Jump to content

візьму в оренду! Срочно!


Recommended Posts

Posted

візьму в оренду диск з windows vista aбо windows 7 дуже треба! В один день позичаю! В наступний віддаю, ну або в той самий! Дуже треба! За оренду 5грн

Posted

На сьогодні чи на завтра? Є В7 від Монкруса, на торрентах релізи ще лежать, на ЕХі вже потерли.

Posted

Можу загрузочну флешку з віндою нарізати. Вінда 7-ка є в мене образ)

Posted

А потім у кутузку за розповсюдження неліцензованого софту? Помоєму сьогодні в Неті повно всяких ОС.

Posted

А потім у кутузку за розповсюдження неліцензованого софту? Помоєму сьогодні в Неті повно всяких ОС.

А якщо вона тріал без активатора, теж в кутузку?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.



×
×
  • Create New...