Перейти до змісту

Треба відновити дані з HDD


Рекомендовані повідомлення

Привіт є вінт WD Caviar Green 1,5Тб там десь 400 Гб інфи

Легенда: під ХР не все як то кажуть гладко і 1,5 Тб в мене не запрацювало ніяк...переставив всяких "патішин меджиків" в т.ч. програм які рекомендує WD нічого не помогло. Останнє що спасло Paragon Partition Manager™ 11 Professional Edition з перемичкою 7-8 на вінті (як рекомендовано) все запрацювало. Тобто вінт стало можливо побачити і відформатувати. Відформатувавши залив на нього домашні фоткі і відео. Но не надовго....радості вчора вінт став пропадати при загрузці виникала проблема приходилось відмикати "F1 при помилках" все працювало но матюкалось... і попросилось шото там переробитись при перезагрузці.... вот тепер у мене показує розділ...живий але не форматований, місця в мене немає вільного щоб відновити дані на розділі.

Можливо він заспіває на вісті чи 7-ці х.з.

Дуже прошу не турбувати тим хто не впевнений.

050-3781521

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не впевнений, але він впевнений точно :smile3:

З.І. R-Studio і комп. сусіда/друга вже не рулять?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

рулять рулять вже 5 годин, але поки мітки - "неопознано" за вийнятком початку чуть чуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То мо підвези мені на Глобус? Гірше точно не зроблю, а відновити скоріш за все зможу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

помоєму все ж єдиний в Луцьку хто розбирається грамотно в підйомі інфи, а не просто запускає підряд всі програмки з нета зкачані - то Asmix

Ну але то коли справді щось важливе і варте того щоб платити гроші.

йоптєть, Івасик...

я шото пишу і не дивлюся хто топікстартер.

ну в тебе канєха нема грамотних знійомих, тра ж на форумі поабщацца.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене немає свобідного місця на вінті. Пробував двома прогами, зараз працює Zero Asum.. і R-Studio, вот Р-Студіо почало находити почуть чуть а я походу звільняю місце, вже 200 гіг звільнив на іншому вінті.

а нарахунок файлів то там домашні фото і дом. відео HD.

добре хлопці, хайно Р-Студіо просканує і розкаже, а далі буду звертатись.

Вже зроблені виводи, тре ставити WIN7. Як і писало в ФАК по нових вінчестерах, нехер з ХР з новими дісками балуватись :------------((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...