Перейти до змісту

ФІФА : Ліга Чемпіонів


Teo

Рекомендовані повідомлення

Вибачайте за те що так довго ФІФА перекидав :) ... Ну все, через 10хв він буде лижати на ФайлОбміннику :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди, ФІФА є, я не знаю як ви його не бачите... Ця гра знаходиться в папці "fifa07" (там відповідно є і Українська ліга)...

:friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так Фифа 2007 есть,а ФІФА : Ліга Чемпіонів 2006/2007 нету.Это две разные игры

так треба було сказати як ти назвав папку. а то там ще є UEFA Champions League 2006-2007 і що це тоді таке?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Jurassic

Так спеціаліст, ти що залив??? це по твоєму ФІФА : Ліга Чемпіонів 2006/2007 ???? :):):)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди, ФІФА є, я не знаю як ви його не бачите... Ця гра знаходиться в папці "fifa07" (там відповідно є і Українська ліга)...

:)

ти казав шо заллєш Лігу Чемпіонів, а залив шо??????????? 25 метрів??????????? -1!!!!!!!!!!!

і в папці ФІФА 2007 не Ліга чемпіонів -1!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так Фифа 2007 есть,а ФІФА : Ліга Чемпіонів 2006/2007 нету.Это две разные игры

так треба було сказати як ти назвав папку. а то там ще є UEFA Champions League 2006-2007 і що це тоді таке?

Я вообще не чего не выкладывал .А только сказал что это разные игры

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вообще не чего не выкладывал .А только сказал что это разные игры

Сорі, я не тобі мав це написати. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти казав шо заллєш Лігу Чемпіонів, а залив шо??????????? 25 метрів??????????? -1!!!!!!!!!!!

і в папці ФІФА 2007 не Ліга чемпіонів -1!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :rolleyes:

ееее.... нетреба репетувати, дійсно я помилився... Вибачаюсь, хотів як найкраще получилось наоборот. Як тільки дістану Лігу Чемпіонів відразу закину... сориии... :ok:

І ще одне, гг незнаю як ви диветесь, но те ФІФА що я заливав ніяк не може займати 25мб... Воно займає 1.29гіга....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...