Перейти до змісту

За нами слідкують?


QWESTiON

  

40 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Опубліковано

Давно турбує питання тотального контролю.

Прошу не вважати мене параноїком, оскільки ІМХО технічна можливість тотального контролю з кожним днем зростає.

Знайшов дуже цікаву статтю про збір даних про користувачів мобільних пристроїв:

http://www.3dnews.ru/offsyanka/610364

і ще одна в тему про провайдерів:

http://habrahabr.ru/blogs/internet/5505/

контроль за людьми

http://www.xakep.ru/post/19234/default.asp

а це вже завтрашній день українця, який бажає виїхати закордон:

http://tsn.ua/ukrayina/ukrayinci-otrimayut-pershi-biometrichni-pasporti-cogo-lita.html

і т.д.

Прошу висловлюватись з приводу безпеки персональний даних.

Також ділиться інформацією про варіанти захисту від збору таких даних.

Також цікавить власне ставлення до паспортів з біометрикою тощо.

Опубліковано

звичайно, що так.... до слова ось вконтакті зробили реєстрацію по мобілкам(тепер правоохоронні органи мало того що знатимуть де ти хто ти але й місцезнаходження в даний момент якщо це треба-оператор з точністю до 100-300м знаходить Вас на карті України,GPS необов'язковий).

Новий електронний ящик також бажає знати ваш моб. - це теж може попасти в руки посторонніх

..Київстар по ознаці місцезнаходження телефона вдень і вночі(ознака будинку - "технічна можливість) нав'язує свій оптоінтернет

Захист - викинути моб., видалитись в усіх соціалках, змінити ім*я, прізвище, фото( :) ). Ніяк - Живіть спокійно, не переймайтесь!

Опубліковано

RFID до нас дійде?...А взагалі десь уже імплантують чи що...Сумніваюсь, що будемо першими "кроликами" в світі(мається на увазі на державному рівні - всім).

Опубліковано

хех))

слідкують, та на здоров’я...

ви розумієте які це ресурси пивинні бути задіяні, щоб все моніторити...

можливість знайти при розшуці - так, тотальне слідкування за пересічними громадянами - ні.

а використання моб телефонів при реєстрації це для того, щоб не було мертвих аккаунтів. да і моб тепер не проблема)) в шафі лежить більше 20 пакетів) реєструйсь на будь-який)

Опубліковано

для держав вигідно слідкувати за людьми, є бази, в яких міститься чимало інформації про нас... так стає легко шукати злочинців, стежити за пересуванням населення, їхніми настроями, дає змогу впливати на думку населеня, робити різні прогнози і т.д. Для компаній це теж вигідно, от навіть гугл постійно аналізує всю інформацію, читає всі листи, робить висновки, яку рекламу тобі треба бачити, робить аналіз для компаній як краще просувати свою продукцію і т.д.

І ресурси є. От гугл споживав колись більше 1% всієї електроенергії і майкрософт 0,5%, зараз ця цифра зросла. От коли вбиваєм щось в гугл, то з набравши кілька бук нам скажуть "можливо ви мали на увазі..." і для різних комп'ютерів\користувачів результати різні ^_^ а ще гугл колись присилав рекламу разом з листами, аналізують їх зміст. навряд вони перестали таке робити :lol:

от в Китаї взагалі за кожним байтом слідкують, і то не секрет.

впринципі це не страшно, якщо ти не становиш загрозу системі;) але якшо станеш негодним, то начувайся :lol:

Опубліковано

а згадав ще один прикол з кешем гугла - колись так взнав завдання на к\р. Було так: мені розказали умову завдання (частина була дослівно) я вбив їх в гугл і через кеш сайта універа, на сервері лжав док файл з к\р, притому що в звичайному режимі треба було б писати логін\пароль для отримання доступу до такої секретної інформації :lol:

Опубліковано

Кеш лежить на серверах гугла? Цікаво його місткість у петабайтах :)

все на сервера лежить, там нічого не видаляється

Опубліковано

Якшо хто шаре інгліш. Я особисто не дуже шарю, але відсотків 90% зрозумів. Класне інтерв’ю

  • 6 місяців потому...
Опубліковано

звідси

WikiLeaks: В Україні 2 компанії, що стежать за українцями для СБУ, МВС та інших

Сайт WikiLeaks оприлюднив компанії у 25 країнах, які пропонують технологічні рішення для ведення спостереження за людьми через телефонні переговори, інтернет-з'єднання та смс.

Так, на сайті WikiLeaks розміщено інтерактивну карту, де можна подивитись, які компанії займаються спостереженнями за людьми і через які засоби.

"Масове прослуховування всього населення, це не лише реальність, це секретна нова індустрія, яка охоплює 25 країн", - зазначається на сайті.

"Wikileaks проливає світло на цю таємну індустрію, яка процвітала з вересня 2001 року та коштує мільярди доларів на рік", - зазначається на сайті.

"Ця індустрія на практиці не регулюється. Розвідувальні агенції, збройні сили та поліція можуть тихо та таємно перехоплювати дзвінки, брати інформацію з комп'ютерів без допомоги чи відома провайдерів. Фізичне перебування юзера може бути визначене за допомоги його мобільного телефона, навіть коли той перебуває в режимі "stand by".

"Телекомунікаційні компанії є наступними, коли справа стосується розкриття владі інформації про клієнтів – незалежно від країни", - зазначається на сайті

Україна опинилась у списку країн, де є компанії, що пропонують технологічні рішення для стеження за людьми.

Так, за даними WikiLeaks, у нашій країні у цій сфері працюють дві компанії: "Альтрон" та "Дельта".

"Альтрон" знаходиться у Харкові. За інформацією WikiLeaks, вона займається аналізом телефонних переговорів та інтернет-з'єднань.

"Дельта" знаходиться у Києві і, за даними сайту, займається аналізом телефонних переговорів.

Клієнтами компанії "Альтрон" є Міністерство внутрішніх справ, Міноборони, СБУ, Державна податкова адміністрація, Укрзалізниця, оператори мобільного зв'язку Київстар, МТС, Укртелеком, Лайф та Білайн.

На сайті компанії "Дельта" немає інформації про клієнтів. Але написано, що серед послуг, які вона надає, є спеціальні аудіо методи для моніторингу та спостереження.

Серед продуктів компанії зазначаються системи збору, запису та подальшої обробки інформації, яка передається через телефонну мережу.

Також серед продуктів зазначене програмне забезпечення для декодування інформації, яка передається через мережу з комутацією пакетів відповідно до протоколів HTTP, електронної пошти - SMTP, POP3, IMAP4; електронної пошти через веб-сторінки по HTTP - Yahoo, Rambler, Yandex та інші; Мессенджери - ICQ, MSN, чати - IRC ; передачі файлів – FTP та інше.

Українська правда

Опубліковано

шота Вікілікс дав маху....ги...ги.... Взагалі то ніхто в компанії не звертається за цим, у структурах є все своє, і техніка в деяких не гмно, а на всі 100!!!

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...