Jump to content

Шукаю роботу


apelsin2021

Recommended Posts

Posted

Дівчина шукає роботу. Освіта вища факультет біологічний (Інженер лаборант в галузі біології).

Posted

Освіта вища факультет біологічний (Інженер лаборант в галузі біології).

Така освіта і шукає роботу... сумно :(

Posted

Освіта вища факультет біологічний (Інженер лаборант в галузі біології).

Така освіта і шукає роботу... сумно :(

Та їх пачками з 7 поверха лаб. корпуса випускають, немає нічого "такого".

Я так розумію вчилися заради "папірця"?

Тоді можливо ось це підійде?

Posted

Та їх пачками з 7 поверха лаб. корпуса випускають, немає нічого "такого".

Я так розумію вчилися заради "папірця"?

Тоді можливо ось це підійде?

Резюме відправили дякую за ссилку

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.



×
×
  • Create New...