЕСПЕКТ - ФРЕНДИ РУЛЯТЬ )

P.P.S. Прохання не змінати фото pura з голосування!!!

Posted

pura, знімати з конкурсу фото не буду.

Причин декілька:

1. є ще голосування на аквафорумі і остаточний розподіл місць буде вичислятись по сумі голосів в процентному відношенні. Так що є всі шанси на перемогу

2. окрім раніше заявленого приза, є ще один - особисто від спонсора (ТМ "Ptero"). Відповідно цього переможця пан НАТАК буде визначати сам. Думаю є сенс позмагатись ;)

ЗІ якщо чесно, то я очікував більшої активності голосуючих на українському форумі, але ще не вечір :)

Posted

можливо я вчора трохи погарячкував, але справа не в перемозі і не в призах, просто шкода, що конкурс перетворився на змагання по кількості знайомих/друзів на борді.

Posted
шкода, що конкурс перетворився на змагання по кількості знайомих/друзів на борді.

Дык все интернет-конкурсы к этому и сводятся, сводились и сводиться будут :(

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.



×
×
  • Create New...